inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juli 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

woensdag 31 juli

Marian van der Kroon-Guit
Antoon Berkhout
Jan Piet Rotteveel
Eduard Oscar Karels
Antoinette Catharina Maria van Dongen
Ria Nuijens-Metsemakers
Dily ter Haar
Clazina Elisabeth Durkstra-Pluijgers
Martin van Zonderen
J.H. Roos - van Kesteren
Jantje Blangé - Donker
Bets van Wegen - Hoogland
Froukjen Hendriks - van Reenen
Clazien Peerdeman - Mol
Hetty Maria van Immerzeel
Frederik Liefhebber
Piet Bakker
Catharina Maria Entius-Entius
Annette van Verseveld
Trijntje Haan - Jongejan
Erik Jacob van Braam

dinsdag 30 juli

Kitty Schuurman-Gooijer
Pieter Schenk
Henricus Marinus Schepens
Gerardus Hendrikus Josephus Lammers
Jacobina Prins - Noordman
Marten Udink
Jacob Maarten van Andel
Catharina Agnes Pietersma
Margaretha Maria Dekker
Adrianus Fris
Pieter Dekker
Klaas de Groot
Hans van Beusekom
PETRUS JACOBUS DEKKER
Klaas van der Kooi
Hans Zegwaard
Dirk Paarlberg
Toos Dobbe
Agatha Catharina Jacoba van Langen
Wilhelmina Afien Broekema-Moorlag
Riet Scheepmaker-van Rooijen

maandag 29 juli

Wim Grapendaal
Maria Nanne - Tesselaar
Petrus Wokke
Griet van de Putte
Frans Beekman
Gerrit Appelman
Im Maret - Kort
Folkert Harlaar
Maria Wilhelmina Cornelia Las van Bennekom
Johannes Christianus Hendricus Wolterman
Trien Ligthart - Karsten
Cornelis Gerrit Kant
Maria Annetje Evers
Pieternella van der Hulst
Rob de Jonge
Jan Ruiter
Jeanette Klazina Oud - De Saegher

zaterdag 27 juli

Catharina Adriana Teusink-Winkel
Jacobina Carolina Seijffert-Lahnemann
Carlo Oud
Frederik Johannes Wilhelm Mugge
Geertruida Wilhelmina Bronkhorst - Kat
Olga Anna Maria te Boekhorst-van der Meer
Anna Maria Reijven – Bakker
Hendrika de Wildt - Zonneveld
Klaas Hoekstra
Pieternella van de Velde - Luteijn
Ina Kadijk-van der Woude
Henricus Martinus Ignatius Bakker
Gijsbertje Rozenberg-Visser
Willem Aten
Martien Bergman
Edith Hellen Plug
Maria Sijbranda Rijswijk - van Riessen
Wil Peereboom-Ruiter
Kuintje Westerbeek - Diters
Piet Verkade
Herman Köhne
Johanna Kaan – Hombroek
Tinie Hogendoorn – Muns
Joop Broersen

vrijdag 26 juli

Wilhelmus Petrus Cornelis Prins
Niek Luten
Willem Teeuw
Riet Schilder - Koppes
Markus de Mey
Trijntje Otterman - Boonstra
Agnes van de Sande - Jongens
Lenie Algera
Cees Marees

donderdag 25 juli

Johannes Willem van Leenhoff
Edward van der Poll
Johanna Jak - de Jong
Theo van Bezu
Harm Smidt
Chris Angerman
Jacobus Johannes Heinrich
Antonia Henriëtta Maria Verboom - Snelder
Fred de Jong
Neeljte Kassenberg - Nederlof
Cornelis Hendrikus Laan
Ellen Ruiter - Nieuweboer

woensdag 24 juli

Jos de Wit
Abbe IJssels
Ed van Diepen
Catharina Maria Welboren - Brakenhoff
Janny Schut - Pepping
Andreas Bernardus Bakker
Truus van der Sande - Sander
Jan Ligthart
Pieter Jacob Johannes Jongkind
Martha Wilhelmina Limbach - Hendrikse
Ans Bakker - Baas
Joke Dubbeld - van Keulen
Nettie Vreeburg - Piket
Trien Over - Vlaar
Johanna van der Meer
Elly Blom
Herta Julie Visser - Deuschle
Margaretha Johanna Feenstra
Trees Versteeg - Hazelnet
Siemen Dekker
Jan Leendert Cornelis Dekker
Hendrina Apollonia Muus - de Heus
Johanna Maria Witting - van Os
Jan Pauwels
Fred de Valk

dinsdag 23 juli

Alida van Pelt - van den Outenaar
Joke Bunschoten - van den Belt
Anneke Schaap – IJff
Henk van der Vliet
Marco Willem Koopman
Dien Oudkerk - Heermans
Alie Haakman - Out
Roelof Johannus Nelissen
Volkert Karel Jozef Bakker
Petrus Schavemaker
Elco van Bergen van der Grijp
Thérèse Testas - Kuijer
Loes Combee - Rus
Maria Christina Neuteboom ‐ Markhorst
Jolanda van Marle-Grosser
Nicolaas Wilhelmus Schipper
Jurjen Vis

maandag 22 juli

Ingelore van der Genugten
Margaretha Mul-Meester
Gerardus Johannes Hanff
Johanna Maria Tol - Visser
RUDO GOUDKUIL
Rina van Oijen – Blokker
DIRK SCHOON
Arie Bakker
Bram Schavemaker
Anna Nelly Wiersma-Goed
Johanna Ieke Hofstra-Volkers
Kees Smit
Dirk Zwaan
Annie Bakker - Zwagerman

zaterdag 20 juli

Maria Margaretha Theresia Hosman - Majoor
Marcel Theophil Arens
Albertus Petrus van Brussel
George Wilhelmus Maria Gussenhoven
Adrie van der Poel - Pleij
Jolanda Benkers
Harry Jonker
Ada Pruim - Kok
Johannes Wilhelmus Bernardus Falentijn
Arie Frederikus Hink
Anna Maria Engel - Kok
Ans Sachs - de Vries
Jan Haring
Hélène Joséphine Phoa
Agnes Paulussen -van Gaalen
Adriana Vehmeijer - Bijleveld
Guus Goebert
tiny Zuiderduin - de Haas
Edith Caroline Veldhuis - Schmid
Nico de Graaf
Johanna Cornelia Steffelaar
Pieter Voortman
Johanna Leijten
Patricia Lorié
Rita Helen Steijn - Wengler
Gerrit Dutman
Gerrit van Twuijver
Pieter Jacobus Struik

vrijdag 19 juli

Angelique van Someren
Miep Mak - Weel
Theo Eijking
Simon Brandsen
Remco Kempers
Margaretha Catharina van der Voorn - Janmaat
Nelly Harm - Davids
Jacoba Francisca Poepjes - Brakelé

donderdag 18 juli

Pieter Visser
Anne Bruinsma
Cornelis Hendrik Gieze
Robijn Teitsma
Herman Sierkstra

maandag 8 juli

Brigitte Maria Mak - Israel

donderdag 18 juli

Peter Botman
Aad van Benten
Petrus Arnoldes van Veen
Jenny Giezeman - Bel
Trees Zwagerman - Pater
Carla Kriek
Michiel Bloemendaal
Elisabeth Albertina Maria Konijn - van Nuland
Grietje van Dasler - Glasius
Jan Rem
Jan Hendrik Vos

woensdag 17 juli

Hans Douwenga
Ankie de Jong-Epskamp
Elisabeth Anna Maria Borst
Josephus Maria van Giessen
Ineke van Hamersveld - Calis
Elisabeth Johanna Bakker-van ’t Veer
Louise Antoinette Pouwels - Pol
Wilhelmina Benjamins - Graaf
Nella Geertruida de Vries
Anna Maria Geertruida de Vries-Hage
Anne-Miek Schreuder
Johanna Monteba-Sjardijn
Simon Pieter de Ruiter
Joop Rog
mr. Jacob Adriaan Nicolaas Patijn
Bernardus Gerardus van Ieperen
Jacob Dokkum
Gré Hoogland - Smit
Fred Dukker
Gerrigje Visscher-Keppel

dinsdag 16 juli

Afra Ida Maria Haver - Hartman
Nelly Maria Runnenburg Kikkert
Auguste Frederika Johanna Wagenaar-de Rover
Huib Groen
Joke Rosman-Renes
Cees van der Heijden
Simon Victor Mooij
Jan Veldhuizen
C.P. (Cor) van Steen
Jan Wallenburg
Fenna Amanda Leffelaar-Schellenberg
Fenna Amanda Leffelaar-Schellenberg
Jan Heuvelink
Cosina van Soestbergen-Prins
Martin van Hooren
Martien Louwe
Geertruida Martha Elizabeth van Bodegom-Arink
George Goorsenberg-Karsten
Catharina van der Gaag
Klaas de Porto
Antonia Dievera Johana Lakeman
Elisabeth Kuijpers-Dam
Jeane Hunneman – Hoogsteder
Hendricus Nicolaas Zwaan
Derkje Jacoba Wilhelmina Groot Enzerink
Aafje Knerf - de Boer
Alida Maria Slijkerman - Zijdenbos

maandag 15 juli

Gre Wagenaar - Jonker
Martin Christiaan Mons
Elisabeth Kuijpers - Dam
Cornelis Anna Beentjes - Gerver
Adrianus Berkhout
Judith Caroline Turkstra
Liesbeth Hendriks - de Swart
Dik Köhne
Johanna Catharina Wilhelmina Prins - van Doorn
Rob van Dijk
Rob van Dijk

zaterdag 13 juli

Bert Kiewiet
Theo de Reus
Riet Broersen - Baas - Groot
Marie Smit-Kapitein
Maria Munster-Meester
Adolf de Wit
Roelfina de Jong-Eijsackers
Berend Jan Meijer
Trijntje Bruinsma - Nieuwenhuis
Alida Clara Schill - Vermeulen
Alie Vijn Doeland
Paulina Oomen - Mannaart
Tine Zwaan - Struiksma
Martinus Andreas de Visser
Thea Heeremans – van Diepen
Frans Pasman
Peter Limmen
Johannes Cornelis Haverkamp
Hendrika Leijen-Rus
Klaas Kramer
HANS VERWEIJ
Truus de Boer-van Diepen
Nel de Kreek-Ubink

vrijdag 12 juli

Hendrika Doorn
Elisabeth Cornelia van Langen-van Straaten
Trijntje Sierhuis - de Wit
Maria Jacoba van der Maat - Neelen
Grietje Collet-Bosma
Johannes Cornelis Anthonius Spit
Dirk Suijkerbuijk
Maria Magdalena Gschwind
Johannes Plugge
Jan Mol
Clementina Groot - Duurland
Robertus Innocentius Maria Stam
Johanna Spil-Buis
Rein van der Puten
Trijntje Engelina Mulder-Heres
Kim Anna Akker
André van Galen

donderdag 11 juli

Johannes Hendrikus van Tunen
Jansje Lamme ‐ Kroon
Hendrika Catharina Peduzzi - Visser
Bianca Johanna Maria Otte - Velseboer
Johannus Oscar Janssen
Johanna Rosalia Elisabeth van Rooijen
Cornelia Lassing-van Willigen
Hans Geissler
Anna Maria van Hoorn - Krijt
Léon Lagrand
Maria Magdalena Gschwind
Ymkje Blokdijk-Terpstra
PETRONELLA GEERTRUIDA KRAAKMAN - MEILAND
Maria Bernardina Rosier - Edelenbos
Anna Alida Maria Beentjes - de Wit
Kornelia Kwant
Jos Melten
George Marinus Atsma
Nettie Heesen - Post
Cornelia Maria Quirina Hoekstra (van Ruiten)
Thomas Harm Sleeboom

woensdag 10 juli

Lubbert (Lub) Jonkman
Henricus Johannes Bernardus van der Heijden
Petrus Johannes Dekker
Theodorus van Alphen
Gustaaf Gosse Damstra
Martha Carnas - van Gulik
Aldegonda Hendrika Petronella van der Vlugt-Den Hartog
Tina Klene-Teunisse
Jaap Kloosterman
Margaretha Anna Bakker-Mandemaker
Patrick Dominique Bons
Riet Valkering-Sprenkeling
Jaap Metselaar
Ruud Koning
Johannes Vink
Jacobus Nicolaas Bakker
Reint Ulderink

dinsdag 9 juli

Wijnand van der Toom
Cornelis Johannes de Boer
Germ Dam
Ina Louter - Blankendaal
Gerardus Cornelis Reijn
Jan Hendrik Blom
George Coenraad Kuntz
George Coenraad Kuntz
Dick Vogel
Sonja Havinga - Dekker
Wil Timmermans -Gilissen
Henderika van der Giessen - de Vries
Charles Louis Smallenburg
Jaaike Sjoerdtje van Bork
Piet Lust

maandag 8 juli

Klaas Snip
George Frederik Kroon
Cornelis Nicolaas Neidhöfer
Jan de Vriend
Duncan Tai Tin Woei
Anthonie Gerard Huigen
Reinouwtje Cornelia Kalf-Smit
Judy Fella Elisabeth Pinchetti-Boon
Antonius Gerardus Groenendijk
Edith Elisabeth Sandifer-Lokman
Jannetje Geel-Maasen
Hans de Vries
Johannes van der Hulst
Johannes Fijma

donderdag 4 juli

Ferry Kouwenhoven

maandag 8 juli

Cornelis Willem Jansen
Heide de Boer - Aldorf
Toos Nagtzaam - Korte
Gerardus Jozef Boon
Cornelis Hendrik van der Keur
Corrie Beemsterboer - Bijl
Henny Jacobs - Heuft

zaterdag 6 juli

Ellen van der Veen-Idemans
Afra Johanna Maria van den Hoek
Wil Veltman-Theebe
Tine van Tol-Olivier
Elly Hoogervorst - Schenau
Adrienne Ris-Peeters
Jacobus Gerardus Olijerhoek
Willem Roos
Pieter Cornelis Bouhof
Hans Stroomberg
Eugène Conrad Pottkamp
Sjaan Stroet - Grent
Rie Jansen - Clements
Corry Zwetsloot-Pinxter
Paul van Duijvenbode
Alie Ligthart - van Dulmen
Rob Adema
Klaas Snip
Piet Jak en Riet Jak-Bakker
Frederik Gerrit Groot
Jos Overtoom
Joop de Wildt
Cornelia Anna Kruijer-Stuijt
Hermine Christina Jacobs - van Zon
Maria Paulina Rekelhoff-Devilee

vrijdag 5 juli

Maartje Plas-Ham
Antonia Johanna Maria Duinmaijer - Peute
Mathilda Wilhelmina Eduarda Bots-Damen
Greet Abcouwer
Olga Rikkers
Tiny Boshoven - Limmen
Divera Afra Verlaat - Dol

zaterdag 6 juli

Willem Driesprong

vrijdag 5 juli

Aart Hendrik van Beek
Jacob Nicolaas Haasbroek
Anke Arkema
Johannes Gijsbertus van Bodegom
Riet Ruiter - Hauwert

donderdag 4 juli

Martha Johanna de Kroon-Vroling
Arie Blok
Jacobus van Emmerik
Marcus Gerardus Theodorus Pijnacker
Robertus Fransiscus Roemer
Rob Adema
Johanna Petronella Woudt - Donk
Gepke Jacoba van Loenen - Wageman
Arda Oosting-Joosten
Wilhelmina Petronella Janszen-Bouwman

woensdag 3 juli

Sjef Geraedts
Arie Blok
Catharina Maria Helena Berg - Blommestijn
Wilhelmus Henricus Duijn
Arnold Mientjes
Joannes Liduina Maria Le Blansch
Anita Buis
Judoca Adriana Maria Destombes
Oudominicus Sijs
Fem Bakker - Snel
Greta Hetsen - Fit
Cornelia Christina Johanna van Steen
Simon Mol
Wilhelmina R.M.G. Vreeken - van Waardhuizen
Leny Kulker - van den Buijs
Annie Vonk - de Wit
Sieuwko Jan Mantel
Jacob Groeneveld
Bea van de Pol - ten Katen
Johannes Cornelis van Vessem
Ditje Neeltje Backhaus - Koster
Catharina Elise Maria Bekker - van der Kroon
Gerardus Gerard Burgering
Reinardus Cornelis Johannes van der Geest
Reinardus Cornelis Johannes van der Geest
Jannetje Catharina Tuithof - Schouten

dinsdag 2 juli

Tine Marjan Veelders - Koerse
Geertruida Hillegonda Maria Stolp-Burger
Adriaan Brugman
Johannes Gerardus Luttikhuizen
Hilda Jacqueline van Deth-Veltman
Cornelia Helena Morauw - Goudsblom
Johannes Maas
Theodorus Michaël Freijser
Olga Eugenie Berkhout - Waldram
Corry Jasperse – de Ruijter
Maria Margarethe van der Velden ‐ de Groot
Jan van Til
Rende Hendrik Boor
Johan Koningstein
Willem Hovius
Hans Wester
Jacobus Antonius Boon
Lammertje van Huis - de Vries
Johannes Gijsbertus Krijnen
Els Franken-Mahler
Jan Pieter Eriks Piet
Theodora de Graaf
Miep Krijgsman - Schermerhorn
Wilhelmina van Etten-Koning
Klaas Jacobus Bootsman
Wiesje Jannie Wit-Posthumus
David George Iles
Cornelis Laan
Anton Schuurman
Maurits Henri Wetters
Leentje Kroon - Peetoom

maandag 1 juli

Trijntje Catharina Damiaans - Bras
Cock Feliks - Douw
Trijntje Dekkers - Vos
Froukje Duif - Boorsma
Veronica Maria Hink - Tak
Jan van til
Lien Man - Morianner
Corry Jasperse - de Ruijter
Antje de Vries - Praag
Eddy Warners
Johannes Petrus Maria Hof
Robert Merts
Rende Hendrik Boor
Maria Margarethe van der Velden - de Groot
Johannes Antonius Frijters
Cor de Groot
Theodorus Wilhelmus der Kinderen
Olga Eugenie Berkhout - Waldram

donderdag 1 augustus

Jan Hillebrand Talen