inloggen

familieberichten op internet

Berichten van september 2020

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 30 september

Jentine Mascini - Maartense
Elizabeth de Vries - Polhuis
Marie-José Robeerst-Galle
Anna Maria Thérèse Moolenaar-Verrijt
Gieltje Janssen-Korswagen
Joke van der Salm-Cornelis
Guurtje Molenaar - de Graaf
Froukje Jan sen - Poeser
Cornelis Pieter Hildering
Jacoba Agatha Lucia Henriëtte van Ditshuizen - Post
prof. dr. Jozef Gijsbertus Maria Hilhorst
Geurt Vervat
Pieter Out
Danny Bulahan Dubois
Ria Frederika Everdina Zonneveld-Petiet
Reindert Engel
Anna Catharina Rutsen-Bijl
Jacobus Johannes Maria van der Salm

dinsdag 29 september

Herman Nijhuis
Grietje Heijn- Sterk
Antoon van Bugnum
Jacobus Hendricus Rumping
Sjoerd van der Horn
Wil Otten
Petrus Jacobus Staadegaard
Dirk Cornelis Maria Oud
Jan Vink
Trees Krikke - Brakeboer
Jacobus den Hartog
Fred Wijsbeek
Jan Vlaar
Leonardus Petrus van der Krogt
Theodorus Jacobus Roest
Gerda Kapteyn
Alida Theresia van Vondelen - Groen
Margaretha Verton- Pool
Adriaantje Pieternella Mulder - van Til
Johanna Ligtenberg - Moot
Joan Barbara van de Rheef
Hermanus Antonius Switser
Gerrit Doornekamp

maandag 28 september

Peter van der Zaag
Reinierus Theodorus Maria Luyckx
Karel Bodrij
Nicolette Gerarda Admiraal - Neelen
Eveline Knooihuizen
Trijntje Smit- Schouten
Sippie Klinkenberg - De Jong
Else Sheehan-de Grand
Catharina Maria van Schie - Zomerdijk
Gerard Grootes
Piet Knijn
Johannes Jacobus Neels
Rita Houtenbos - Admiraal
Johannes Petrus Schuit
Bernardus Wilhelmus van Roomen

zaterdag 26 september

Marijke Lijsbeth Anna Langenberg - van de Ven
Cornelis (Cees) Kok
Johanna Petronella Smit - Lauwers
Elisabeth Geertruida van der Linde-Mol
Jan van Soest en Truus Beumer
Albertus Brinkman
Trinette Annie Baart - Kraaijer
Leni Voskuilen - Hohensteijn
Joop Hermary
Cecilia Nelly Bakker
Joke Vis
Ben Rozema
Henriëtte Hendrika Jongkind-van Duist
Jacoba Geertruida de Jonge - van Geemen
Kees van de Heuvel
Niek Kaandorp
Jaap Wijdenes
Maria Cornelia Wessels
Dieuwertje van der Leden - Boterman
Rob de Jong
Petrus Abraham Elisa Sillevis Smitt
Petrus Simon Schilder
Theresia Mathilda Maria Smolders-Nieuwerkerk
Martina van den Heuvel
Hein van der Lans
Wim Termorshuizen
Cornelis Bernardus Johannes Pandelaar
Annemarie de Boer - Bos
P. Majoor - Doorn
Rechtje Henke van Dalen-de Jong
Johannes Jacobus Maria van der Wiel - Julien
Harm Jonkers
Adriana Rodenburg - van Ekelenburg
Iet Schoone - van den Berge

vrijdag 25 september

Jan Piet Neijzing
Magdalena van Kooten - Gorter
Gerard in `t Veld
Oeds Mantel

zaterdag 5 september

Gerrit de Gier

vrijdag 25 september

Leo Scheerman
Reinier Dirk Pletting
Alida Afra Schipper-Goudsblom
Franciscus Johannes Verhoef
Edit Spil - Abbink
Klaas de Vries
Ellie den Heijer - Groot

zaterdag 26 september

Nico Born
Roelof Gerrit de Jong

donderdag 24 september

Koos Zitman
ltz 1-bd Bob Plantenga
Bernardus Christianus Alfonsus Hulskamp
Theodorus Augustinus Lafeber
Lambertus Josephus Gerardus Engwerda
Siem van der Geest
Cornelia Anna Maria Lem-Wit
Theo Verhaar
Ria Vreeker – Huisman
Arjen Kornelis Oedzes
Graas Hulshof
Anne-Marie Bakker-Korver
Albertha Greta Heijjer - Bening
Alies Floor-Wieringa
Gerrit Lamme
Harmen Beukers
Hendrikus Guani Celestino Antonius Zanoli

woensdag 23 september

Johanna Sterkenburg-Dirkzwager
Anna Petronella Hoogland
Coba Zandstra – Kloos
Jan Schuurman
Geertruida Henriette Wilhelmina Oostindië-Hirs
Maria Johanna Theresia den Boer - Bonke
Helena Hendrica Gevers - Potgieser
Henny Adea - Kranenburg
Eugenius Petrus de Smit
Hendricus Hermanus Adrianus Elisabeth Kwaad
Franz Johann Christoph Visser
Gerda Schoonderbeek - Traa
Alexander Adolf Filippus Stel
Marley Kaandorp
Ine Laterveer-Smit
Simon Hendrik Veerdig
Ilse Josephine Verweij-Lut

dinsdag 29 september

Cornelis Jacobus Maria van Kuijeren

woensdag 23 september

Boy van Dijk
Forra Pels - Schouwenaar
Wim Bleeker
Cornelis Petrus Simon Tuijp

dinsdag 22 september

Jannie Konijn - Imming
Adrianus Josephus Wilmont
Han Jongeneel
Ineke IJff
Prof.dr.em. Adrianus Oskam
Ad Heddes
Philippus Stokebroek
Concilia Johanna Elisabeth Petronella Schuijlenburg - Vesters
Carla Meijer - Schipper
Ienskje Steringa
Bart Jonker
Femmetje Agaatha Dudock - Kleij
Jaap Fatels
Catharina Plasmeijer - IJzerman
Theodorus Johannes Verdonkschot
Carina van Beek-Bunschoten
Jan Untied
Hubertine Victorine Narings
Jacob van Winkel
Martha Petronella Bleeker-Kok

maandag 21 september

Hans Slikker
Sjaak Knetsch
Ineke IJff
Willemina Botterweg - Hotting
Theodora van der Vliet - Kramer
Wim Vreeken
Cornelis Abbekerk
Adrianus Jacobus Johannes Heddes
Neeltje Vriend - Doets
Ben Kuin

zaterdag 19 september

Georg Jan Victor Hirschfeldt
Prof. dr. Adriana Cornelia Gittenberger - de Groot
BROEDER FRANS MELKERT
Evert Elbertse
Johannes Henricus Everardus Wentink
Johannes Pieter Engberts
Blagoja Krstevski
Johanna Monrooij – Visser
Guurtruida Maria Hoebe-Sijs
Pieter IJskes
Hermen Hoogland
Emma de Boer-Tol
Jaap Koster
Marie Louise Woldendorp
Henderika Helena van Buuren-Ensink
Egbertdina van Langelaar - Witlam
Gerardus Bluijs
Jürgen Numan
Trudy de Rooij - Fikke
Agnes Theresia Josso
Yde Greydanus
Atie Kooijman - Schuld
Cornelia van der Zon – Wijker
Jan Valkering
Johanna Lidwina Brandjes - de Wit
Jan van Schoor
Bertus Nicolaas Wilhelmus Kerssens
Bertus Nicolaas Wilhelmus Kerssens
Pieter van Veen Lzn
Johanna Lidwina Brandjes - de Wit
Kees Verhoef
Mien Schoen

vrijdag 18 september

Piet Otsen
Jan Klarenbeek
Henny van der Putten - Sandmann
Wil Kool - Snijder
Silvia Diemeer - Friso
Willie Hoogeboom - Horst
Sander Stoffel
Hendrik Wolters
Peter Scholten
Huberta Dekkers
Piet Vriend

donderdag 17 september

Tiny Stoop-Rozendaal
Cunera Kiewiet
Amie Schoonenman - Tool
Manja Koster
Henk Hoogland
Elsina Barendina Geleijnse - Scharff
Ben Kleijn
Cor Dijt
Johanna Soeteman
Elly van der Lubbe - Lelieveld

woensdag 16 september

Pieternella de Graaff - Schippers
Dirk Bakker
Miek Kunst - Bakker
Ko Boos
Albertus van der Linden
Ida Agatha Stam
Monique Smit - Aarts
Jan Voskuil
Jaap van der Plas
Hendrika Maria van Hemert - Driest
Willem Maarten Schoon
Margaretha Theodora Catharina Kat - Straves
Ben Gitzels
Aloysius Alfonsus Maria Brüll

dinsdag 15 september

Jacoba Johanna Visser-van Hamersveld
Martje Bais
Jozina Elizabeth Francisca Koedijk - van Schie
Johanna Maria Gertrudis Maulus - Rijnkels
Petrus Jacobus Bleeker
Lummechiena Zijlstra-Pruntel
Jentje van Willigen-Zwanepol
Wilhelmus Suiker
Adriana Jantina Out-Poppema
Engelina Sieuwtje de Bie-Kluft
Han Monsma
Philippus Wilhelmus Roelen
Catharina Maria van Dijk - Botman
Neeltje Cornelia Valentijn

woensdag 16 september

Thea Willie Buitenhuis-Tabak

dinsdag 15 september

René Willems

woensdag 16 september

Tiny Laan

dinsdag 15 september

Jaap Waker
Adriana Knijn - Anker

woensdag 16 september

Willem Hendrik Zwaaf

maandag 14 september

Reina van der Wijngaart-Kip
Annie Dol - Hetsen
Corry van Ruiten-Huigsloot
Anna Cornelia Simons~Kouwen
Jacobus Cornelis de Waard
Willem van Vuure
Theresia Henrica Feijen-Seignette
Maria Broersen-Danenberg
Maartje de Vries - Smit
Cornelia Lucia Maria Sprenkeling - van der Eng
Ed Klooster

zaterdag 12 september

Jan Arie in ’t VeldJan Veld
Leentje Groothuizen-Voet
Johanna Christina Jacoba Jansen
Marinus Johannes de Bruijn
Aalbertje Warmolts - Verhoef
Jeltje Veenstra-van der Bijl
Cor Nieuwenhuizen
Berry de Wit - Sanders
Jan van Hoeve
Willem-Aart van Wijngaarden
Hannie Backs-Weel
Betty van der Schaaf-Plaat
Simon Pos
Renée Veronica Vink-Meihuizen
Frederik Vincent Nessen
Trijntje Kloosterboer-Ezenga
Marian Vissers-Theinert
Bertus Carper
Carolina Geertruda Margaretha Brussel-Kerssens
Cornelis Jacob de Boer
WOUT VAN STEENBERGEN
Cornelis Grootes
Clara Maria Petronella de Boer-van Steijn
Christiaan Horsman
Marjolein Prop-Veldkamp
Guus op den Velde - Acquoy
Ingrid Maria Kraeger - Ophoff
Gerard Kraaijvanger
Elisabeth Welboren Hustermann
Tiny Piet
Janny Snijder-Castelein
Marijtje Egberdina van Loon – Moen

vrijdag 11 september

Betsy Brouwer - Blom
George Backer
Anthusa Maria Antonia Komen - Muusers
Hein Hendrikse
Frits Hendrikse
Laurentius Wilhelmus Telleman
Liduina Anna Maria Perquin
Fien Geul -Dericks
Johanna Geertrui Marie Visser - Hakkenes
Cornelis Pieter Hoogland
Janny Bok - Verweij
Lida Hendriks

donderdag 10 september

Wim Gaarenstroom
Arendje Kollen - van Kalsbeek
Jacob Gerrit Blaauboer
Duveke Kalma
Hendrika Hoep - van der Kreeft
Koos Romijn
Johanna Elisabeth Maria Appelman-van Kampen
Lambrecht Willem Bouwens
Bernhard Philip Frese
Gerrit Johannes van Klaveren
Cees Maerten
Maria Jager - Janse
Nel van Vuren - Zonneveld
Cees Gerssen
Aafiena Alida de Jong - Post
JETTY UYLENBROEK-LEISING
Janny Bastiaanse - Jongstra

woensdag 9 september

Maria Elisabeth Knecht - Burger
Ineke Hulst - Kaper
Wim Duurland
Hans Bollen
Nel Wolfs
Hessel Bais
Leonardus Petrus Engele
Els Reus - Greuter
Béla Sánta
Everdina Petronella Wilhelmina Burgers-Bekker
Jan de Boer
Johanna Clasina van Nieuwenhuijzen-Manten
Leo Kunis
Anke Siskens
Robertus (Rob) van der Zon
Jan Boekestein
Jaap van Veen

dinsdag 8 september

TJEERD STELLINGSMA
Jan Vertelman
Ruud van Nierop
Cristina Catharina Elizabeth Schreuder - Teske
Teunis Selderbeek
Hendrik Adriaan Visser
Carla Kenter - Smit
Willem Jan Riepma
Marie (Rie) Koetsveld - Spaans
Reindert Cornelis Stins
Marinus Muilwijk
Em Louter-Schilder
Willibrordus Leonides Vitalis Meeuwisse
Martien Johannes Calis
Douwe Soepboer
Marian Kaaijk
Nol Sikking
Cornelis Kruk
Nicolaas Wittebrood
Matthijs Brink
Cornelia de Vries

maandag 7 september

Jan Pankras
Wim Hartwig
Pieter Leendert Oudt
Mila
Judy Klos - Bernaert
Dos Winder - Kunst
Leentje Koolhaas - van Mourik
Hendrik Abraham Jansen
Johan Mus
Cornelia Catharina de Vries - van Koningsbruggen
Anna Bos - Druif

zaterdag 5 september

Theo Klappe
Leo Brugman
Hendrika Mathilda Slootjes
Johann Ulrich van Rijswijk
Sjoukje Heijblok - Doevendans
Maria Hermina Theresia van Deutekom - Scheerder
Hermanus Gerardus Lanfermeijer
Geertruida Regina Schagen-Langedijk
Antje Sijswerda
Bert Weber
Maria Catharina Margaretha Anna Prins - Komen
Rensje Langedijk -Raven
Hendrikus Andreas Gerards
Jan Pieterman
Margaretha Gerarda Maria Vriend-Brouwer
Leo Nieuwendijk
Jan Koster
Jacob Wiersma
Benno Schutter
Loes Rood-Bakker
Marcel van der Wijst
Kees Oosterbroek
Aletta Bartha Agatha Homan-Ilbrink
Aad Weijers
Pieter van de Water
Han Willem Hofmeester
Johannes Leertouwer
Willy Scholten-Kok
Klaas Gerardus Keereweer
Theodorus Johannes Spronk

vrijdag 4 september

Ton de Ruyter
Jan Heijne
Irene Laan - Hopman
Nico Veenboer
Ria Faber - Krol
Andrea van Eldik
Herman Joost Moerkerken
Mathia Joseph Louis van Marwijk
Catharina Geertruida Huijzendveld - Burger
Piet Keuning
Alida Christina Blom
Dick Rijkers
August van Neerijnen
Johanna Maria Bronmeijer - van der Kaaij

donderdag 3 september

Cornelia Hendrika de Vries
Dirk Verheiden
Jan Slingerland
Joan Boerman
Lena van Zanten - Weerstand
Bernard Andries Waaijer
Jurre Hugo Wijmans
Joop Brons
Riek Praat - de Moor
Hilly Klei
Hilly Klei
Jan Bosboom
Robert Peter Clemens Maria Kroon

woensdag 2 september

Wouter van der Fluit
DIRK BROUWER
Reinder Kuipers
Hendrikus Kroonenburg
Theadora Louise Veldhuizen-Schouw
Theo Cillllekens
Rob van den Houten
Bastianus Johannes van der Hoorn
Aldert Beunder
Maria Stet - Jonk
Wim Terra
Elisabeth Anna Kraakman-Schilder
Piet van Schie
Waldine van Impelen - de Groot
Augusta Elizabeth Marie van der Meer-Andela
Johanna Maria Rietman

dinsdag 1 september

Willem Mul
Adje de Bie – Buckens
Johanna van der Meijden-Kranenburg
Joost Bres
Cynthia Maria de Mie - Koeman
Albert Strating
Huibert van Os
Ria van der Veer - Roodt
Susan Konijn
Willem Joan Eek
Cornelia Johanna ten Have-Rijpstra
Daphne de Vries
Elizabeth Wilhelmina Wolters-Brandt
Marie B. Bloem - Kuiper
Arie van Klaveren
Cor Kleyne
Cornelis Jacobus Hoogenboom
Cor Tessel
Cor Tessel
Johannes Metselaar
Roelof de Jong
Paul Elsthout
Dina Johanna Poot-van Beem
Anke Vloon-Dekker