inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2020

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

dinsdag 30 juni

Anja Janita Berbée - Lap
Johannes Adrianus Jongsma
Anita J.C. Blankestijn-Verstegen
Hans Buter
Rika Heemskerk -Zonneveld
Divera Theodora Margaretha Kuyt-van de Nes
Anna Divera Maria Hamers - Loos
Cornelis Rebel
Roberto Johannes Jozef Veldman
Klara Bartha Hooijkaas
Ab Schneider
Jo van den Nieuwendijk - van Soest
Catharina Elizabeth van Straalen-Baars
Petrus Adelbert Westerhoven

maandag 29 juni

Cas van der Laan
Nico Aaij
Adriaan Johannes Jansen
Petronella Geertruida Maria Koek-Zwetsloot
IJsa vanBijsteren -Gerlach
Marie Nathalie Copier - van Damme
Frederik Hendrik Kroon
Meindert de Haas
Heroïne Stoop-Kruize
Leo Hoffer
Hans Degeling
Cornelis van Schuppen
Rie Ranzijn-Bloetjes
Annie Jannette Keetelaar-Klinge
Marjeta Tol - de Jong

zaterdag 27 juni

Hubert Oudshoorn
Gerda Laan-Dijkzeul
Adrianus Theodorus van Veen
Willem Jan Dijkgraaf
Guurtruida Maria Pronk-Louwe
Maria Christina Jacoba Mokkenstorm
Wil Vernhout - van Eijk
Tom Fernhout
Jacobus Johannes Beentjes
Theodora Anna Maria van den Bos
Wilhelmina Stins
Hendrikus Marinus Kamp

vrijdag 26 juni

Adrianus Theodorus van Veen

zaterdag 27 juni

Anna Gerda Cornelia Meijer – Verhaar
Henk Moster t
Ans Eriks – Kalf
Anna Margaretha Staadegaard-van Diepen
Gustaaf Rol
Jacob Veerman
Floris Smit
Teun van Waesberge
Alie Maas-de GrootAlie Groot
Ronaldus Franciscus Maria Tervoort
Corrie Nijsen-Limmen
Gerrit Philipp Kannegieter
Aafje Konijn - Groet
Frits Rademakers
Gerie Keesen-Stolp
Rinus Niël

vrijdag 26 juni

Nico Vastenburg
Frans Kolken
Geertruida Wilhelmina Koster - Bazen
Alie Slagman - Derogee
Dirkina Leonora Vesseur
Dirkje Alberdina van Soest - Oussoren
Cornelis Lambertus Fennis
Marinus Harder
Frits van de Kamp
Willem Jan Dijkgraaf
Bart Langendoen
Gerda van Brussel - ter Braake

donderdag 25 juni

Rie Bakker-Kabel
Antonius Franciscus Jozef Geestman
Tiemen Gerrit Bos
Wilhelmus Petrus Johannes Groot
Gertie Koppies - Pol
Henk Doorn
Arie Hoogenboom
Beatrix Alida (Trix) Walraven - van Werkhoven
Jolette Gwendolyn van de Pas

woensdag 24 juni

Hendrik Jan Samson
Philippina Johanna Geertruida Sprong - Timmerman
Berend Maria Wijbenga
Tine Heij
Theodora Barbara Arnolda Maria Matze-van der Drift
Christina Maria van Duin
Teunis Lammes
Jan Willem Stalling
Jan Eyte Willem Smith
Petrus Johannes Hink
Gijsbert Ruizendaal
Johannes Smal
Joke S.A. Eek - Dragt

dinsdag 23 juni

Cor van der Harst
Klazien Pater
Geertje Anna de Graaf - Lont
Grietje Benit - Mosselman
Laura Bottema - Middel
Anna Schoon - Jongejans
Johanna Paulina de Ruijter
Jozef Henri Ronald Caffé
Els Dake-van Weperen
Johanna Beeke-de Waal
Cornelis Huisman
An Snijders-de Ruijter
Cornelis van Altena
Cornelis Groen
Piet Bet
Gerard Jan Slegt
Gré Bot - Pronk
Paula van Cann - Beckers
Riet van Straalen-Takes
Jacobus van Wijnsberge
Hendrikus Scholten

maandag 22 juni

Aafje Maria Mels -Wolthuis
Jacobus Theodorus Sneek
Jan Sas
Jos Knijn
Corry Bos-van den Dries
Mart Buis-Groot
Cornelis Gerben van der Veen
Jantje Wilhelmina Weijtlandt - van Duijker
Catharina Geertruida Hermina Bakels-Baijer
Margaretha Elisabeth Kloos-van den Nieuwendijk
Gerard Jan Schutte
Joop van Dijk
Reiny Janssen - Timmer
Kees van Schie
Gesina Joanna Maria Schipper - Homveld
Catharina Wilhelmina van der Meer-de Jong
Eliza de Vos
Atie Hilbers – Kaptein
Jeroen Koning
Karin Visser - Hoogland

zaterdag 20 juni

Tiny van de Poel-Vollebregt
Koert Sloot
Reindert Marinus Moor
Johannes Nicolaas Jozef Konijn
Pieter Buning
Franke van Burum
Wijnie Kaper – Mienis
Johannes Gerardus Pannekeet
John van den Bosch
Gerard Jan Bakker
Wilhelmina Bogaards-van Riet
Iet Kruisveld-Dijkstra
Diny Danklof-Kool
Johannes Maria van Raaij
An Heijnen-Castricum
Peter Minneboo
Jacoba de Wit-Pielkenrood
Ria Roth
Matthias Juriaan Meuser Bourgognion
John Bankert
Cornelis van Britsum
Theodorus Bonifacius Putter
Willi Johann Theil
Pieter Leegwater
Greetje Goedhart - van Betlehem
Gerardus Sluman
Grietje van Dam-Swart

vrijdag 19 juni

Else Muller - Werlich
Jan Stam
Jeanne Weel - Koning
Libori Schutte
Bernardus Johannes Stam
Mark Schep
Miep Geertruida Cornelia Titsing - Krom
Feronica Maria van Wijk - Beers
Jan van Duin
Theodorus Haarsma
Anthonius Adrianus Theodorus Hagen
Frank Hendrik Simon Karten
Johanna van Riet van der Maas
Helena Sophia Maria Kok

donderdag 18 juni

Maria Elisabeth Theresia den Hartoog-de Wit
Catharina van der Zeeuw - Kuivenhoven
Johannes Cornelis Maria van der Ploeg
Wilhelm Cornelis Leemburg
Abraham van Drunen
Marianne Sanders
Johannes Maria Kempes
Neeltje Schot
Johannes Josephus Nicolaas Opzeland
Catharina Alida Stam-Deen
Thecla Kleverlaan-Dekker
Bets de Vet - Havik

woensdag 17 juni

Annelies Houweling - van Zandwijk
Gon van der Haar - Steltenpool
Maria Cornelia Bruijnse - Danenberg
Alida Jacoba van de Ven - Smeets
Ida Nellie Pauw - Middelburg
Hendrikus Petrus Stuifzand
Paul Hans Ovink
Christianus Marinus Vergouwe
Johanna Maria Elsenbroek - Handgraaf
Pieter Makkelie
Nelly Gesina Drogt - Voordenhout
Jan Bergsma
Carolina Elisabeth Louise Geldermans - Tomann
Maria Magdalena Antonia Venneman

dinsdag 16 juni

Gerardus Pieter Cornelis van Paridon
Teunis Houtriet
Hans Hink
Margaretha Petronella Botman - Eeken
Geertruida Kalkhaar - Nijkamp
Jan Onderwater
Frank Piet
Ria Schilp
Rensje van Sitter
Martha Petronella Ekhart - Bruinenberg
Wim Kroon
Bavonia Johanna Antonia Welsink - Heijne
Cornelis Hendrikus Adrianus Keijzer
Teun Boogaard
Anja de Vos
Piet Dirkx
Walterus Maria Veldt
Maaike Anna Sieraad - Maasdam
Geertrui Magdalena van Hooidonk - van der Mark
Jan Hof
Johanna Elisabeth Maria van der Peet

maandag 15 juni

Herman Heijnen
Cor Briek
Cor Heuft
Teunis van Dijkhuizen
Volkert Martin Waiboer
Thea Goudappel - Nas
Johan I`Istelle
Klazina van der Ende - van Amerongen
Loek Louise Pauline de Haas

zaterdag 13 juni

Martinus Petrus Maria de Ruig
Albertina Elisabeth den Hartog-Blom
Gerrit Hendrik Blötevogel
Petronella Koeman-van der Ham
Theo Renze Kootstra
Riet Hoogewerf-Groot
Jaap Stet
Jan van Kampen
Jan Bruin
Nicolaas Cornelis Josephus Groot
Armand Berend Jonker
Gerard Paulissen
Pieter Jacob Brouwer
Willem Johan van Zalingen
Wim Spek
Toon Geugjes
Leen den Boer
Piet Carnas
Rijk Portengen
Elisabeth Moison - Groskamp
Geertruida Sicilia Waardenburg-van Helvoort
Rina Molenaar - van Zoest
Johan Kwast
Johannes Adam Maria Duin
Anthonius (Toon) Lont

vrijdag 12 juni

Catharina Wilhelmina Theodora de Wette-Witjes
André de Graaf
Jan Sijtze van der Woude
Marit Groep
Aletta Johanna Roosjen-Tijseling
Jacoba Levina Geerlofs - van As
Tiny Botman - Boukens
Armand Berend Jonker
Jan Martinus Voet
Jacoba van Tilburg – van der Gugten

woensdag 10 juni

Cornelis Marinus de Waal

donderdag 11 juni

Willem Cornelis Joon
Tiny Langeveld-Dam
Tiny van der Schaaf-Zonneveld
Jans de Oude - Punt
Rianne Gehlen – Schuijt
Kees Bakker
Frank Lauteslager
Joost Riekwel
Joop van Tilburg
Gertrudis Maria Heijnen-Knots

woensdag 10 juni

Gerrie Hulsteede-Bijsterveld
Cornelis Reinedsermann
Anny Poland-Slijkerman
Godefridus van der Poel
Marijke Laan - MerkusMarijke Merkus
Wilhelmus Johannes Konijn
Elizabeth Maria Bakkum - Dignum
Gerrie Reinders - Dijkman
Drs. Jan Ferdinand Gerbers
Annie Stekelbos-Luik
Mar Schoen
Donald Hugh Kreuger
Jacob Kuiper
Cecilia Cornelia Antonia Olsthoorn-Duin
Diny van Marle
Leonard Bogaards
Clemens Maria Verbeek
Ton van Geijlswijk
Dirk van Leeuwen
Jan Rood
Johanna Cornelia Maria van der Linden - Turk
Els Theissling
Cor Koopman

dinsdag 9 juni

Ruud Steenman
Marijke de Heiden - Kelsang Mudita
Johanna Maria Neeskens - Heeremans
Wikke Ida de Groot
Gusta Kuiters - van der Poll
Jacoba Klaaske Anjema
Nelly Hos - de Vries
Jan Adriaan de Waal
Drs. George Adriaan Bergsma
Elisabeth Keijzer-Gerding
Cornelis Marinus de Waal
Kees S.J. Zentveldt
Cees Dirkmaat
Cuup van derVliet
Remco Dekkinga
Cornelis Marinus de Waal
Nicolaas Albertus Klijn
Elisabeth Groothoff - Swaerts
Mariëlla Baltus
Johannes Wilhelmus de Jong

maandag 8 juni

Liane Astrid Drogtrop
Cornelia Divera Maria Braan - Pronk
Johanna Kerkmeer-Timmer
Corrie Louter-Rietveld
Jacob Frederik Martinus Arends
Gre van Tienderen - Appelman
Truus Smit - Roozendaal
Hendrik Kornelus Kroeze
Johanna Schenk-Visser
Greet Besseling
Pierre P. Wildöer
Caroline Johanna Maria Raap-Zack
Kees Prins
Sim Laan
Jansje Hendrika Langelaar
Wendy Boon

zaterdag 6 juni

Cornelis ‘Kees’ Nicola
Neeltje Blom
Divera Afra Moras-Dekker
Eric Hermanus Overweg
Freerk Jan Pol
Agatha Agnes Maria Waardijk - Koomen
Bernardus Franciscus Josephus Hoitink
Trees van Engelen-MaesTrees Maes
Elisabeth Maria van Putten - Rietkerken
Theo van Berkel
Jo Heddes
Hennie Andreae-Spikman
Christiaan Dick Voet
Wil (Wilhelmina Theresia) Verdonkschot
Dora Zum Vörde Sive Vörding-Tempelaars
Arie Verhoog
Cornelis Kuijt
Johannes van Kuyk
Hendrikus de Waard
Gert Laan
Johan Hermanus Antonie Beij
Johannes Theodorus Vlootman
Jan Spaans
Maria Edelman-de Wild
Klaas Hendrik Hopman
Maartje Smit - Groot
Wilhelmina Lengers

vrijdag 5 juni

Rudolf Johannes van Uden
Johanna Sofia Sikkema-de Graaff
Marjanne van der Pal
Carel Eduard Metz
Pieter Jan Veldboer
Sjaak Snoek
Arendina Wijnanda van der Hart-Elzenaar
Gert Laan
Marco Lont
Riet de Wit - Braas
Willem de Kramer
René Bleeker

donderdag 4 juni

Dini Vlieger-Modder
Nel Vendel- Groot
Leentje Jacoba Maria van Giezen-van Kampen
Stijnie de Best
Peter Blokker
Martina Johanna Maria Spel-Brink
Astrid Ruijter-Knijn
Alida Elizabeth Rombout-de Rek
Sicco Faber
Johannes Antonius Borst
Cor Hulskes
Ellen Vierstra
Jan Gerrit Bais
Annie Bakker-Koeman
Tjeerd Pietersma
Conraad Meijer
Kaatje Mostert - van Vliet
Truus Sander- Groot
Lou Mieldijk

woensdag 3 juni

Ans Snoek - Klaver
Roel Philips
Wilhelmina Gijsberta Paulina Le Duc-De Heer
Cornelia Sophia Theresia Vlaming
Pieter Sijbrand Muntjewerf
Etienne Genefaas
Fredericus J.E. Calf
Corry Sterk - Zeldenrust
Joop de Kleine
Sjoerd de Jong
Maartje van Hout - ten Bruggencate
Arend Onrust
Cornelis Johannes de Jong
Harmke van Dijk-Bouwsma
Johannes Böhm
Apolonia Hendrika Vermeer
Elisabeth Hoorenman - Hoogland
Hendrikje Vos
Bastiaan Abraham Kralt
Jacob van Duyvenboden
Peggy Grace Brink-Puleston

dinsdag 2 juni

Aly Betsy Klein Holte-Suierveld
ANTONIA ALBERTA RIJKELIJKHUIZEN-UIJTTEWAAL
Dirksje Rotgans – Slagboom
Annie de Vries - Commandeur
Gertjan Beentjes
Nel van de Kuijt-OlivierNel Olivier
Alettines Cornelis van den Heuvel
Alfred Rudolf Jacobs
Catharina Maria Smit - Putter
Willem Frits Nooij
Maria Straver - Verhorik
Karin Slot-Borst
Afra Catharina Heijnen
Meta Tiethoff-van Woerkom
Willem Dekker
Gesiena Johanna Neeltje van der Leij - Wilbers
Paul Trouw
Jan Molenaar
Jos van der Veer
Johan Mattheus Antonius Franciscus van Oosten
Greta Johanna Maria Terol-Houben
Maria Anna Janzing - Koster