inloggen

familieberichten op internet

Berichten van mei 2020

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 mei

Swen de Boer
Fie Torsing - Dooren
Albertus Lam
Jacobien de Wind – Rol
Katinka Manon Collée
Apolonia Margaretha Maria van der Horst
Cootje Arbouw-van Amsterdam
Wilhelmina Jozefi na Habets - Rinkens
Regina Antonia Josepha de Jong - Evers
Joanna Francisca Sophia de Kruijs-Versteeg
Marc Jan van der Lans
Jacobus Adrianus van der Meer
Fie Torsing - Dooren
Gerrit van der Mark
Johannes Gerrit Lambertus Hoogeveen
Jan van den Bos
Aafje Otter-Peetoom
Hanny Wiersma - Reeskamp
Wilhelmina Maria Bloedjes-Stolte
Machiel van Esseveld
Cornelis Antonius Ruiter
Antonia Strookman - van Dijkhuizen
Cees van Duin
Marten Doggenaar sr
Guda Koene
Willem Liefting

vrijdag 29 mei

Jan Heemskerk
Sandra Appel
Henk Cooper
Tiny Borst - Hofland
Trijntje Pouwels
Adriana Catharina Calis - Wiggerts
Klaas Zwaan
Alida van Ouwerkerk - Meerwijk
Jan Willem Tuininga
Pieter Jellema

donderdag 28 mei

Paulus Johannes Richard Maria van der Weijden
Wilhelmina Charlotte Maria Koot-Mulder
Jacoba Maria Versnel-Hollander
Dick Silvis
Jacoba Bavelaar-Heijmans
Wim Leenderts
Theodor van Manen
Erich Claus Wijs
Emma van Wattingen-Rijbroek
Zr Marcoline O.P. Cornelia. Maria. Catharina Molenkamp
Ingrid Visser
Elisabeth Theresia Wit-Biersteker
Petrus Anthonius Johannes Brakeboer
Ferdinandus Jozef Maria van Giezen
Jan Gijsbertus Remmert de Jong
Ine den Broeder-Engel
Henk Smit

woensdag 27 mei

Johan Nije
Wim Rebel
Anna Maria Bakker - de Boer
Hans van Twuijver
Adrianu Nicolaas Arie Romein
Leo Barnhoorn
Wout Zonneveld
Jantje Offringa - Bok
Hendrika Helena van Schinkel - Noordermeer
Wijnanda Maria van Benschop - Middelkoop
Hendrikus Petrus Jozef de Haan
Ir. Karel Willem Victor Bloemen
Gerritje Wiedemeijer - van Genderen
Ardrianus Nicolaas Romein
Ruben Alexander Stal
Hendrikus Petrus Jozef Haan
Elisabeth Theresia Wit - Biersteker
Marcel Mol
Carel Antoon Pronker
Geertje Alida Kater - Verfaille
Herbert van Maastricht
Diana Wijnhout
Frits Nicolaas Kwaad

dinsdag 26 mei

Max Kokke
Abraham Vlot
Cornelia van Bruinisse
Gre Kaandorp - Bos
Alida Cornelia Sterel-Steenhart
Frederika Jannie Vermeer - Oosterman
Liane van Doorn
Willy Smit - van Rijswijk
Wietske (Wieke) de Waal-Bijker
Maaike de Graaf-Haarsma
Ida Leijen-Westerveld
Gustaaf Hein Clever
Agatha Maria Johanna van der Putten - Vlasveld
Gerrit Johannes Rob
Aleida Petronella Maria Bont - Fokker
Johannes van Straalen
Annemarie Kwantes
Jacob (Jaap) Visser
Elly Meester - Ronda
Divera Johanna Hof-Bruin
Cornelis Hendrikus Bakker
Johanna Aplonia Hockx - Doeswijk
Ronald de Boer
Willebrordus Edmond (‘Willy’) Naessens

maandag 25 mei

Martinus Gerardus Cornelis Baltus
Loes Mathot - Haver
Marie Anna Aafjes - Constant
Robert Goed
Joke van Hassel - Lam
Emma Commandeur-Bleeker
Ans Stolp-Sneek
Cor Scholten
Maria Cornelia Theresia van Diemen - de Jong
Catharina Maria Peerdeman - Hoogland
Maria Cornelia Graaf-Schenk
Riet de Wit – Hoogland
Martha Maria Schagen - Peerdeman
Johannes Hermanus Maria Bontje
Herman van der Pas
Jan Anne Dijkstra

zaterdag 23 mei

Wilhelmus Gerardus Kuiper
Peter Weevers
Willem Jacob Taanman
Jan Gerssen
Petrus Ligtvoet
Veronica Smit-Bos
Albertje (Alie) Schagen-Hoekstra
Elly Buis - Vollenga
Johanna Maria Teresia Bugter-Helmer
Wim van Dilst
Wim Hendriks
Jacoba Margaretha Eerenberg - Tolboom
Johannes Willem van Beek
Fabiola Johanna Maria van Vlaardingen-Dijker
Clemens Jacobse
Liesbeth Abelia Cadee
Cornelia Amiabel-Buurmeester
Roelf Pelink Luinge
Gre Zandbergen
Piet Grippeling
Johan van Gool
Jan Uitenbroek
Anneke Zijlmans-Muller
Mieke Egeler - ter Haar
Jan Boerema
Annie Polman-Windt
Ferdinandus Josephus Diergaarde
Marianne Walta-de Jong
Marianne Bartelings-Hollander
Hans Schilder
Isaäc Sjaak van der Vijver
Bernardus Hendrikus Koppius
Evelyn Elisabeth Kreuger-Ulrich
Cees Buijs
Liset Groot-Koopman

vrijdag 22 mei

Bets Reus-Keuning
Anna Martha van Koningsbrugge
Wilhelmina Sandkuijl-Metselaar
Sebastianus Arnoldus Maria van Dijk
Petronella Brinks-Verduyn
Henriëtte Halderman - Oude Aarninkhof
Trijntje de Bruijn - Holt
Geertruida Helena Appelman-Bakker
Hendricus Petrus Deutekom
Lucia Maria Molenaar - Stroomer
Anna Theresia Neeft - Verduin
Gerrie Kurpershoek – Kersbergen
Marja Wijnker-Luiten
Cornelia Theresia Castricum-Kuijs
Jacoba Simonetta van Dixhoorn-Seidenstiker
Richard Gebel
Nicolaas Petrus de Groot

woensdag 20 mei

Johannes Cornelis Kuijper
Henk Schild
Pieter Cornelis Zwart
Cornelia Johanna Glandorf - van Bunningen
Nicolaas Simon Plug
Anthonie Simon Heldoorn
Jan Hieronymus Zegers
Jacobus Cornelis Zonneveld
Jan Dekker
Jan Bakker
Robert Jan de Rijk
André van der Greft
Cor Nat
Riet van der Velde - Buis
Arie de Graaff
Ronald op den Kelder
Simon Johannes Raap
Gerardus Petrus Groot
Maria Geertruida Beentjes-van der Aar
Magdalene Vriend–Isenberg
Cornelis Adrianus Overtoom

dinsdag 19 mei

Annemarie Vriesenga - Hendriksen
Hans Bolthof
Piet Forrer
Columba Maria Groen - Welboren
Albert Timmerman
Johannes Maria Petrus Al
Cornelis Johannes Kortekaas
Catharina Maria Braakman- de Wit
Annie Druyf - van der Wal
Wouter Gerardus Maria Warmerdam
Anke Krapels -Van Kooten
Anne Marieke Poort
Maria Johanna van der Geest - van Berkel
Johanna Helena Bakhuys - Slooves
Regina Maria Carolina Slingerland - Dubelaar
Truus de Ruiter
Erica Yolanda van Galen
Jacobus Johannes Rieteco
Maria Kolster - Besseling
Hendrikus Bieze
Johan Rudolf Hut

maandag 18 mei

Wil Jongbloed -Schreinders
Clara Brekelmans
Engelbertus de Bie
Clasina Gertrudes Hurkmans - Bakker
Henriëtte de Koning - Mol
Adri Kemps
Johanna Schild - van Oene
Ali Nannes - Zutt
Engel Konijn
Ben Majoor
Maatje van Liere - Meulenberg
Roelfien Bakker - Veldhuis
Jan Snoek

zaterdag 16 mei

Walter de Maertelaere
Tiny Ollebek - Koomen
Gerard Wiersma
Adrianes Johannes Lenssinck
Jan Gijsbertus Korver
Gerarda Hendrika Maria Weisscher-van den Hoven
Ad Hazelaar
Johannes Kruize
Janny Stroo
Cornelia Catharina Anneke Bouma - Arisz
Gerrit van Hell
Theodora M.L.V. Matzinger - Winters
Dirk Oosterhoorn
Kittie Betzema
Jan Carel Nijdam
Cornelis Gerardus Wilhelmus van den Berg
Annie Peters - Welten

vrijdag 15 mei

Grietje Ravesteijn - de Dood

zaterdag 16 mei

Johannes Cornelis Siera
Herman Zeepvat
Albertus Hugo van Bolhuis
Ir. Adrianus Simon Cornelis Bijman
Hendrik Schuur
Peter Houter
Cornelis Theodorus Smit
NicoLaas Hermanus Jonk
Marten Fredrik Lettenmeijer
Marcel Verschuren
Gerrit Broertjes
René Schabbing
Teuntje Huiberts - Wakker
Elisabeth Jacoba van Hameren-Castelijn
Piet Nieuwstad
Catharina Brigitta Wester-Wijnker
Johanna Maria Wijnstekers – Schepers
Nicolet Kastelein
Cornelis Theodorus Smit
Catharina Maria Braakman-de Wit
Martha Afra Sijm
Jan Verhoog
Theodorus Johannes Wilhelmus
Elias Antonius Clemens van Benschop
Petronella Avita van Beekum - Kok
Harmina Jantje Schaap - Joosten
Marie Catharina Slikker-Stammes

vrijdag 15 mei

Luitzen Feenstra
Adriaan Keijzer
Mariska Siffels
Wilhelmus de Vries
Nelly Schumacher - Bloemen

donderdag 14 mei

Maria Jacoba Dijkdrent-Ouwehand

vrijdag 15 mei

Rina Koning - Bot

donderdag 14 mei

Willem van ’t Spijker
Kees Biersteker
Leonia Joanna Stavast
Brigitta Haakman - Kaag
Gerard Steen
Gerrit Blom
Gerrit Scholten
Jannigje Boer
Rie Koome-Muis
Jan Cornelis Adrianus van Zadel
Elisabeth van Ginkel - Wassenaar
Maria Helena Annard
Leo Kortleve
Joop Bot
Rein Schippers
Ineke Dobben-van Nuil
Cees Tuinman
MARTIEN VAN DER DEIJL

woensdag 13 mei

Erik Sikke Willem Drenthe
Aaltje Femmigje van den Dorpel - Vellinga
Lida Prins - van der Blom
Adriaan Blonk
Wilma Nouris
Trientje Groenewold-Bolwijn
Gré Wijnker - Jonk
Willem Sterk
Cornelis Alphonsus Maria Ruiter
Wim Dekker
Jannie Schagen - Vreeken
Loek Pepping
Jouke Minkema
Pieter de Graaf
Joanna Maria Catharina Vlasveld
Theodorus Simon Klaver
Joannes Willebrordus Voorend
Jacob Kuijt
Willemijntje van Went-Scheurwater
Frederik Hogervorst
Martinus Dekker
Froukje Sikma - van der Veen
Anny Huijbers - Wiering
Cornelis Johannes (Kees) Komen
Hendricus Jacobus Johannes Bekkering

dinsdag 12 mei

Rinze Hijma
Aukje Hendrika Andrea Nieuwenhuis
Hans van Batum
Sydney Philip Pieterse
Helena Theodora Johanna Joustra-Schouten
Hendrika Jacoba Loos
Lilian Ballieux-Fang
Jan Albers
Anna Maria Gilia Visscher - Fijnvandraat
Hendrika Ruis - Heemskerk
Ybel de Ruiter-Hoekstra
Hendrik Cornelis Kreunen
Betty Rog Alblas
Grietje Herdina Mantel-van Bergen
Hetty van den Heiligenberg
Trea Vriend
Saskia Veronica Vrijland - Hoogerheide
Elsien Mulder-Haveman
Anja Eilander
Helena Kok - Met
Tetje Roosendaal-Brander
Ria van Zijl-Vis
Aafje de Graaf – Breed
Maria Josepha van Hoof
Jetske Graatsma-Scholten
Johanna Maria Vis - de Waard
Elizabeth van den Herik - Niemeijer

maandag 11 mei

Nicolaas Hendrikus Johannes Kok
Dirk Pronk
Attje Blokdijk - van der Heide
Hanri Dekker
Yvonne Heule-MeerbeekYvonne
Petrus Bernardus van Woesik
Margaretha Elisabeth van den Heuvel – Agatz
Fem Tijmes-Dolstra
Jan Kleijne
Atie van Klaveren - van Oord
Harry Kan
Remi de Groot

zaterdag 9 mei

Wim van der Ziel
Catharina Bosma - Hofmeijer
Catharina Elisabeth Zaadnoordijk - Schortinghuis
Aart Vlakveld
Nan Jan Rotgans Jnzn
Hendrika Sophia Maria Sluis - van Ooijen
Ad Vreeswijk
Thea Tiebosch - van der Zon
Trijntje Anna Methorst - Bijker
Jenny Seemann - Lastdrager
Ane Dijkstra
Henk Brussel
Gerrit Jan Očenášek
Hans van Zijl
Jan van Doorn
Leny Sluijter - Twigt
Leny Sluijter - Twigt
Paula Grapendaal
Nicolaas Tamis
Johanna Catharina Maria Hoep - van Buuren
Harold - Jacques Hellstern
Cornelis Dorland
Maria Revet - Wassenaar
Jacobus van Rems
Erna Vis
Tiny Rep - Markx
Ellen Lemmens
Conny Korten - Abbing
Alie Schillemans – de Greef
Marie Willemina Louise de Korte - Plevier
Bram van der Loeff
Anna van der Bijl - Zwanenburg
Henny (Bob) Lodder
IJda Bos-Belinfante
Gerrit Spek
Maria Johanna Theresia de Keuning - Zwetsloot
Petrus Godefridus van der Geest
Willem Andries de Vries
Wim van de Velde
Margaretha Koning – Andriessen

vrijdag 8 mei

Everdina Helena Loos
Liesje Cornelia Ravensbergen-van der Meij
Irma Blaasse - Guillot
Arie Spierenburg
Hendrika te Winkel-van Heusden
Petronella Anna Monster - Doesburg
Edith Johanna Cardenas Mendoza-van der Werff
Alie van der Leeuw
Co Schaapherder
Agatha Groot-BakkerAgatha Bakker
Jaap Besseling
PIET HAAKMAN
Jan Slotemaker
Theodorus Johannes van Son
Hendrina Dekker – van der Veen
Pieter Verweel
Kees de Bonte

donderdag 7 mei

Euphemia Antonia Maria Kho - Heideman
Sia Bruin -Oele
Walterus Cornelis Maria Roozen
Maria Hendrika Antonia Nolte
Wilhelmina Adriana Catharina Berkelmans - van de Ven
Piet Groot
Ans Manshanden - Kea
Catharina van Stralen - BleekerCatharina Bleeker
Ton Keuris
Leny Spaans - Engeringh
Piet Keizer
Mees Meinster
Klaas Arie Caesar Ates
Wilhelmina Jacoba Stokman-Meskers
Rinske Ackermann
Nel Bakker-Olijerhoek
Renato Scotto di Minico
Monique Kluin-Robert
Paul Swart

woensdag 6 mei

Margaretha Maria Vredenburg-van der Steen
Gerard Rutten
Marzena Anna Jeursen - Falcman
Wilhelmina Catharina Jansen-Wijsbeek
Ingetje Evertje van Tol – Ottevanger
Willem Krijger
Evertje Honing
Adrianus Verzijden
Johannes Ferdinand Gundelach
Berend Hendrik Somsen
Apollonia Johanna Martina Nooij - van Oudheusden
Joke van HeumenSteenvoorden
Ferdinand Hendrikus Meijer
Margrietha Doeves
Gerarda Maria Baars - van Midden
Saskia Kokje
Hans Burtner
Hendrik Herman van der Pol
Ate Helder
Roelina de Beer - Dekker
Nel Bergen - ApeldoornNel Apeldoorn

dinsdag 5 mei

Melinda van Til - Kiefer
Timotheus Johannes Wiggerts
Johannes Petrus Engelbertus Maria van Kipshagen
Cornelis Hessing
Pieter Ligtenstein
Nico Beemster
Peter Arnoldus Johanes Annegarn
Gertrudes Maria Gerarda Kruisman
Maria Josephina Deen-Boos
Riet Loomans - van Baar
Joop Tromp
Tinie Saal-Gerlach
Jaap Hoek
Johanna Boomgaard-Bruineman
Kees van Leussen
Petrus Lambertus Pronk

maandag 4 mei

Arnoldus Joannes Valent
Koos Ligthart - Halman
Cornelis Jacob Stofberg
Corrie van der Molen - Koedijker
Vincentius Laurens Burgering
Tiny van Rossum - Steenmetz
Willem Keetman
Maria Cornelia Lucia Groot - Wijnker
Nicolaas Pieter Dekker

dinsdag 5 mei

Jan Veeken

maandag 4 mei

Magdalena Catharina Nicolina van der Krogt - de Jong
Trijnie Boekhoudt - Bos
Aukje Keijzer - Hoomans

zaterdag 2 mei

Jan Boskamp
Jos Sikking
Marguerite Antonia Maria Peeperkorn - Hooij
Catharina Zondervan - Zweers
Adriana Zoontjes - Zonneveld
Robertus Gerardus Maria Lembeck
Hendrikus Patrick Tamis
Johannes (Joop) van der Mussele
Jan Hendrik Roelofsz
Elsien Makkes-Letema
Franciscus Theodorus Petrus Ekelschot
Hendricus Gerardus Johannes Schouten
Helena Barbara Duineveld - Rotteveel
Lea Volkers -Hoogesteger
Marie Trijntje Visser-Kostelijk
Frederikus Damstra
Dirk Cornelis Kruit
Sina Biekmann-Spillekom
Anna Maria Johanna van Leuven
Carla Kiburg
Henderikus de Groot
Geertruida Harlaar-Groot
Zwaantje Keizer-Jullens
Johanna Catharina Samson
Dik Le Mair
Joanna Elisabeth de Boer - Mettes

vrijdag 1 mei

Julia Navarro Rijs
Piet van \'t Woud
Hendrika Christina Maria Koopman-van Buchem
Isaäc van Duuren
Alfred van der Wal
Johannes Ory
Willibrordus Bonefacius plantenburg
Paulus Vuijst
Petrus Johannes Carper
Catharina Maria Bommer-Kaptein
Marieanne van der Veen - Laan
Margreet Klaver-Schermerhorn
Jos Daman
Akke van Bruggen - Feijkes
Hendrik Smit
Elly van Duijn – Langmuur
Wilhelmina Johanna Catharina Leuven-Huijtink
Pieter Jacobus de Vos