inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2020

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

maandag 30 november

Piet van Kampen
Hendrikje Pranu – ter Horst
Arnolda Hettelder - van Melsen
Kitty Kappert - Kemper
Bep de Nijs - de Vries
Gerardus Joannes Beukers
Heer Wijker
Frans Jansen
Pastor Gerardus Tol
Gelines Bergenhenegouwen
Hendrik Dirk Wiggers
Alie Kesteloo - Ott
Nelly Bood - de Weerd
Nico Erik Post
Geertruida Catharina Elisabeth Brandjes-Piet
Christina Arendina Caspara de Bruijne
mr. ir. H.S.M. Kruijer
Nicolaas Cornelis Leonardus Koot
Léon Desirée van Tuijl
Jack Maes
Geertruida Loos-Buitelaar
Cornelia Zincken - Vriens
Rinske Lautenbach - Rosier
Jannie Doornbos-Hofstra
Els de Boer-de Wit
Erik Jager
Beb Pijnacker - Tamis
Baaf Rozing - Dekker
Jakob Vreeswijk
Geertruida Drenth - Post
Arend Stap
Hanna Beuse - de Vries
Dina Tonkes – Spoelder
Martha Catharina Maria Koster-Bakker
Ada Bredewout - Bakker
Aaltje Janni Winters-Kramer
Gerritje Kort
Toos Vaneman-Turk
Jacoba Brandjes
Cornelia Gerarda Dam - Hoek
Hendrikus Norbertus Saras
Cees Morit
Elsje Heezius-Lam
Jacob Johannes Doornbos
Elisabeth Joanna Maria Schopman - van der Erf

vrijdag 27 november

Cornelis Bleij
Marijn van der Horst
Peter Kok
Johannes de Vries
Adriana Maria van Rijn - Peekel
Maartje de Vries-de Groot
Jacobus Sybrandus Mensinga
Evelinda Reinalbeda Koenes – Smith
André Johan Hagedoorn
Cees Nielen
drs. Lourens v an den Brom
Coby Brantjes - Demouge
Jett van Oosten - van der Heijden
Jack Maes
Gerhard Anton Pleiter
Arie Bijpost
René Groeneveld
Atie Schraverus-van Maaren
Tiny ten Hoope - Bak

donderdag 26 november

Stevenrine Honders - van Maanen
Dirk Vorst
Jacob van der Made
JantinaWiegman - Jongbloed
PETER DINGEMAN VAN WALBEEK
Carla Dieben - Wolvers
Hendrikus Pieter van der Reijden
Bernardus Bonte
Adrianus Klop
Cornelis Hendrikus Martinus van der Hulst
Marchiena (Gien) Eekhof - Prins

woensdag 25 november

Suzanna Agatha Smit
Maria Johanna Haan - Stam
Catharina Cornelia Limmen – Duinmaijer
Janny Smit - Schrantee
agnes Doodeman - Entius
Peter Blokker
Alouisius Petrus Maas
Renato Arduini
Meindert Kok
Cornelia Clasina van Schie
Epeus Bouman
Arnold Hertsenberg
Anna Maria Theresia Ooms-Willers
Wim de Zwart
Trienus Cornelis Mooij
Marie Louise Sprimont
Johannes Cornelis Peters
Eesge Westerhof
Heleen van den Bergen de Vos
Ed Reijn

dinsdag 24 november

Ant Spaan - Kostelijk
Stephanie Gijsberta Grim - de Groot
Annie Kats - van ‘t Hoff
Gerard Fontein
Gerard Fontein
Gerard Fontein
Klaas Dekker
Cock van der Hulst
Peter Schoenmaker
Henk Verhage
Maria Cornelia van den Berg-Koomen
Gerrit Jan Willem Frederik Lodewijk Schoute
Reinier van der Kroon
Michiel Antonius Brons
Ingrid Hogeveen
Wilhelmus Windt
Catharina Cornelia Limmen – Duinmaijer
Adelbertus Simon Bijpost
Nico Tamis
Adriana Catharina Mandemaker-van Baar
Tiny Stam - Kamps

maandag 23 november

Ida Aleida Odie – Knoppers
Tine Beekhoven - de Jong
Laurentius Paulus Maria Punt
Leo Bonnema
Grada Klasina Maria Derksen
Henk Blouw
Johannes Ligthart
Anje van Dam - de Vries
Wilhelmina Brinkman - Vinke
Pieter Jacob Oly
Piet Blaauboer
Alida Maria de Graaf - Bakker
Hendrik Jan Veldsma
Trees Fabritius - Swart
Antonia Maria Boersen
Marcel Meijering
Marlin van Assema - Loog
Nel Splinter - Bant
Grietje Raap - Koonstra
Hans Rudolf Kousbroek
Kees Huiberts
Ger Fijnheer-Oudt
Nico Laan
Berend Jan Schimmel
Marcel Meijering
Hans Nieman
Hans Nieman
Veronica Anna Maria Margaretha-Hooiveld
Grietje Mol-Jansma
Hans de Haas
Jan Duijn
J\Z L
Maria Geertruida Taam-van de Nes
Margje Visse r - Schaafsma
Antonia Maria de Groot-Valk
Petri te Brake
Ruurd de Vries
Sietske Paarlberg-Zijlstra
Leendert Marinus Jonker
Cornelis Beets
Arnoldus Andreas Maria Smit
Adrianus Johannes Maas
Antje Maria van den Berg - Versteegt
Wouthera Wilhelmina Jacoba te Boekhorst-van Dieren
Hans Kalkman
Elisabeth Johanna Beers-van Schie
Anna Hendrika van Marion - Markerink
Cornelis Lucas Stafleu
Leo van der Kolk
Ria Janson-Schwirtz
Ronald Verhoeven
Johanna Maria Biesma
Albertus Everardus van Winsen

vrijdag 20 november

Simon Floris van der Stoop
Hillie Ruis -Pan
Hendrik Schuurman
Lotte Zwaan
Lotte Charlotte Ida Zwaan
Margreet Laan
Antje Olij-Gaaff
Jannie Mol-Kamphorst Jannetje Cornelia
Jannetje Brandenburg
Bastiani Janni de ligt - de Bokx
Jan Cornelis Maars
Alberdina Hermina Boerkamp-Bouwmeester
Klaas Smit
Gerie de Wit-Schilder

donderdag 19 november

Aad Koppes
Aad Koppes
Cootje Biesheuvel - Leijs
Ben de Haar
Elisabeth Smiers - Bakker
Simon Appelman
Ton de Groot
Roos den Engelsman-Hopman
Johannes Petrus Tesselaar
Lambertha Hanekamp - Walraven
Ansje Schmöle - de By
Jaap Mulder
Johannes Benning
Truce Leenen-Hogervorst
Hendrikus Soering
Jacoba Hendrika (Cootje) Hagoort-van Oldenbeek
Jacobus Johannes Visser

woensdag 18 november

Jacobus Gerardus Co Oud
Dirk Schouten
Dirk Joseph Min
Tiny van Schie - Zomerdijk
Harry Joseph Neuteboom
JAN CORNELIS SCHOTS
Jos Sengers-Linssen
Roos den Engelsman-Hopman
Cornelis Jacobus Brugman
Cornelis Jacobus Brugman
Cornelis Jacobus Brugman
Lies Uitentuis
Piet Nieuweboer
Mijntje Hutter - Zijl
Gertrudis Maria Bakkum-Welboren
Helena Johanna Ciere-de Graaf
JAN TOLENAAR
Co Warmerdam
Jantje Hoekstra - Reinds
Hans Meijer
Stephanus Gerardus Pronk
Franciscus Gerardus Hendricus van den Berg
Daniël Petrus Wilhelmus Verkruissen
Gertrudis Maria Bakkum-Welboren
Loes Bakker-De Weers
Dirk van der Poel
Bijtje Gielen-Schaap
Annemarie Turèl-Babeliowsky

dinsdag 17 november

René Julius Gerardus de Munk
Jan Kruijt
Henny Wormsbecher - Meijer
Wout Cevat
Jan Hoffer
Hilda Beintema
Adrie van den Broek - Buttinger
Lietje Tophoven
Wilhelmina Rigter - van Leeuwen
Dirk Smit
Urbano Fransisco Bonevacia
Hendricus Hermanus Philipsen
Ger van den Berg - Vermeeren
Marita van der Steen - Hoogeveen
Bob Hilarius
Johanna Leonarda Zwart - van der Gaag
Alwin Oostwoud
Hennie Meijer-Koopman
Jan Hoogeboom
Harold (Boy) Eekhout
Cas de Vries
Dicky Sanders-Prins

maandag 16 november

Anna Jacoba Rosa Bartelink-Aalders
Atie Zwakman-Rol
Johanna Wester-Kaandorp
PIET MICHGELSEN
Cornelia Johanna Knijn-Jong
Cees Tensen
Tine Belier
Geertruida Maria van Schagen - Vink
Co Koning
Honoré van Leeuwen
Frans Stappers
Adrianus Jacobus Joseph van Zeeland
Filippus Nicolaas Doodeman
Arie Krüse
Arie Krüse
Antonia Maria Geertruida Nagel-Ruiter
Elisabeth Susanne van der Linden
Gradda Klumpenaar - van der Rijst
Theo Rövekamp

zaterdag 14 november

Johannes Wilhelmus Poelgeest
Johannes Jacobus Cornelis Eschauzier
Ilonja Fabries
Gerardus Johannes Bakker
Froukje Sloof
Frans van Daatselaar
Franciscus Doezie
Johannes Cornelis Zwetsloot
Vrouk Muys - Koordes
Petronella Johanna Pancras-Olij
Paulina Jacoba Helena Houpst-Rompa
Raymond Kleimeer
Rie Bezuijen - Leek
Riek Groot - ten Den
Sebastianus Maria Koperdraat
Teuntje Maria Johanna Jacoba Wilmink - Vinke
Frederica Johanna Maria van Maarschalkerweerdvan Thoor
Elise de Wit-Salzmann
Martina Hendrica Gerarda van Klink-van der Voorn
Adriana Maria de Vries-van Veen
Jacoba Johanna Som - Wagemaker
Helmuth Schmidt-Reps
Hans van Buuren
Corrie Bijman-Karsten
Truus Wiering-de Lange
Willem de Graaf Wzn
Gretha Hendrika Glas-Mooij
PIETER ZWAGER
Elly Mulder-Deurwaarder
Else van Loo
Jan Hoogeboom
Jacobus van der Laan
Rob 􀃷an Zanten
Martina Wilhelmina Timothea Vos - van der Zwaan
Petronella van Leijen-Kistemaker
Netty Hooiveld - Tibboel
Margaretha Maria Kroon Karregat
Jan van der Mark

vrijdag 13 november

Jan Veldhuijzen van Zanten
Adrianus Johannes Theodorus Liebrand
Pieter Hendrik van den Bos
Mies Gijzen
Maria Magdalena Witteveen
Johannes Cornelis Zwetsloot
Gijsbertus Gerardus Schaap
Jan Veldhuijzen van Zanten
Lientje Helmich-Zwaan
Karin Johanna Theresia Delaere - van Schaik
Johannes Wilhelmus Poelgeest
Johannes Theodorus Dekker
Franciscus Winter
Cornelis Colenbrander
Carlijn Eline Anne Siersma
Bionda Kistemaker
Maartje Ofman-Stoel

donderdag 12 november

Maria Velthuysen-Geerlings
Isaäc Jongbloed
Jacobus Verhoogt
Elly Westland-Boer
Elly Westland-Boer
Fransiscus Arnoldus Ossewold
Janny den Uijl-Schouten
Janny den Uijl-Schouten
Fransiscus Arnoldus Ossewold
Harmke Vink-de Jong
PETER SCHUTTEN
Isaäc Jongbloed
Maria Knibbe - Been
Petrus Johannes Lems
Dirk Smits
Jaap Croes
Sander Hoogland
Els Duinmaijer - Bruin
Hubertus Joannes Maria Joseph van der Drift
Johannes Hendrikus Dekker
Jaap Kramer
Sjaan van Rixel - van der Kolk
Edmee Horensma Meyjes
Maria Knibbe - Been
Jan Cornelis Bruijn

woensdag 11 november

Wilma Leermakers
Avra Wilhelmina Laan-Boots
Ria Bosman-Nobels
Anna Cornelia Verburg-van Zoest

dinsdag 10 november

Herman Hoonhoud

woensdag 11 november

Joke van der Loo
Tiny Bot-Jans
Dook Deutekom
Astrid Boelhouwer
Elisabeth Johanna Snieder – Veldhuijzen
Petrus Johannes Bosch
Pieter Meindert Burger
Willem Spierenburg
Alida Maria Schaper - Jong

dinsdag 10 november

Jolande Roestenberg-Windmuller

woensdag 11 november

Magdalena Maria Ostmann - Kok
Gerda van Rooijen – van Leyden
Maria Catharina Arnoldus - de Vrind
Theodora Johanna Beeres - ter Metz
Willem de Vries
Charlotte Carolina Bouman~Koning
André Numan
Annie Sijmons - de Wit
Martin Alberts
Beatrix Wolters-Schoutrop
Jack Brouwer
Tiny Bijwaard-Boon
Freek van Dijk
Maartje Prevoo-Brieër
Hermanus Eduard Besselink
Johannes Jacobus Mulder
Jan Feij
Anneke Turnbull - Schlagwein
Josephine Jeanne van Noort-Belle
Jan Dolsma
Annie Jansen-Aggenbach
Ale Buma
Gerardus Hobma
Nelly Maria Sophia Molenaar-Gruijs
Immetje Spaans-Spigt
Jaap Leek
Joop Lahnstein
Elia van Doorn
Johan Hooft
Els Bertrand - Fit
Mart Bruin
Gré van Beem
Cornelis Gerardus Klaver
Jan Frederik Dirk Roos
Emerentiana Susanna Maria Wiebering - Dekker

maandag 9 november

Jan Ligthart
Vera Voorn - Hauwert
Maria Johanna Hiemstra - van Beest
Jan Apeldoorn
Ab Durge
Leo Goderie
Jan Gras
Gerwin Brozius
Hendrika Brehler - Zijlstra
John Poelgeest
Anna Maria Laan - Schipper
Jan Ligthart
Maria Josephina Snijders
Henk van der Heiden
Jacobus Johannes Leek
Gerrit Jan la Mark
Johanna Engelina de Vries-van Strien
Anna Margina Kaandorp-de Haan
ZUSTER EDMUNDA
Magdalena Maria Ostmann - Kok
Dick de Bree
Lenie Kampen - Laan
Johanna Alida Ruigrok - Rijken
Sonja Kee-Pijper
Antonio Sini
Corrie Nooij - van Galen

zaterdag 7 november

Jacob Berkhout
Peter Trompetter
Martinus Everhardus Joannes van de Weijer
Cornelis Dirk van Wijck
Nelleke van Overhagen - Oskam
Ief Kant - Rademaker
Mimi Hoogenkamp - Glazenburg
Catharina Aagtje Leeuwangh
Theo Bakker
Wilhelmus Franciscus Apeldoorn
Jan Homan
Joop Jacobs-Oostdam
Frans Hendrik Zwart
Arie Pardon
Kea Jantina Davids - Pauwels
Piet Schuit
Johnny Hans Huijmans
Bert van der Meulen
Maria van Pijlen-Marquenie
Kees van den Berg
Elbert Johannes van den Burg
Elisabeth Johanna Maria Pirovano-Niesten
Ton Huiberts
Wilma Veldhuijzen- Rietveld
Ton Huiberts
Frans van de Voort
Elisabeth Johanna Maria Pirovano-Niesten
Willem van der Linde
Lucia Helena Hollander-van der Weide
Carel Lodewijk David de Sterke
Franciscus Wilhelmus August Lamkamp
Wies Kuit
Clara Fredrika Sloos-Soellaart
Piet Snijders
Anneke de Rooij-Heemskerk
Tjerk Schaafstra

vrijdag 6 november

Johanna Adriana Zwaagstra - Ponse
Willem Pieter den Engelsman
Jannie Ton - Hari de Meur
Afra Veronica van Langen-Deken
Marieke Bangma
Martin Rabelink
Eva Ehbel- Bos
Adrianus Houtkooper
Wilhelmina Hilligje Elisabeth Haitsma-Speldekamp
ZUSTER ROOS PETRONELLA MARIA TROMP
Margaretha Maria Hoogstede - Vermolen

zaterdag 7 november

Ief Kant - Rademaker

vrijdag 6 november

Annie Naber-Schuffel
Annie Wiggers - Veken
Rob van de Geer
Maureen Elise Ossentjuk
Jan van Slooten
Jan Smit
Robert Willem Schalkwijk
Alida Ravensbergen-Jonker
George Johannes Petrus van Houts
Johannes Theodorus van Ees
Hilmar Kok

donderdag 5 november

Annet Lange
Fatima Zohra Jebari
Ad de Groot
Pieter Kanaar
Anna Catharina Elisabeth Stel - Boer
Leonardus Johannes Maria van der Hulst
Jacoba Cornelia Bazen
Wil Van Huissteden-Vermeulen
Zuster Nicoletta Johanna Margaretha Stokman
Johan Balk
Maria Petronella van den Bogaert
Hannie Karsten-Komen
Anna Catharina Maria Dobbe - Peeperkorn
Cornelia Antonia Bindels-Oudendijk
Willem Bouman
Agatha Sophia Koopmans - de Vries
Antonius Hendrikus Maas
Rob Fontijn
Jan Hibma
Anneke Montfrooij-van Zoen
TOM BAAS
Joop van der Putten
Henk van de Leur
Henk Ketting

woensdag 4 november

Cees Tak
Johannis Grijns
Truus van der Voort - Beentjes
Jaap van Opstal
Nel Jongejan-Westdijk
Klaske - Sjouk Twijnstra
Catharina Maria van der Boon-Stoorvogel
Hans van t Wout
Joop van der Geest
Piet Dekker
Johanna Janna Elisabeth Brandhorst - van Mullem
Joop van Beek
AAFJE KOOPMAN–KABEL
Pieter van Noord
Anneke van Dieren - van Dijkhuizen
Egbert Helder

donderdag 5 november

Henk van de Leur

woensdag 4 november

Nel Jongejan-Westdijk
Hans van der Ploeg
Janny Straaijer-Tonkes
Carolina Johanna Bennaars-Barends
Pieter Koolhaas
Klaas Tensen
Elba Pilar Nijssen - Montecinos
Nicolaas Jozef Kaandorp
Jo Kooi - Roosendaal
Jo Kooi - Roosendaal

dinsdag 3 november

Arie Mos

maandag 2 november

Maria Margaretha Gerarda Meegdes-Kreike

dinsdag 3 november

Anna Wijnker-Smit
Wesley Jansen
Caroline Luyt-Ooms
Pieter Jacob den Das
Catharina de Vries-Jonkman
Tineke Zanoli-Oonk
Erika Zwarenkant-Bieber
Truus Mol-Buis
Irene Eleonora Iduna Marja Beitsma
Dorothea Engelina Maria Wijers-Blom
Andres Jago Rex van Hensbergen
Rodney Croezen
Frans Westkamp
Cornelis de Jong
Diny Bijpost Obbes-Bierhof
Arnoldina Roos-Link
Gijs den Hartog
Hermanus Slort
Johanna Hendrikse
Adrianus Gerardus Olsthoorn
Frans Mortiers
Hendrika Maria Johanna van Loveren-Siep

maandag 2 november

Cornelis Johannes Kuiper
Loes Westermann-van der Steen
Jans Schifferling-van Gaans
Cornelis Blaak
Dirk ten Hengel

dinsdag 3 november

Jan Schrama

maandag 2 november

Hendrikus Johannes Hof
Maria Anna Pronk-de Vries
Theodorus Johannes Janson
Gretha Oldenburger-Poelsma
Johanne Maria Lemmers-Goedemans
Ronald Dufek
Henk Cramer
Irene Cornelia Barbara Marie Dekker-Legierse