inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2020

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 31 oktober

Cornelis Hendrik Bije
Louis Schoten
Herbartus Koch
Johannes Josephus Dijkman
Johan Wilhelm Serné
Laura Maria van den Boogaard - Blind
Elisabeth Josepha Philippo - Serné
Hillegonda de Vries-Duin
Toos van der Krogt-Koot
Cees Heemskerk

vrijdag 30 oktober

Pastor Gerardus Tol

zaterdag 31 oktober

Wilhelmus Antonius Adrianus Voeten
Corrie Majoor
Johannes Hendrikus Smit
Jürgen Siebenbrodt
Ems van Leijen-Kuin
Cees Kooi
Margaretha Catharina Gortva - Goede
Jacobus Gerardus Menijn
Eek Veldman
Geert de Haan

vrijdag 30 oktober

Kees Vlaar

zaterdag 31 oktober

Alexander Wilhelmus Stouten
Barbara Hage-van der Veen
Adam de Witte
Peter Wijdenes
Siem Admiraal
Riet Snijders - de Boer
Pietertje Druijf-Kruize
Nicolaas Johannes Ursem
Bernardus Maria Reijnders
Ada van der Wel-de Bie
Maria Anna van Zijl - Duivenvoorde
Antonius Rokebrand
Marga Wever
Arien Pieter Koeman

vrijdag 30 oktober

Hendrik Alexander Robbers
Henri Govert van Marselis Hartsinck
Eek Veldman
Johannes Cornelis Meeuwsen
Maria Cornelia Dekker - Munster

donderdag 29 oktober

Piet Zandbergen

vrijdag 30 oktober

Nicolaas Wilhelmus Johannes
Gerritje Butter - Hooijberg
Theresia Maria Pels - Schoorl

donderdag 29 oktober

Sam Schipper

vrijdag 30 oktober

Justus Josephus Kroon
Helena Agatha Boekel - Prins
Wilhelmina Anna Maria Lucassen-Fokker
Bert Eeltink
Henk Kok

donderdag 29 oktober

Leo van der Meij

zaterdag 31 oktober

Giep Franzen
Johannes Cornelis Lanser
Dirk Ligthart
Gerard Korver

vrijdag 30 oktober

Jacobus Gerardus Johannes van den Boom
Jacob Sijm
Clemens August Henricus Maria de Haan
Petrus Aloysius Schotvanger

donderdag 29 oktober

Wilhelmina Knijn-van Baarsen
Cornelis Gijsbertus Groenveld

woensdag 28 oktober

Frans Verbrugge

donderdag 29 oktober

Wilhelmina Maria Theresia Thoma - van Amersfoort
Cornelis Maria van Deijzen
Gertrudis Maria Dekker-Bruijns
Jan Hillegers
Henk Kok
Leo van der Meij
Trijntje Siemons - de Lange
Jan Kuil
Catharina Maria Bolten - de Lange
Co Allan
Aagje Koekkoek - van de Wielen
Jos van der Meer
Alie de Koning – de Ruiter
Geertruida Zijp-Does
Dieuwertje Jongeboer
Dory van Galen - Weenink

woensdag 28 oktober

Ron Arends - Christoffels
Adriaan de Visser
Erna Meskers-Poelman
Petrus Dominicus Koeleman
Gerard Antoon Willem Beernink
Eric Vos
Neeltje Slooten-Plooijer
Jannie de Boer-Kossen
Arend Jan Rompelman

dinsdag 27 oktober

Marc Bootsman

woensdag 28 oktober

Marjan Krijgsman
Johanna Hendrika van den Oosterkamp-Urbanowitz
Jaap van den Bovenkamp
Hendrik Versteeg
Dik Kelderman
Cees Grotenhuis
Reinier Rutte
Petronella Johanna Maria Driessen - Beumer
Nel Edel - Groot
Maria Hendrika Bas - Koster

maandag 26 oktober

Maria Wilhelmina Stoutjesdijk-Vonk

dinsdag 27 oktober

Riek Swaalf-Kors
Matje Maria Vlug-Verbeek
Simon Groenenboom
Margaretha Maria Wilhelmina Johanna Hermans-de Hooge
Martijntje Mulder

woensdag 28 oktober

Roel Rozema

dinsdag 27 oktober

Riet Lans-Hameetman

woensdag 28 oktober

Christa Vrijland - Schminnes
Cornelis Leonardus Ruigrok
Annie Koster-Molenaar
Jeannet van der Hulst - Agterof

maandag 26 oktober

Dievera Adriana Vlaar-Groot
Catharina Meurs-Spijker
Riet Snoek-Bakker
Leen Drenth
Brechetta Stelling - ter Velde
Johannes Simon Jacobus de Ruijter
Afra Dudink - Pronk
Marianne Hetjes - Rietkerk
Patrick Douwstra
Hans van der Bijl
Frans Verbrugge
Hendrica Alida Apolonia van der Meer-Koek
Petrus Nicolaas Duinmaijer
Aart Ten Haken
Jos van Duin
Wim van der Weijden
Kees Kuip
Catharina Maria Bakker – Heiblom

zaterdag 24 oktober

Jan Klaas Tjakob Bos
Kees van Amersfoort
Ali Beijer - Klitsie
Wil Foekema - Bos
Gerry Dinkelberg - van de Pol
Ton OUd
Kitty Nagtegaal - Hoogenraat
Ferry Dukker
Aryan Louis Mus
Joop Wickel
Tonny Oudendijk
Neeltje Koorn - Glas
Adam de Wit
Pieter Wim Keesman
Gerda de Boer - Ellens
Anneke Scholten - de Haan
Juul Breed
Anthonius Franciscus de Pie
Jan Dekker
Letty Landheer-Stouten
Thoimas Spreij
Wim Brandse
JOSEPHINE CLAUS-RUTS
Anneke Buwalda - Koppel
Atie Kasteel - Landa
Marius van Gent
Harry van Assema
Koen Verburgt
Esther van Kan - Rong
Tiny van der Stroom - van der Meij
Bep Commandeur - de Groen
Cees van Heeringen
Co de Groot

vrijdag 23 oktober

Han Hagen

zaterdag 24 oktober

Erna de Haan - Dierdorp
Arnold Troostwijk
Jan Goedhart
Rob Zieck

vrijdag 23 oktober

Paulus Bakker
Bets Houtkooper - Swart
Joop van der Togt
Jan Duijn
Mien Volkers - Veldman
Nic Kaag
Lia Schipper - Groen
Thomas Willem de Haas
Klaas den Hartog
Cor Zwirs
Cees Bonnet

donderdag 22 oktober

ZUSTER THÉRÈSE THEODORA THERESIA EDGARD MARIA SERNEE

vrijdag 23 oktober

Frans Stoop
Cor Uijlenbroek
Jan Brinkman
Kees van Leeuwen
Piet IJdema
Drude Heijmans-Mooijman
Dirk Raven
Elisabeth Maria Schelvis-van Kempen

donderdag 22 oktober

Jens Jelle Visser
Helena Geertruida Lommers - de Waal
Cornelis Jan van Heeringen
Jos Jong
Adrianus Hoetjes
Maria Bunschoten - Roffel
Cees van der Maat
Piet Bakker
Dick Anepool
Johannes Wilhelmus Maria van den Berg
Geertruida Johanna Velema-Beekman

woensdag 21 oktober

Ad Leusink
Quirinus Joannes de Ruijter
Anouk Reus
Robert Boudewijn Mark
Jasperina Cornelia Bruin-Blonk
Afra Cornelia Mul
Margaretha Alida Rem – Vroonland
Johanna Diana Wind-Verzaal
Paul Schrama
Aalbert Krook
Rinus de Graaf
Herman Riool
Hans Robert Kroese
Joop Koenis
Piet Groenendijk

dinsdag 20 oktober

Kees ter Hofstede
Gerardus Wilhelmus Cornelis Berenbroek
Jack Ursem
Johannes Anthonius Beemster
Anneke Schaap - van Grunsven
Jacob Ruiten
Diana Paulina van Dalen – de Rechter
Han Bahre
Willem Dirk van Kranenburg
Frank Rietveld
Lena Krijna Pieternella van der Kraats-Haas
Jacobus de Bue
Cornelia van Geldorp-Blom
A.G. van Mossel-Gieskens
Franciska Antionia Dorothea Maria Muller
Elisabeth Maria van Tol-van Leeuwen & Cornelis van Tol
Alida van Musscher-Selier
Marie Nijntjes-Henry
Gelines Johannes Bergenhenegouwen
Bernardus Mattheus Kneepkens
Walter Joseph van Koppen
Antje Pompert-Krijnen

maandag 19 oktober

Gré Braakman
Eddy Pauwels
Ger de Nijs
Jan Appel
Joop Coehorn
Caroline ten Broeke-Gröniger
Salvatore la Spina
Jan Blom
Jan Kooter
Nel Portegies - Rood
Rie van Noort - Markx
Willy Janmaat - Donker
Albert Koemans
Aafje Reus - Kooi
Tom Langendijk
Annie Schoutsen
Akkie Schaafsma - Krottje
Tessa Hovestadt
Alida Dekker- Kuipers
Sjaak Dekker

zaterdag 17 oktober

Jacob Malestein
Tiny de Lange - Hoogeboom
Herke Wiersma

vrijdag 16 oktober

Christina Mijntje Johanna van Eekeren - van Hemert

zaterdag 17 oktober

Theunis Westerbeek
Theodorus Petrus Nelissen
Barbara Maria van den Bosch - Vervoort
Liesbeth Thoolen - Sanders
Sjieuwke Tiekstra
Riet Kooijman-Heemskerk
Frederik Anton Albert Meilof
Cornelis Pieter Lont
Henricus Bernardus Marie Rigters
Christien Huijbens - Niestijl
Dik Kossen
Gozen van Garderen
Maria Alida van Egmond - de Mooij
Anna Margaretha Maria Tromp
Rob Keijzer
Joachim Stuifbergen
Nel Veldhuis - de Jeu

vrijdag 16 oktober

Fredericus Johannes Berlijn
Jean van Westen - Huisman
Jet Klomp - Veeter
Henny van Ommeren - Joosten
Tine Blokhuis - van Donk
Cor Bout-Groen
Clasien Beentjes - Zandvliet
Wilhelmina Maria Mentjox Sindorf
Gerard de Lange
Jan Kok

donderdag 15 oktober

Ria Weel- de Wit

vrijdag 16 oktober

Sander Postma
Truce Leenen - Hogervorst
Cor Wiegmans

zaterdag 17 oktober

Inge Lenterman
Petrus Cornelis Bakker

vrijdag 16 oktober

Casper Wigchert
Mieke Hillen - bartman
Harry van Eijden
Klaas Bijl
Jan Koomen
Johan Kruijff
Gert Jonker
Anny Josina Schouten - Kooij
Jessica Roggeveen

woensdag 14 oktober

Herman Kwaad
Rinske Cornelia van Raalte – Pek

dinsdag 13 oktober

Jean Jacques de Jong

woensdag 14 oktober

Johannes Hendrik Schuit

dinsdag 13 oktober

Joan Jane Jennifer de Sadeleer

woensdag 14 oktober

Jaap Koning
Anna Zuidenga – Geertsma

dinsdag 13 oktober

Sonja Morsink

woensdag 14 oktober

Wouter van Dam

dinsdag 13 oktober

Ans Homburg – Vis

woensdag 14 oktober

Ben van der Meer
Jaap Schilder
Giny Dijksterhuis – Kors
Petronella Divera van Stralen-Jak
Theodorus Richardus Maria Kok
Hendrik Roos
Sophia Rozendaal - Zwaan
Barend Honingh
Theodora Jozefa Maria Veelenturf - van der Meer
Gerardus Revier
Albertina Elizabeth de Gier – Diemel

dinsdag 13 oktober

Peter Aardenburg
Renée van Duin-Jacobsen
Antje de Vries-Kaaij
Patrick de Haan
Ton Koelemeijer
Hennie Schoonberg
Theodorus Wilhelmus Mourits
Ton Spruijt
Gerrit Theun Bak
Miep Vormer-Ferwerda
Miss Elly Spaans
Jan Schilder
Rebecca Boersma
Johan Stratmann
Grietje Renaud-Prins
Anna Langras-de Vries
Wil van de Graaf-Bok

maandag 12 oktober

Emile Keurentjes
Marten Jan Sikkema
Tineke Laan
Cornelia Margaretha Maria Braakman-Kamper
Marie Buiten-Edelenbosch
Johannes Stoop

vrijdag 9 oktober

Jan de Vries

maandag 12 oktober

Catharina Louisa Maria Reus - Verdonk
Kees van Bilderbeek
Maatje Nobel-Zilver
Anna Henrica Theodora van de Wetering
Will Jelsma - van Veenendaal
Johannes Cornelis Komen
Jacob Honig
Beatrix Hoogland – Schaatsenberg
Marina Elisabeth Ufkes-Gootjes
Jan Nicolaas Goede
Miep Vormer - Ferwerda
Romy Wester
Gon Deijlen-Schut
Adriaan Jan Kluft

zaterdag 10 oktober

Franҫois Stet
Jantje Overman
Elisabeth Margaret Helena Vink - Steffen
Johannes Petrus Kerkvliet
Gerarda Maria Gijsbertha Zwarekant - Entius
Willemijntje Johanna Baas
Pieter Cornelis van Andel
Roelfien Roede-Giezen
Johanna de Zeeuw-van Rookhuijzen
Jozef Antonius van Buuren
Antje Cornelia Petronella Vinkestijn-van der Ham
Dick de Vries
Maria Theresia Alida Hovis - Harte
Cornelia Johanna de Boer
Antonius Jacobus Rutte
Carla de Groot-Kruizinga
Margaretha Slomp-de Pijper
Dick Boeré
Jan de Bruijne
Maria Anna Beemsterboer Jongejan
Adrianus (Aak) Benjamin
Piet Oud
Jeike Helmstrijd-Romar
Nel Negenman-Blank
Sylvia Veenman – Bergervoet
Wil van de Graaf -Bok
Annie Wassenaar - Krijgsman

vrijdag 9 oktober

Maria Bernadette Apeldoorn-ligthart
Antonius van Os
Johannes Kooy
Jeanne Mul-Boon
Piet Freriks
Bernard Diepeveen
Gré Bakker-Veerman

donderdag 8 oktober

Gerardus Jacobus Joseph Bus
Alida Maria Agatha de Snaijer – Tesselaar
Gré Janszen-Eckhardt
Johan Herman Lubbers
Ria Neefjes - Dekker
Suzan Beets-Klaassen
Pieter Willem Zijp
Anna Wouterina Sterenborg - Rijsberman
Johanna Maria de Rover-Nolten
Klaas Dirk Meurs
Wil Slooten

woensdag 7 oktober

Nicolaas Petrus van der Goes
Julie Bertha Anna Maria Hols – van Bunge Juul
Gerardus Jacobus Maria Balk Gerard
Cornelia Catharina Deken-Wijnker
Sijtje van Kuijk
Marja Eveline Buma
Henk Snijders
Antonia Anna Veronica Boots-Jong Ank
Titia van Seijen-Perdok
Margaretha Petronella Hendrika Blommers
Catharina Oostra – van’t Veer
Angelique Vlaar-Nelis
JAN HARTOG
Robbert Jan Wortel
Jeannette Jacqueline Schaap
Johannes Cornelis Scholtes
Catharina Maria de Jong - de Bles
Alida Johanna van Orden-Vis
Nico Liefting
Petra van Hees – Kroon
Geertje Johanna Maartje Dekker – Bark
Dirkje Cornelia Alida de Jong - van Ravenhorst

dinsdag 6 oktober

Marie Bakker-van der Weide Riet
Gerrit Filippus Houthuijzen
Jan Beentjes
Mevr. Pafort - Ligtvoet

maandag 5 oktober

Wilhellmus van Opzeeland

dinsdag 6 oktober

Jacob Kruimer
Ruud Weeteling
Angelique Vlaar-Nelis

maandag 5 oktober

Dhr. Rijke
Dirk Mooij

dinsdag 6 oktober

Dhr. de Maijer
Jan Molenaar
Niek Koeleman
Dick Moll
Mevr. Beekelaar - Keddeman
Boukje van der Haven Sluiter
Maartje van der Plaat-Coevert
Ruud Danenberg

maandag 5 oktober

Dhr. Bakker

zondag 4 oktober

Dhr. P. Engel

maandag 5 oktober

Mevr. van Dijk-de Koning
Oma Compas
Mevr. Kaptein
Dhr. Bruijnse
Kees de Wit
Mevr. Vlietstra - Fokkens

dinsdag 6 oktober

Dhr. Nieuwenhuizen
Dhr. Jan Laan
Mevr. de Waard-de Graaff
Mevr. Bakker-Zut
Dhr. Rijke
Dhr. Haasnoot

maandag 5 oktober

Dhr.G. Bobeldijk

zaterdag 3 oktober

Wilhelmus van Opzeeland
Hendrik Timmerman
Iebeltje van Winsum-Blom
Hugina van Duijvenbode – van Duijn
Anneke Doets
Lex van der Woude
JOHANNA ANTONIA DENEKAMP
Arnoldus Bernardus van Worcum
Wil van der Linde - van Leersum

vrijdag 2 oktober

Ferry Scheepstra

zaterdag 3 oktober

Jan Lute
Teunis Lub
Wim Klare
Carel Bernardus Johannus van den Belt
Nicole Lucy Swaalf - van Bellen
Grietje Meijer - Hulshof
Rindert Just Ossendorp
Richard Ernst van Wier
Grietina Yke Veenstra-Meindersma
Piet Velseboer
Elly Fonk-Ooms
Yvonne Maria Honcoop
Walter de Haan
Louis Kemps
Iebeltje van Winsum-Blom
Co Roosendaal
Cor Sijm
Clasina Elisabeth van der Linden - Westerhof
Itse Woets
Bertha Compas - van Meijeren
Yvonne Adrichem
Mathilda Louise van Amesfoort-Verhaaf
Jan Steven Cloeck van Dijk
Simon Wilhelmus Wokke
Mar van Lieshout - van der Veer
Iet Sman - Bakker
Alie Wolters - Steiger
Harry Boekhold
André Karbaat
Pieter Gerrit Aaij
Bastiaan Zant
Ton Meester
Maria Johanna Smit

vrijdag 2 oktober

Gerrit de Jong
Klaas Korver - Root
Johannes Adrianus Maria van Langen
Ruud Hulleman
Catharina Dieuwertje Buis - Jaring
Margriet Haring - Sas
Jaap Nicolaas de Boer
Everhardus Johannes Roodakker
Arif Kuzgun
Paul Poort
Maria Drieënhuizen - Goud
Jan Marees
Christina Helena Aarts - Seppen
Johannes Engelbertus van Es

donderdag 1 oktober

Wilhelmus Joseph de Wit
Johan Jacques Beuk
Jan Willem van Hattum
Jaap Rood
Karin Morsink - Stuijts
Reinier Petrus Bakker
Reiniers van Domburg

dinsdag 1 september

Nicolaas Jacobus Maria Paardekooper

donderdag 1 oktober

Jacintha Virginia Geertruida Scheenaard - Uitendaal

vrijdag 2 oktober

Gerrit de Jong

donderdag 1 oktober

Louise Maria van Baardewijk-van Ingen
Anneke Vermeer - de Koning
Albertus Johannes Spoor
Leonardus Frederikus van Rookhuizen
Hetty Groot
Hendrika Petronella Johanna Volbeda - Noordermeer
Karel Frederik van Leuffen
Johannes Arie Lourens Dekker