inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juli 2020

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 31 juli

Pieter Mees Böhre
Cornelia Vreeken - Kloots
Johan Albert Oudendijk
Maria Bernadetta Twint-Mak
Leo Albers
PATER DORUS BRUIN (SVD)
Jan Groenewoud
Gerda Rol - Koelemeij
Sioe Sien Nio Tee
Catrien Borsboom-Beemster
Rietje Dokter - van der Schaek
Johannes Hermanus Langedijk
Gerie Mooij-Jongejan

donderdag 30 juli

Leentje Oudt-Hottentot
Joke Ningen-Landman
Maria Theresia Disseldorp - Baak
Peter Wittebrood
Willem Dirk Bouhuis
Rie Pastor-Windhouwer
Dirk van Toledo
Peter Wittebrood
Johannes Barend Hoek
Jacques Vlaanderen
Peter Koper
Aart van ’t Veld
Leentje Oudt-Hottentot
Pé Zonneveld
Leendert van der Valk

woensdag 29 juli

Hanny de Grand
Pieter Dirk Aaij
Cornelia Maria Smakman-Wouts
Amke Grietje Brettig - de Jong
Renée Maria Cohen-Weber
Frederik Hermann Keet
Riekie van der Heide-van der Ham
Peter Tesselaar
Willem Gerard Nijland
De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden
Margretha Cornelia Weel-Groot
Elisabeth Maria Theresia Koek-van der Wereld
Marie Baars-Schotten
Sjoekie Tip
Agien Slabbekoorn - Rengers
LTZ2OC Erwin Warnies
Gerard de Koning
Johannes Gerardus van Heerden
Riekus Burger

dinsdag 28 juli

Harry van den Brink
Johannes Lodewijk Nooij
Elisabeth Anna Brandenburg - van Doornik
Jan Hendriks
Titia Joanna Sprangers
Helena Hendrina Kaat - Stoel
Frits Bettman
Sylvia Frederike Gabriëlle Sprenkeling-Kamps
Gerardus Hendrikus Kager
Milly Ilonka Haazen-Rutgers
Franciscus Hendrikus Maria Remhs
Marijtje van Gelder-Klinger
Rie Sap - Schoorl
Jean-Paul Boly
Co Ming Yu
Marcel Bertrand
Marie van der Waal
GIJS KORBEE
Regina Maria Broek
Riet Plak-Klaver
Anna Maria op ‘t Ende - Heijne
Agatha Wilhelmina Bruin-Schouten
Jan Verschoor
Annie Jansen - Romeijn
Hillechien Tip
Catharina Reijne-Reijne
Robin Waldemar Goossens
Martha Buurke

maandag 27 juli

Maria Anna Postma - Stadegaard
Henk Hofman
Emmy Smit - Appelman
Joop Stroomer
Geertruida Christina Alida Maria Stoop - Settels
Per Pennekamp
Johannes Jacob Meijer
Marijtje Vooijs - de Best
Fred Zijp
Eveline Villhaber - van Rossum
Tannetje Wilhelmina Buitink - Jansen
Johannes Jacob Meijer
Hendrika Cornelia Overman - Ringelberg

zaterdag 25 juli

Dirk Nicolaas Stuurman
Cornelis Smit
Jan Hofstee
Henderika Petronella Stammes - Smit
Jan Prent
Tiny de Kraker - Vos
Arnoldien te Linden - Stoon
Thea Kistemaker - Bakker
Jan Print
Cornelis Smit
Jan Hofstee
Barholomeus Joannes Burger
Harm Elgersma
Thea Kistemaker- Bakker
Hans Muller
Klaaske de Joode - Brouwer
Koen Agema
Patricia Beversluis - van Poeteren
Will de Veen
mr Agnes Jacoba Snoeo - Mook
Cornelis Jacob Plagmeijer
Corrie Hovenkamp - van Dijk
Hendrika Josephina Cornelia Theresia Lanphen - Piël
Johannes Hendrik Bollekamp
Nelly Theodora Arnolda Vlaanderen - Stomphorst
Gerhard W.H. Esseliink

vrijdag 24 juli

Johanna Groot -de Vries
Jos Roovers
Maria Gerdina Kaleveld - van Marwijk
Abeltje Padt - van der Woude
Mien Jansen - Groenland
Johannes Wilhelmus Adrianus Blokker
Tiny Mak - de Vries
Christian Willem Willemsen
Gerard Weenink
Willemijntje Reijerse - Neuteboom
Annie Duk
Maria Catharina Rotgans - `t Hart
Johanna Theresia Brammer - de Boer

donderdag 23 juli

Albert Janse van Mantgem
Aaltje den Hartog - van Urk
Gerrit Bakker
Loekie de Haan - Bijrij
Antonia Kroesen - van Gelderen
Jan Veenboer
Alie Ootes - Mulder
Arie de Boer
Willem Duin
Alie Ootes - Mulder
Ien Ronde - Kloek
Nico Sijm
Maria Johanna Theresia Renema - de Melker
Harmen Luik
Arie Cornelis Klozen
Age Bethlehem
Veronica Catharina Maria Jong - Eiling
Frank aafjes
Gerard Halma
Alie Ootes - Mulder
Wilhelmus Theodorus Groot
Nel Doodeman - Ligthart

woensdag 22 juli

Jan Cornelis Donker
Gerrit Meester
Riet Kok - Lenior
Hetty Geijteman - Platerink
Gerrit Meester
Louris Timmerman
Tiny Hagens - Huitema
Margaretha Catharina Meijer - Groot
Johanna Christina Maria Elisabeth Oerlemans - van Halst
Theodoricus Dallinga
Maria Margaretha van Twist - Bekker
Theodorus Adrianus Verkleij
Elly Roozen - Stuijt
Anna Maria Aleida Sweerts - van Oort
Pieter Jan Gorter
Bas Kreeft
Désirée Antoinette van Ramesdonk
Corrie Twaalfhoven - Kwanten
Willibrordus Hendrikus Maria Vink
Elisabeth van Dijk - Möhlmann

dinsdag 21 juli

Hendrik Strik
Cor Vlasman
Hans Verheggen
Gerardus Adrianus Toorenburg

zondag 19 juli

Nicolaas Adriaan Feld

dinsdag 21 juli

Elaine Terpstra
Nel Nijholt - de Reus
Andreas Johannes Kijzer
Elisabeth Zwolsman - Krol
Jantje Schoen - Haagsma
Wilhelmina Leontina Jacqueline de Visser - Evers
Trijntje Hillegonda Daman - Bernhard
Dora Saparow - Bakker
Jannetje Kense - Veerman
Dirk Wilhelmus Frederik Roozendaal
Clazina Bootsman

maandag 20 juli

Hanneke Frima - de Haan
Anna Gerlach
Anna Maria de Bruin - Landman
Cees Verzijde
Kitty Hinloopen - Allijn
Piet Onderstal
Corine van Noort
Ed Kooijman
Jacoba Hendrica Mulder - van Poelgeest
Wilhelmina Maria Theodora Putman Cramer - van Hees
Teunis Ariesen
Greta Karssies - Berghuis

zaterdag 18 juli

Prof. dr. ir. Arthur Rörsch
Wilhelmina Andrea Henzen - Gijzenij
Petronella Maria Catharina Bodenstaff - Bergers
Petrus Ketelaar
Janny Veenekamp - Zieleman
Johannes Gerardus Wijgers
Joke van den Berg
Jan Duijn
Cornelia Theresia Heesbeen – Kreuk
Geertruida Johanna Catharina Tjakkes - Slotemaker
Marianne Louise Waterman - Sluijter
Jan de Vries
Barta Ploeg
Danuta Halina Leek - Haniszewska
Johannes Bartholomeus Smakman
Harry van Scherpenberg
Willem de Vries
Frans van Beusekom
Aria Jacoba Vink -EriksAria Eriks
Margaretha de Wit - Kunnen
Aria Jacoba Vink -EriksAria Eriks
Nic de Ruiter
Elisabeth Margaretha Stoop - Keesom
Hessel Ruiten
Gré Braaf - Otten
André Vercauteren

donderdag 16 juli

Jos van der Hoorn

zaterdag 17 oktober

Arie Stuijt

vrijdag 17 juli

Marijke Jonker - Hak
Wolter van der Maten
Jannie Elzinga - Boon
Adrianus Bernardus Wilhelmus van der Meij
Gerda de Goede - Willemse
Frederica Maria van der Laan - Mous
Antonius Groot
Maria Veldboer - Groot

donderdag 16 juli

Koos Boon
Cees de Jong
Hendrikus Boukes
Neeltje Keizer - van Leeuwen
Rie Roos - Boersen
Henriëtte Machielse - Muurmans
Hans Martin Jongeleen
Henk Bouma
Antonia Neeltje van Heest - van Heijl
Thea Beemster - Ettema
Wilco van Dam
Kees Boon
Jacobus Adrianus Cramer
Carola Krap - Rigter
Johannes Peter Scheephorst
Yvon Welbergen
Coop Besseling
Berend Herman Eshuis
Rie Zonneveld - Heesterbeek
Jan Plas
Molly Zwaan - Leegwater

woensdag 15 juli

Jan Arie Prins
Viktoria Therese Brouwer - van der Velden
Elly Plas
Nicole Compier
Lena Ilse Pordon - Ording
Nicolaas Cornelis Houtman
Simon Dikkeboom
Cornelis Pieter Hendrik de Vries
Maarten Kooy
Jannie NIeuwenhuizen
Viktoria Therese Brouwer - van der Velden
Apollina Brakel - Brasser
Arjan Engel
Alida Conelia Maria van der Lubbe - Vermeulen
Riekelt Pasterkamp
Pieter Leendert Zuidam
Jannetje Jansen-Bunschoten
Aris Schutte
Cornelis Hendericus Brammer

dinsdag 14 juli

Margriet Admiraal - de Groot
Anna Maria Knaap - Beentjes
Hans Carpentier
G.J.G.T. Bon - Koteris
Dieuwke Ruizendaal - de Boer
Roel Aaldrin
Niset Bakker - de Wolf
Agatha Adriana Ellermeijer - van der Schaft
Theodorus Gerbrand Stet
Bernard Timmerman
Joke Hoedemaker - Handgraaf
Dhyano Buur
Ton Keesom
Johannes C. Kaag
Piet Groenland
Bouwina van Splunter - Gutter
Cornelia van der Ploeg - Bitter
Dirk Ottenbros
Bep Luppens - Lucas
Frans Berkeveld
Han Reijns
Lex Caspari
Kees de Wit

maandag 13 juli

Hugo Jan Max Peerear
Frederik Christiaan Bosse
Christina Kamper - Pankras
Carola Hooiveld - de Bruin
Janny Stijger - Crezée
Ariaantje Tamis - Steeg
Margaretha Tecla Petiet-Kraakman
Margot Dijkman - Wouters
Jantine Rentema - Brink
Wim van Amsterdam
Wilhelmus Lambertus Bon
Theodorus Bakker
Petrus Wilhelmus de Jager
Margot Dijkman - Wouters

zaterdag 11 juli

John Oosterchrist
Wilhelmina Elisabeth Anna Erkamp Leeuwangh
Sjoukje Stoker – van der Bij
Leonardus Johannes Verzijlenberg
Chris van der Hoeven
Geertje van El-Hoep
Hermana Gerarda Maria Erftemeijer-Stall
Toon van Breemen
Ans van der Kwartel-de Lange
Corrie Rentenaar-de Waal
Cees van der Woude
Tuuk Koster-de Rover
Jan Dirk Mast
Hendrika Cornelia Johanna Verlinden - Mulders
Janny Oosterink - Kroezen
René Tahey
Ton Kuppens
Leon van Oosterhout
Nico Molenaar
Johannes Jurriaan Keetman
Henriëtte Maria Hes - Heideman
Josephus Cornelis Theodorus Koelman
Geertje de Vries-Feenstra
Fokje Koelemeij - Kuiper
Petrus Gerardus Boerdijk
Jeanne Emmen - van Huykelom
Augustine Maria Huysers - van Ophuysen
Bernardus Antonius Johannes Staats
Truusje Kroes - Kievit

vrijdag 10 juli

Jacobus Lens
Engelina Wilhelmina Maria Beers - Schavemaker
Maria Geertruida Melker- Zentveld
Peter Jozef Maria Beenakker
Petrus Nicolaas Steenvoorden
Betty Burggraaff - Moscoviter
Netty Polter
Maarten Bloemendaal
Roelof Petrus Broek
Antonius Jacobus Buhre
Ida Emma Maaria Winnubst

donderdag 9 juli

Catharina Johanna Verkooijen
Susan Bohncke
Paulus Cornelis Maria Jonk
Susan Krap - Breton
Theo Kunst
Richard Weber
Corrie Mol - Webster
Jos de Vries
Jan Groenland
Jan van Rijswijk
Maarten Groen
Willem Nicolaas Kaaskoper
Nicolaas Joseph van Lammeren
Maria Alida Clara Eeken - Bijrij
Corrie Mol - Webster
Hendrik Visser
Albertus Petrus Alphonsus Bunt
Dirk Schoemaker
Anneke van der Pluijm - de Wit

woensdag 8 juli

Mar Collée - Bakker
Hendrikje Jan van Dalen
Gerda van Duijn - de Mooij
Gretha van der Haar - Karten
Maria Weeber
Justus Pieter Jacobus van Santen
Herman Huiberts
Herman Wuis
Herko Montsma
Jacob Klaver
Piet Vos
Map van Dasler - Pijl
Hendrik Jan van Dalen
Nathan Duivestein
Piet Welp
Maria Elisabeth Kroon - Hulsebosch
Agatha Anthonia Maria Molenkamp - Burger

dinsdag 7 juli

Rikste Maria Oukes-Helder
Annie Dui􀅂 e Kleiss - Jansonius
Henny Schenk-Prinsze
Gerrit Siegers van der Weide
Rie de Wolf - Kruijver
Kees Oud
Elly Six – Spreeuw
Cornelis Johannes van Beek
Thomas Jonker
Jacob Huibers
Jan Slagter
Wilhelmina Maria Betjes
Arie van der Plas
Geertruida Catharina Negenman-Koning
Tiny Goedhart - Dudink

maandag 6 juli

Maria Weeber
Jan Cornelis Jonker
Tonia Bleeker-Dekker
Maria Koopman-Weel
Cor Groot
Theo H. van der Lugt
Romano Bergonzi
Jaap Appelman
Johan Peter van Beusekom
Nico Hofman
Anne Mari Westerhoff
Jan Leek
Johanna Maria Zonneveld – Prenen
Fenna Kop - Nijhof
JAN BARK
Jan Bark
Kees Goudsblom
Alida Oudhoff - Hageman
Afra van Trigt-van der Voort

zaterdag 4 juli

Anna Vaal - Keijzer
Wilco van der Lugt
Hermina Strikkers - van Nievervaart
Nelleke Balm - Cornelisse
Tiny Klooster - Dekker
Margrieta Lubina van der Meer
Geertruida Cornelia Maria Anna Hoffer
Minke de Meer
Laurina Gerdina Berendsen - de Jong
Jacobus Frans Uckerman
Elly Olympia de Kloet-Moens
Catharina Geertruda van Haaster - Vreeburg
Franciscus Joseph Kaandorp
Gonnie van Veen-Ruurda
Grietje van Leeuwen
Hendricus Jozef Verver
Christina Maria Bruin-Hoogendijk
Peter Brands
Margriet Zijp - Kieft
Paul Ronald de Vries
Gerarda Anna Pepping-Schermer
Willem Olsthoorn
Theodora Catharina Reijinga - Deckwitz
Marscha Balk
Dicky de Boer
Gerard de Jong
Maria Josina Marcus - Vermaat
Martinus Pieter Kwantes
Alida Afra Weel-Groot
Lesly Meijer
Danny van Stigt Thans

vrijdag 3 juli

Jozeff de Graaff
Leendert Noordegraaf
Ank Fahrenfort - Gravemaker
Bertus Borst
Alida Peetam - Rozemeijer

donderdag 2 juli

Karel Besemer
Annie Nieuwland - van der Velde
Nicolaas Frederik de Groot
Eefje Spierenburg-Trap
Mia Koridon Ruiter
Ruud Dillo
Cornelis Johannes Wokke
Jan Kraak
Hans Kieft
Nico Peereboom
WIL HENNIS - VAN HANEGHEM

woensdag 1 juli

Willem Jacob Jonker
Frans de Zwart
Klaasje Langedijk-Tiesjema
Bob Johannes Spigt
Elly van Staverden-Groenland
Hugo Wilhelm Johan den Engelse
Anneke Domen – van Leeuwen
Agatha Cornelia de Boer – Bakker
Annie Snel - Verburg
Mattheus Winnips
Gerrit Does
Beatrix Irene van Meegen - de Heer
Leendert Voorthuijzen
Anita J.C. Blankestijn-Verstegen
Piet Schooneman
H.J. Wiepking
Cornelia Catharina Beerepoot - Vermeeren
Simon Henricus Bakker
Reinier Nicolaas Maria Jak
Johan Schenk
Piet Buijsman
Jan Kelder
Regnerus Christophorus Stiekema
Harmina Drent - Plantinga
Im Ellenbroek - Uitentuis