inloggen

familieberichten op internet

Berichten van augustus 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 31 augustus

Jacobus Johannes Antonius Post
Maria Catharina Snijder -Wakker
Ingrid Oliva Heijkoop
Francis Willard - van der Veen
Simon Lautenbach
Catharina Bruin - Wiering
Elisabeth Catharina Johanna Cram - Stuurman
Greetje Sékeris
Dirk Mars
Afie Commandeur - Ruitenberg
Maartje Houter-Gootjes
Erika Geurts-Neuwald
Ineke Marquering Wittelaar
Ria van der Fluit-Veken
Kees van Beelen

vrijdag 30 augustus

Anna Alida Huiberts-Bakker
John Audiffred
Geertje Veerman-Broer
Tiny Smit - Böhm
Gerardus Aloysius Kneppers
Sake van der Kloet
Antonius Guilielmus Roeken
Johanna Maria Hendrika Dickhoff-Koevoet
Bets Groen - Ebell
Gerard Rietveld
Susan Mol - Sierkstra
Sjoerd Tijken
Cees Nooij
Cornelis Alphonsus Ignatius van der Spek
Simon Matheijsen
Sjaak Stam

donderdag 29 augustus

Petrus Cornelis Hoogeboom
Johannes Cornelis Dekker
Jan Groeneweg
Piet van Gemeren
Bastiane Margretha Boot
Trijntje Johanna de Bruin Singer
Elisabeth Anna Maria van der Moolen-Prenen
Gré van Velzen - Hoorn
Marijke Johanna Charlotte Blind
John Martinus Carolus Pijl
Helma de Haan-van der Vegt
Annelies Hermeler
Sid Smit
Harry van der Wee
Maria Singleton-Timmer
Fred van der Meer
Jan Garms
Maria Ruijter-Smit

woensdag 28 augustus

Stefan Dalinghaus
Irma Adriana Maria Skotarczak - van der Klaauw
Aad Hollebeek
Clim Buytendijk
Anneke Monen
Jan Freerik Jelle Visser
Jacobus Rutten
Aletta Elisabeth Does - Bouwmeester
Ria Beukeveld-Valkering
Johannes Toet
Demian Cortie
Maria Johanna Rootlieb
Johanna Gesina Zoon - van Meurs
Siebrigje Zwier
Greet Arts
Cor Bakker
John Dekker

dinsdag 27 augustus

Letta Smit - van Rijswijk
Marchien Hinderika Ietje Smedeman-Broekema
Johannes Petrus Hendricus van Duivenvoorde
Arie Frederik Kraak
Bernhard Willem Jan Niemeijer
Olof de Wit
Ria Beukeveld-Valkering
Grietje Zeefat – Piek
Jenny Koen-de Kruyff
Cornelis de Leeuw den Bouter
Ans van der Steen - Anker
Gerard Maarsen
Prof. Dr. Adrianus Theodorus Gerardus van Gennep
Johannes van der Gulik
Leendert Spaander
Sjoerdtje van der Veen-Kamstra
Geertruda Francisca Antonia Spaansen - Kerkhof
Klaas Jan de Jong
Wilhelmina Catharina Gerdina van Vueren - Heemskerk
Gerard Wilhelm Peter Linn
Herman Marseille
Gert-Jan Noomen
Peter van den Berg

maandag 26 augustus

Petrus Maria Antonius Baeten
Oeke Smit - Wieringa
Yp Dijkstra – Wassenaar
Leuntje van der Plas - Varkevisser
Joop Coesel
Johannes Jozeph Augustinus van Berge Henegouwen
Kate Kilstrom
Dammes Boot
Michel Reus
Henk de Haan
Maria Hendrika Cornelia Louter - Tesselaar
Corrie Dol - Keizer
Hendrikus Johannes Antonius Gielen
Alida Margaretha Tromp-Daleman
Lenie Derrazi-Fleer
Hoite Hiemstra

zaterdag 24 augustus

Rudolf Maria Fokker
Gerardus Petrus Maria Piek
Johannes Theodorus Wilhelmus Meirmans
Catharina Wilhelmina Maria Horeman
Joseph Johannes Baten
Arie Bogerd
Hendrikus Piek
Anna Susanna Maria Theresia van der Velden - Jongma
Anna Pieternella Huiskes-van der Kooij
Annelieke Heleen Jansen
Matthijs Gerardus Vermooten
Catharina Adriana Smit-Hoogeboom
Petrus Johannes van Straalen
Pieter van Dijk
Cees Visser

donderdag 22 augustus

Marcel Degeling

zaterdag 24 augustus

Bert Bruijn
Jacqueline Doorn-Teeuwissen
Mien de Graaf - Bruinsma
Pieter Cornelis Klinkenberg
Helena Cornelia Straathof - van Egmond
Gijsbertus Petrus Wilhelmus Belt
Catharina Afina Vijver - Rothuizen
Catharina Klaver-Ursem
Arjen Kuiken
Elisa Louisa Rijk - van de Velde
Cornelia Slik - Mooij
Kitty Jäger - Schreuder
Theo Fijma
Johannes Maria Klaver
Lykle de Boer
Hans van der Meiden

vrijdag 23 augustus

Matheus Nicolaas Dekker
Tobias Meester
James Michel Leidelmeijer
Maria Andriessen - Sträter
Willem Frank Vethaak

donderdag 22 augustus

Marianna Nelly Bonda - Pondman
Marinus Johannes Brinkman
dr. Marten Lodewijk Dorreboom
Rita Briët - Exalto
René Feller
Jacob Brugman
Jan van der Schagt
Sietze Hof
Gijsbertus Christianus Johannes van der Geest
Hilda Doedes - Schuijt
Peter Termaten
Greet Bartels - Tabak
Theodorus Jacobus Koeckhoven
Annie Niesten – Op den Kelder
Ingeborg Roubos
Jan Anne Kamp

woensdag 21 augustus

Janna Suze Schellinger - Redeker
Sia van Waveren - van Voorst
Martha Maria Barhorst-Bakker
Sonja Groot
Jan Jacobus van Weerden
Theodorus Petrus Schipper
Willem Jan Klinkenberg
Thomas Goffa Koster
Ben van Meurs
Peter Hoffer
Riet de Wit – Molenaar
Alida Johanna van der Peijl
Agnes Tieman-Potočnik
Jake Sporken
Maria Elisabeth Rep - de Jong
Harry Wierstra
Jansje Maria van de Wetering

dinsdag 20 augustus

Mr. Andreas Theodorus Leo Hoekstra
Herma van der Ben
Marijke Gutter
Jenny Groot - Londema
Wim Volkers
Herman Smit
Alexander Hoefsloot
Geertruida Afra Johanna Oudhuis-Boos
Hetty Groen – van Willigen
Theodorus Benedictus Maria Hoogervorst
METTELINA PETRONELLA MARIA WAGENAAR
John van Duuren
Cornelis Bout
Lia Francina Stemerding
Thea Visscher-Baas
Cornelia Spierenburg-Riteco
Vronie Maas - Blokdijk
Derk Meulenbelt
Ida Jong - van Westen
Pieter Cornelis Boudesteijn
Cornelis Nicolaas van der Voort
Ricky Gerrit van Stijn-van der Schaaf
Bob Bruinsma
Engelberta Theresia Stallinga – Degeling
Antje Dieuwertje de Vries - Zweeris
Tilly van der Burgt
Alijda Maria Adriana van der Kleij- Bosman
Gerardus Hendrik Kuvener
Pieter Volders

maandag 19 augustus

Tjeerd Menno van der Werf
Chris Hooiveld
Jacobus Toes
Cornelis Singer
Lia Klaver-Hoogstraten
Petronella Maria van Wonderen-Glorie
Jan Reek
Evert Spruit
Frederik Stegehuis
Cornelis Johannes Matthijs Schellevis
Alida Bakker
Vok Rood
Dr. Emmy Schurink
Maria Femina Aker - van ’t Hof
Ger Schuurman - van der Oord
Lies van Veen-Noordeloos
Lida Boots - Redeker
Jan Rol
Fulco Gijsbrecht Bouwmeester

zaterdag 17 augustus

Jan Hendrik Schouten
Adrianus Silvius
Gerard Zonneveld
Albertus Cornelis Balk
Tini Eversdijk - Bazen
Anja Nijman – Hoogesteger
Aaldrik Hemmo Stel
Cornelis Leeuw
Johanna Kuijt - Wielenga
Gijsberta Hilhorst
Annie Dam-Boots
Elisabeth Anna Man - Frie
Jeannette Maria Pos-Kuil
Agnes Schoute - Klos
Jan Iwema
Simon Cornelis Zonneveld
Margaretha Bakkum
Madelon Hofland
Maria Cornelia Koot-de Koning
Felicitas Maria Berkhout-van der Werff
Maria Anna Vaars-Janson

vrijdag 16 augustus

Lucy van der Geest - van Lent
Gerrit Prins
Prof. dr Andreas Johannes Franciscus Köbben
Maria Geertruida Walet - Dekkers
Marry Jonker-Kamper
Cornelis de Jong
Pieternel Hoogendijk
Johanna Hendrika van der Meer-Dobbe
Ger Kranenburg - Wouters
Anna Maria Wilhelmina Vlaar-Groot
Aleida Maria van den Berg - Kuijer

donderdag 15 augustus

Lucy van der Geest - van Lent
Anna Elisabeth Buiter-Bos
Adolf Frans de Groot
Petronella Anna Veldhuizen - Blom
Theresia Maria Lankreijer - de Leeuw
Annie Seinen-Kaashoek
Pieter Lourens
Anny Rijpma
Albertus Johannes Hollenberg
Lies Rigter - Marijn
Wietske van der Poll-Talsma
Outjert Visser
Rudolf Weissenbach

woensdag 14 augustus

Els Meijer
Jaap Keijzer
Karel Christiaan Cappel
Thomas Beerepoot
Jacobus Groen
Bep Broers - Dekker
Aleida Cornelia Ganzeman - Verlaan
Teunis Leeuwerink
Theodorus Rood
Tromp Gerssen
Gerrit Filippo
Frans Overhage
Joop Mastenbroek
Bets Veken - Braas
Maarten Jasper Boekhout
Gerda Johanna Westendorp - Vaanhold
Catharina Jongerling - Brugman
Grietje Kramer - Westra

dinsdag 13 augustus

Franciscus Bart van Gellekom
Riemke Aartsen - van der Wal
Willem Jacob Martinus Grootendorst
Cornelis Wilhelmus van Meurs
Jan den Boeft
Nan Bakker
Marion Weber
Anneke Klein - Barten
Grietje Kok-Tuijnman
Adriana Cornelia Zwaanswijk-Gootjes
Eefie Schepers - Kleijssen
Dirk Vries
Marijtje Slootstra-Groot
Miep van den Boogert
Petronella Maria Duin – Meijer
Henk Houtwipper

maandag 12 augustus

Nicolaas Petrus Simon Zonneveld
Jan Anthony Rex Valkering
Riet Griffioen - Besseling
Lucien Theodorus van Laere
Edna Scheffer - Querero
Christian Emmerentiana Maria Kaag
Mia de Vries - Timmerman
Rinus Schokker
Sylvia Boeser
Johanna Maria Schokkenbroek - Moné
Bep Broers - Dekker

dinsdag 13 augustus

Hein Klaas Wiertzema

maandag 12 augustus

Johanna de Kruif
Anna Stammes - Vriesman
Christiaan Franciscus Bernardus van Dort
Margaretha Reinetta Veenman - Breunesse
Gert - Jan Karhof
Jacob Simon Molenaar
Elly Coester - Stolp

zaterdag 10 augustus

Annie Valk - Kreder
Hendrik Johannes van Leeuwen
Jan van Dijk
Marcel Appelman
Gerardus Adrianus Alphenaar
Petronella Jacoba (Nel) Haneveld-van der Louw
Tiny van Meurs - Schermer
Nico Geerlofs
Marinus Smit
Jan Cornelis Maria van Haastrecht
Nicolaas Douwe Duizendstra
Jelmer de Groot
Philippus Mulder

vrijdag 9 augustus

Paul Adolph Jan Rapp

zaterdag 10 augustus

Letty van Bohemen - Wildschut
Catharina Antonia van Tunen-Borst
Gradus Johannes Antonius Visser
Johan Hendrik Tuininga
Wilhelmus Theodorus de Vries
Phyllis Ann Brouwer-Spanjaard
Trijntje Visser - Luttik
Helena Wilhelmina van der Beek
Annie Bransen-Pennekamp
Annet Witte-Kos
Jansje Margaretha Hoenderdos - Oerlemans
An Ehlert - Kemperman
Maria Regina Kluivers- Nieuwenhuizen
Jan van der Vlugt
Goitske Bode - Hes
Henderikus Duursma
Leendert Saarberg
Toos van den Broek
Duifje Johanna van Braam - Rot
Wilhelmina Johanna Miep Litmaath-ten Teije

vrijdag 9 augustus

Anna Maria Bloetjes - Hooijschuur
Guja de Boer-Beemsterboer
Tini Zwaan - Dijkmans
Maartje Zwart-Visser
Piet van der Haring
Roy Meuleman
Maria Christina Tigchelaar
Zohra Weijers

donderdag 8 augustus

Bregitta Dorothea Sijm - de Boer
Wouter van Koeveringe
Hendrika Christina Hermina Johanna de Leeuw-van Rennes
Maria Fakkel-Kokkedee
Willem den Hengst
Atie Karsten
Fenny van der Weerd-Regtop
Phyllis Ann Brouwer-Spanjaard
Paulus Ronald Moentadj
Peter van der Lee
Piet Blaauw
Peter van Halderen
Arie Mol
Maria Theodora Schaafsma-Sinkeldam
Corrie Bol - Fokker
Antonius Petrus Beers
Bert Ockhuisen

woensdag 7 augustus

Anthonia Mul-de Boer
Albert van Midden
Frits van den Heiligenberg
Hendrik Groenendijk
Johannes Hendrikus van den Brink
Theodor Brans
Jan Luit
Everdina Annechina van Schooten-Wijnja
Arie Schouten
Rie Sulter-Wester
Gerard Duin
Ans Molenkamp - Lina
Fred Luijf
Norma Irene Riet-van Koppenhagen
Bart van Es
Benjamin van Rooijen
Tini Slegt - Joosten
Elly Verplanke-Visser
Elsje Hager
Drs. Bartholomeus Glaubitz
Jan Willem Schaap
Hendrikus Johannes Gieling
Miesje Meijer
Jan Tol

dinsdag 6 augustus

Albertus Scholten
Gerardus Johannes van Es
Lieuwe den Teuling
Hannelore Ilse van Leeuwen-Pietrus
Leonardus Petrus Alkemade
Tamme Uitterdijk
Mirjam Bernarda Maria Krokké - van Veen
Jacobus Klercq
Willem Kars
Toos van de Linde - Oosschot
Rembertus Rood
Hendrik Antonie Wendt
Johanna Arnolda Maria Slagter-Glandorf
Leen Oudshoorn
Peter Petersen
Hendricus Cornelis Struive
Dick Sman
Alida van Vulpen - Beets
Arnoldus Johannes van Schaik
Maria Gurarda IJtsma-Bennis
Ali Bos - Roos

maandag 5 augustus

Jannie Zeeman - van Dompselaar
Antonie Johannes Schuitemaker
Petrus Adrianus Charles de Betué
Margaretha Maria Roemer-Rood
Maria Johanna Bakkum
Gerard Boekel
Jo de Vet
Klaas Schoon
Jeannette Petronella Heij - Vaas
Riky Gibbels - Mey
Janneke Lith - de Wispelaere
Ed Bosgra
Maria Cecilia van Middendorp - Roeten
Thea van Wijk - Wiersma
Gerarda Johanna van der Woude-Rijnders
Nelly Selma Lensvelt - Biere
Dick Duin
Bep Pouw
Sjaak Tol
Theodorus Cornelis van Boven
Berber Agatha Paulina Kooij-van Loenen
Annelies Futselaar - Kornelissen
Dick Stoop
Catharina Sophia Bakker-van Dam
Cornelis Petrus Johannes Schoutsen
Jo Huisman - Tool
Ronald Johan Meijerink
Nel Fokker-Hagen
Kees Klemann

zaterdag 3 augustus

Ko van den Idsert
Kees Post
Robertus Johannes Wilderom
Joop Haker
Jacob Strijbis
Johannes Casper Gerardus Eichhorn
Egberdina Treebuch - Hoogakker
Hendrika de Geus - Leegwater
Chris van Keeken
Bianca Bult - Adam
Ellen Castricum
Mr. Henri Denis van der Zaken
Nettie Nelen - Mantel
Jacobus Evert Nool
Theodorus Ferdinand Spek
Johannes Jacobus Hendricus Mostertman
Johannes Petrus Eskens
Elisabeth Fortgens -Porte
Bernardus Nannes
Pieter Ruiten
Adriana Joanna Aggenbach - Mak
Johanna Willemina Groenhof- Huber
Harry Postema
Jan Dijkstra
Marianne de Jong - Glas
Robert Zomerdijk
Hendrika Martha Jacoba Maria Aben
Anthonie Petrus Toebak
Sievert Jans de Jong
Yvonne Margaret Leffelaar - Wilson
Frans Rutger van de Stadt
Wim Groenland

vrijdag 2 augustus

Henk Eickhof
Ingrid Schaeffer - Appelman
Trien Slot - Ens
Margaretha Jacoba Maria Stokman - Dobbe
Maria Thea Tromp - Maan
Geertje Grietje Ponsteen - Jongenotter
Pieter Hink
Annie Asjes
Egberdina Louise Spaansen - Drost
Assunta Maria Ignatia van Koningsbruggen - van Alphen
Ans Hogenboom - Loos
Truus Maria Hendriks Koster - Kuiper
Klaas Blij
Wilhelmus Jacobus Groot

donderdag 1 augustus

Susan Duin - Kruijenaar
Fred van Kruistum
Catharina Divera Visser
Rie Fontijn - Breure
Johannes Hillebrand Kraakman
Rudolf Misik
Tineke Huijbregts
Alphonsus Franciscus Maria Vagevuur
Henk Feller
Neva Wallize de Jonge - Groen
Jaap van der Kolk
Fred van Kruistum
Catharina de Reus - Sijm
Maria Christina Punt - Braam
Harold Nijssen
Eveline Welle - Laseur
Leonardus Petrus Fredericus Clemens
Geertruida Wilms - Landolt
Annechien Zuidema - Roelfsema
Carolus Jacobus Maria Hölscher
Liset van Dijk
Helena Maria Stuijt - Groot
Johannes Martin Oosterhoff
Tineke Ottenhof - van Delft