inloggen

familieberichten op internet

Berichten van januari 2020

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 31 januari

Guus Beets
Maria Adriana Meerburg - Wernecke
Johanna Catharina Maria Schouten-Pardoen
Nicolaas Vincentius van der Heide
Herman Betlem
Dirk Leegwater
Maria Hiemstra - Prins
Marinus Jacobus Mul
Cornelis Bakker

donderdag 30 januari

Willem Johannes Leonardus Mens
Bertie Wagenaar - Jacobs
Hans Martin Rolloos
Joke de Groot - Dudink
Gerard Verbeek
Nel Dekker-Boos
Ans van Ophem-Beemsterboer
Herman Jan Aberson
Leonardus ter Haar
Hen Pieters
ZUSTER EUGENIE AAFJE HEIJNIS
Annie Scholtens - Woudt
Johannes Wilhelmus van Erp
Marijke Bakker
Tiny Beentjes
Bert Blöte

woensdag 29 januari

Sijtje Brasser - van de Beek
Daniël Cornelis Vijlbrief
Nico la Maître
Jansje Johanna de Gooijer - Arends
Jantina Schaap-Bos
Maria Jannetje Dijkshoorn - Schäfer
Nicolaas Johannes Hoedjes
Tiny Huisman-Mol
Dirk Kouwen
Johanna Eva Maria Schanssema - Limmen
Bouke Waringa
Trijntje Kooy - Slooten
Geertruida Maria de Groot - Rolvers
Bert Beeldman

dinsdag 28 januari

Albert de Vries
Tiny Keesman-Appel
Jenny Dorst - Scheper
Johannes Petrus Bakker
Nicolaas Wouterus Wester
Theodorus Anthonius Maria Dijkzeul
Johannes Engelmundis Butter
Gerardus Jacobus Neuteboom
Tiny Groot-Groot
Marian Velt - Stuurman
Herman Timmerman
Dirk Buijs
Ineke Ruig
Rikste van de Kamp-Schoneveld
Ella Hélène Kuin - Verkerk
Pieter Casper Boogaard
Maria Johanna Cornelia van der Meer - Montanus
Maria Johanna Borst-Schrama

zondag 2 februari

Mariëtte Roovers

dinsdag 28 januari

Bernardina Spil - Admiraal
Maria Anna Franse - Mens
Elio Renzo Marini
Martin Stam
Bastiana Wilhelmina Lena Bulthuis - Kuilman
Elisabeth Maria Haug-Nooij
André Timmer
Helmut Eitze

maandag 27 januari

Louise Cathelina van der Ploeg - Oerlemans
Johanna Hendrika Zwanenburg-de Weers
Jaap Laan
Gerritje Peters-Dop
Cock Zuijderwijk - van den Bos
Sanne Isabella Feenstra
Ellen Brigitte de Bruin-Tielkemeijer
Vera Blokdijk - Hof
Gilia Rosina Kroskinski - de Keulenaar
Maarten Bleeker
Reino Margaretha Cecilia Beers-Kloosterman

zaterdag 25 januari

Gilia Rosina Kroskinski - de Keulenaar
Daniël Adriaan de Zeeuw
Zeger Cornelis Jan Thomas de Ruiter
Anna Catharina Maria Leuven
Jacques Bert Buëno Bibaz jr.
Johanna Alida Bijl-Overbeek
Jolanda Bes-Schenk
Dirk Vink
Mr. Jacob Pieter Marinus de Vos
Liesbeth Lammerée
Marga Beatrice Foudraine - Pijl
Herman Rol
DENNIS KÖSTERS
Bastiaan Philip van Dijk
Maria Francisca Antonia Josephine Ria Tacx-van Kampen
Theo Hendrik de Bruin
Gilia Rosina Kroskinski - de Keulenaar
Tiny Bakker-Takken
Cornelis Maria Streng
Jannie Baltus-Schoen
Wijbren Stoker
Hendrik van Koeveringe
Robert William Roos
Anna Constantina Elisabeth de Groot-den Dubbelden
Cornelis Molenaar
Aad Bartelds

vrijdag 24 januari

Siem Tol
Jan Noordeloos
Anton Jan Goslinga
Maria Cornelia Anna Jong
Jantje van der Zaag-Smit
Walterus Gerard Bürmann
Bintje van den Berg - Valk
Johanna Petronella Piek - Borger
Geertruida Maria Catharina Koortens
Shelma Naomi Steendam-Schaegen
Jacobje Dijkstra - de Vries
Maria Catharina Westdorp - van der Linde
Geertruida Agatha Krom-Admiraal
Theodorus Bot
Theodora Franciska Bakker - van Zutphen
Alida Barsingerhorn - Geervliet
SIMON CARMIO
Ir. Doeke de Vries
Annette Spigt-Bakker
Cornelis Henricus Theodorus van Trier

donderdag 23 januari

Sylvia Kooy-Pronk
Johannes Delfgou
Geert Janssen
Klaas Kroon
Bram Deknatel
Cornelia Maria Kuiper - Bilars
Joke Renzenbrink - Singer
Anne Pijlman
Wilhelmina Jacoba de Wolf
Cornelis Tol
Annie de Boer-Veken
Jan Entius
Joop de Kleuver
Loes Braaij - Schoenberger
Piet Spel
Pieter Antonie Kaldenhoven
Marijke van der Mark - Wildschut

woensdag 22 januari

Jan Jaap Kroon
Hendrik Klaas Leeuw
Jaap Boltjes
Toon Groot
Pieter Hindrik Drent
Rob Nijman
Huib Coppens
Henk Cnossen
Rudolf Jelle Schade
Cornelis Johannes Bakker
Beatrice Visser
Yvonne Zander – Buijs
Tom Duijs
Akke de Vos - Kort
Joop Baltus-Kroone
Willem van Alphen
Jacob Hazelhoff

dinsdag 21 januari

Kees de Jager
Jacob Wagenaar
DICK BENNIS
Hubrecht Joost Jan Roelofs
Theodorus Gerardus Cornelis Hoogeveen
Afra Alida Schuurman-Droog
Dirkje Schaap - Doorn
Bartholomeus Johannes van der Kleij
Nancy Simone Maria Smit
Lenie de Boer
Maartje Doeves - Dolleman
Robert Gerard Schrasser
Johannes Cornelis Verhoeven
Evert van der Roest
Wilhelm Johan Fritz
Wilhelmina Laurentia Kuijpers
Aagje IJff - Reijne

woensdag 22 januari

Maria Henderika Antina Slot ~ Velema
Joop de Valk

dinsdag 21 januari

Catharina Willy Maria de Waard - Melman
Marleen Schuit – Brinkkemper
Jan Lodewijk te Riele
Wilhelmus Anthonius van Putten
Cor Mak
Aaltje (Alie) van Dijk
Theodorus Josephus Maria Wit
Rie Molijn-Broekhof
Ruud Nijman
Cees van Apeldoorn
Fred de Jong

maandag 20 januari

Petronella Anthonia Keeman - van Gelderen
Jan van Velzen
Johannes Reinierus van den Berg
Frens Woldman
Marinus Houting
Johanna Verduin-Hollenberg
Johanna Meurs
Jaap Dirk Boontjes
Anna Maria Compier - van der Peijl
Johanna Adriana Verberne - Zinkstok
Nina Dirkse van den Heuvel - van Duursen
Rens Kremer
Wim Pot

zaterdag 18 januari

GEURTJE DE KLOET - VOORN
Annie van Roemburg - Roele
Johan Finke
Maria Catharina Elisabeth van Egmond
Donna Zandbergen-Zoetelief
Jan Veeken
Jan Möring
Simon de Vries
Frans Willem Daub
Geertruida Anna Zoon
Cornelis Everhardus Koopman
Drs. Marcel André Ullers
Johanna Helena Margaretha Dorgelo – Bierman
Piet Kok
Han Robbers
Alida Cornelia Braas-Bot
Jacobus Cornelis Smak
Catharina Middendorp
Corrie Breuer - Meijer
Ber van de Kamer
Lou Laan
Eva Heijne - Conijn
Alexander Honig
Maria Cornelia Heijmans
Cornelis Johannes Pauptit
Laurentius Willebrordus Jonker
Rob de Jong
Sijna van Rijn-Hollaar
Bob Knaven
Richard Hennevanger
drs. Marjetta Jacoba Glasz-Koerts
Bianca Goedhart
Jacoba Cornelia Spendel-Boon

vrijdag 17 januari

Jan de Ruijter
Popko (Bob) Vierkant
Margaretha Smits - van den Berg
Petronella Hendrika de Gier – Kramer
Dr. Tom Fris
Jacob Kooijman
Jan de Ruijter
Jan Onderwater
Jaap Kroon
Petronella Maria Franken-Kooistra
Klasina Maria Hesp-Verlaan (Sien)
Geertruida Afra Grootjes
Johannes Gerardus Mol
Christiaan Valenteijn

donderdag 16 januari

Aliëtte Annette Lieuwma - Sweers
Alida Box - Hoogschagen
Jacob Scheffer
Jan Zwart
Jan van Lienen
Arie Visser

woensdag 15 januari

Anthonia Maria Gerding - van der Lit

donderdag 16 januari

Johanna Catharina Praamstra - van Zoelen
Johanna Berkhout-Kalter
Cornelis Petrus Christianus van der Salm
Elles Kunst - Groot
Maartje de Best-Krijgsman
Laurentius Adrianus van den Berg
Frank Tieken
Johannes Willem Verhoef
Hebbe Bosma

woensdag 15 januari

Cornelis Petrus Christianus van der Salm
Jan Gordijn
Lily Mol - Knijff
Fokeltje Veldhuis-Lantinga
Margaretha Doekes
Johannes Antonius Petrus Bosman
Martin Cornelis de Ridder
Grietje Andringa-Westra
Annie Kerkhoven - Kraaier
Gerarda Cornelia Goddijn-Nederhoff
Jan Keppel
Menso de Jong
Maria van Gent - Beij
Gijsbert Bernard Daniel van Schaik
Gitta Strickwold-Pater
Adrianus Theodorus den Blanken
Johanna Maria de Vries - Liefting
Jan Hendrik van de Plasse
Maria Helena Cornelia Tesselaar - Hellenkamp
Guurtruida tervoort-Metzelaar
Geertje van der Kolk - van Saane
Maiko Oostermeijer
Dick Keppel
Nanna Hendrina Ubels - Schoonen
Anna Maria Schavemaker - Henneman
Samuel Cornelis IJkelenstam
Jurjen Jan Smit
Hanna Dekker-Koelewaard
Petronella Joanne Maria Weel - Schilder
Frederik van der Molen

dinsdag 14 januari

Joop Stap
Johanna Aafje Peetoom

zaterdag 11 januari

Ida Maria Boekel

dinsdag 14 januari

Anneke Bakema - Chattillon
Simon Dirk van Amerongen
Theodora Gertruda Speets-Van Rijswijk
Hermina Ali Kralt-Post
Johannes Cornelis Leendert Lagarde
Catharina Geertruida Groot-Hes
Anna Maria Ursem-Wijnker
Clasina Maria Houtenbos
Engel Stammes
Annabel Wassenaar – Kessels
Anna Theresia Ligthart-Konijn
WILLEM REKVELT
Nel van der Tang-Baak
HENNIE TESSELAAR
Arie de Jager
Sophie van Haaps
Elisabeth Kroon - Breed
Gijsbertus Wilhelmus Kors
Margreet Kuijer - Weisenborn
Wilhelmus Anthonius Maria van Leeuwen
Hendrik Jacobus Johannes Iesberts
Willem Nicolai
Sylvia Wessel - Koppes
Jelmer Polder
Jacoba Wilhelmina Hendrika Hovius - Ree

maandag 13 januari

Kniertje Kok - Moerland
Ton Peters
Anna Maria Scholten -Schipper
Nicolaas Maria Gabriël van Haaster
Catharina Johanna Asjes - Hessels
Jacobus Klaas Steeman
Jozef Fridaniël Beck
Wendy Leenstra
Tiny Kok - Mensinga
Tiny Kok - Mensinga
Petra Neuvel - Houtenbos
Frans Kotte
Gerard van Engelen
Johanna Gesina Appelman - Klarenbeek
Catharina Neeltje Dekker - Zwakman
Fredericus Augustinus Hendriks
Pieter de Liefde
Reinarda Christina van den Berg
Ank Anna Jacoba Lodewijk
Grietje Hage -Wiersinga
Elisabeth Francisca Claase - van der Minnen
Piet Barten
Marcel Praat
Martinus Theodorus Wijnen
Janny Lammer - van `t Zelfde
Gerardus Cornelis Vermij

zaterdag 11 januari

Theodorus Martinus Maria Luypen
Irene van Asten

maandag 11 januari

Clasien Postma

zaterdag 11 januari

Merit Jelgersma
Franciscus Aloysius Maria Vrakking
Rijk van Effrink
Egbertus de Ruijter
Ritske Dirk Visser
Jan Buter
Lolke Folkert Wagenaar
Pieter Frans van Til
Wouda Nieuwenhuizen - Hegeman
Catharina Hali - Veenhof
Maria Johanna Theresia Lieverse - Straathof
Lia Pronk
Douwe de Jong
Pieter Jan van Kampen
Wilhelmina Minke Geertruida van Egten-Hutmacher
Janny Lammers-van ’t Zelfde
Gerard Zwart
Martinus Josephus Nieuweboer
Jo Borgts- van Spanning
Johan Nijs
Gré Schreuder
Jos Jonker
Roland de Leeuw
Ellie Coevert-van Houten
Wilhelmus Johannes Pronk
Hans Zonneveld
Henk van Vliet
Truus Oppewal - de Boer
Jack Sweep
drs. Khian Woe Tjhang
Jasmine Reinira van Rhijn - Kembel
Jacobus Groot
John Newsum

vrijdag 10 januari

René Rokebrand
Jan de Groot
Reinder Hoekstra
Willy Roosloot -Wallaart
Regine Maria Barbara Vollmann - Petersen
Wilhelmus Wijnandus Miltenburg
Leo Bijlsma
Andreas Anthonius Maria van de Rotten
Anna Maria Henselmans-Leijen
Marjo Jonker
Lourentius Nicolaas
Gerrit van der Waal
Jan Dam
Loes Resink
Gre Schaper - Neefjes

donderdag 9 januari

Gerrit Stam
Jan Verweij
Ria Steltenpool - Dudink
Siem Karsten
Maria Anna Salet-Jong
Cornelis Petrus Boon
Annie Minten - Goedhart
Laura Ottens-van Beekveld
Jan Schoenmaker
Wilhelmina Hendrika Maria Kuiters-de Peijper
Afra Cecilia van Roon - Bakker
Elisabeth Maria Johanna Krijger-Thomas
Arie Gerardus Pieter van Ruitenburg
Geertruida Roos-Roos
Lambertus Wilhelmus Johannes Ooms
Ankh Hengeveld
Tiny van Rixel – Bruijns

woensdag 8 januari

Marianne Elisabeth Vonk
Robertus Petrus Moorman
Cor Bouwmeester
Anneke Zonneveld - Huiberts
Klaasje Vlug - de Vink
Johannes Jacobus Maria Waij
Johannes van der Weg
Clasina Petronella Verkruissen - Vlaanderen
Rob van Meesche
Susannne Maria Ligtvoet - Huisman
Simon van Rixel
Jan Koning

donderdag 9 januari

Marja Hulsebosch – D’haene

woensdag 8 januari

Willem Johannes Grimijzer
Afke Duif-Breeuwsma
Janny Raar-Groenland
Jannetje Jansze
Jacob Gravesteijn
Valentina Wijnanda Brinkkemper - Looze
Fester Medendorp

dinsdag 7 januari

Neeltje Smits-Bijvoet
Dirk Schuijtemaker
Trien Stuyt-Schuitemaker
Riet Kleef – de Ruijter
Gerard ‘Geert’ Hafkenscheid
Eliza Johanna Brügemann - Arens
NETTY RUIMERMAN
Elisabeth Schmit-Boots
Janet van Leeuwen
Albertus Gerardus Franciscus Leussink
Hendrika Verra - Gerritsen
Corrie Warmerdam - Laan
Willem Tenhage
Dia Bergen
Jenje Nederhoed
Klaas Wittebol
Lia Riemsma - Wuurman
Maartje Kok - Stroo
JanWillem Breukink
Dick Broekkamp
Louise Brugman - Waalkes
Gerardus Thomas Cornelis Min
Jan Buscher
Hermanus Johannes Visser
Aukje Nijholt - Schuurmans
Janny Moor
Truus Hansen - Doodeman
Cornelis Zijp
Engelinus Harry George IJtsma
Klazien Visser-Kloosterboer
Maria Cornelia van de Grijspaarde-Leijen

maandag 6 januari

Johanna Suk
Alie Spijker-Bolte
Klaas Wolthuizen
Auke Zwaagstra
Albert Pieter Kruit
Kees Mars
Jacobus Henricus de Wildt
Jacoba Geertruida Tiecken – Hammink
Tiddo Snijders
Jan Ruiter
Gerard Limmen
Nel Kruis - Schooneman
Tiny van Huissteden-Stam
Maria Henrica Caecilia Postma - de Jong
Tiny de Ruiter – Baltus
Dorothea Johanna Maria Gerstel - Dingenouts

zaterdag 4 januari

Nicolaas Wilhelmus Johannes van der Salm
Paul Buurman
Cor Wals
Hans de Bueger
Geertruida Catharina Zomerdijk-Smit
Peter Hopman
Geert Rijswijk
Frida Metje Cornelia Plantinga
Gerardus Maria Kelder
Nicolaas Johannes Kaaijk
Jakoba Petronella Wiersma
Albert Jan Rietman
Adrianus Anthonius Jozef Deutekom
Gepkea Annetta Scholtens – Schmaal
Hermanus Maria Twaalfhoven
Frans de Wit
Mandy de Wit
Joop Mens
Ingrid Jonkers-Halbersma
Agatha Helena Wolff
Harry van de Geer
Luiten Plekker
Jacob Pieter van Dok
Willem J. Goode
Antje Keekstra-Druyf
Hendrikje Bakker - van der Woude
Maria Hendrica van den Broek-Sijmons
Cornelia Verheul
Elisabeth de Nijs - Bedaard
Rinus Hendrikse
Hans Tolhuisen
Frank Johan Bosch
Louise de Vita
Ringer Toren

vrijdag 3 januari

Albert Vis
Nel Florijn-Vlugt
Carl Jacob Smeenk
Sjoerdje Pitstra
Peter Scheffer
Wilhelmina Johanna Bruin-Praat
Auke Jan Schuurmans
Theodorus van Duin
Corrie Jong-Stavenuiter
Gré Neefjes - Broers
Erik Koster
Maria Johanna Margaretha Veenman-Buskermolen
Hendrik Berend Lingius
Jacoba de Groot-de Roode
Sepkje Groen-Postma

donderdag 2 januari

Wil Estejé-Blok
Lodewijk Bernardus Wilhelmus Hoogkamer
Marcel Kribben
Go Stavenuiter
Victor Theodoor de Bruijn
Ans Berkhout-Groot
Adam Kaldenbach
Johannes Cornelis Maria Buis
Tom Gravesteijn
Willem Wokke
Meindert de Boer
Janneke Blom
Laura Doornberg-Hogenbirk
Cecilia Anna Elisabeth Meester-Wagenaar
Margaretha Cornelia Tol - Komen
Corine Schneiders