inloggen

familieberichten op internet

Berichten van juni 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 29 juni

Rob Lubbers
Hedwig Hermina Petronella Johanna IJsseldijk
Theodorus Cornelis Knook
Ludy Strodijk-Mesman
Pieter Franciscus Lambertus Bronger
Hendrika Johanna Umans - van de Manakker
Johannes Cornelis van der Gees
Justina Maria Margaretha Warmer-Vader
Clazina Geertruida de Vroomen
Willemtje Tulp - Tadema
Henk Vierstra
Truus Kabel - Heere
Geertruida Krawczyk - Suijk
Arie van der Voorn
Maria Johanna van Straalen-Schouten
Jaantje Blaauw-van der Sluis
Cees Bossen
Willem de Vries
Petronella Theresia van der Molen - van der Gracht
Minke Stelloo-Jongejan
Wil van Leuven Willibrordus Hendricus
Louis Kiekens
Elsje Zwart-van Amstel
Cornelis Beets
Bert van der Laan
Christiaan Knol
Maria Mellema - Stoutjesdijk
Willem van Stein

vrijdag 28 juni

Janna Adriana Smits
Dorien de Boer - van Loon
Henk van Dijk
Jannetje Biesma - van Urk
Mattheus Cornelis Kramer
Adriana Neeltje Schaapherder – Spruit
Piet Leijen
Idzert van Dellen
Erik Degenhart
Gerard Kok
Annie Oosterloo – Martens
Willem Vlasblom

donderdag 27 juni

Eeltje van den Berge - van Slooten
Berendina Diverina Cops-Bijl
Jan Jacob Veerman
Eric Timmermans
Jan Veldhuijzen van Zanten
Gerardus Petrus Johannes Schouten
Marcus Simon van Wijk
Maria Eva van der Eng - Spillekom
Corrie van der Steen - Vennik
Piet Stelling
Geertruida Alberta Mets - Koudijs
Dirk Sietses
Hennie van der Linde-Ellerman
Dr. Wouter Willem Oosterhuis
Ria de Wildt-Koelman

woensdag 26 juni

Anna Theresia van Ommen-Conen

dinsdag 25 juni

Aukje Wilhelmina Dompeling - Vegt

woensdag 26 juni

Jo de Wit - Schipper
Aad Vergeest
An de Greef - de Ligt
Albertus Jan Weijers
Anita Kroon - Leering
Helena Boxhoorn-van Zandwijk
Janneke Fokje Reinalda
Ger Lepelaar
John Bijvoets
Afra Bakker-de Boer
Nel Colijn - Burgers
Byron Olaf Taylor
Ton de Koning

dinsdag 25 juni

Nel Verwer
Janneke Fokje Reinalda
Ida Dubbeldam - de Klerk
Jacob Tjeertes
Tieleman Pieter Vlaskamp
Antonius Johannes Boot
Sjaak Danenberg
Reinier de Lange
Dirk Holdinga
Trudie Wulms
Ineke Wagenvoort - Nijssen
Else Marie Taverne
Ida Dekker - Bommer
Christiaan Theodorus Wilhelmus Lahaije
Jan van Straten
Lies Hagenhoek - Laan
Jan Ludovicus Willem Komen
Maria Pronk - Ruitenberg
Emmy Creutzburg van Beek
Geertruida van Baar - Rood
André Reemers
Marlene Louise Doornink
Frederik Ploeg

maandag 24 juni

Ton Aardenburg
Ton Kwant
Petrus Jacobus Beliën
Erik de Weers
Riet Konijn-Blauw
Nicolaas Antonius Deen
Michel Ronald Kist
Gerardus Adrianus Dekker
Gerrit de Jong
Adam Konijn
Willy van Benthem - Hazenberg

zondag 23 juni

Joop Haring

maandag 24 juni

Catharina Theodora Menke-Abbing
Cornelis van der Velden
Maria Duijkersloot

zaterdag 22 juni

Saapke Marie Igesz
Margaretha Johanna Lieuwes - Bos
Ruud Plomp
Lucas de Vries
Carla Jongejans - Zut
Juliana de Jong - van der Horst
Everdina Aleida Henriette Vethaak - Hess
Elisabeth Geertruida Rooijers - Kunis
Gerrit de Jong
Helena Maria Joldersma - Bakker
Grada Tromp-Helmich

vrijdag 21 juni

Cornelis van Buuren

zaterdag 22 juni

Mary Korse - Ruijter
Henk Dijkman
Nicolaas Jan van Vliet
Louisa van Breugel - Boontjes
Hanny Ros – van den Berg
Afra Maria Duin – de Wit
Roel Kreeft

vrijdag 21 juni

Richard Cornelis Bernard Wisker

zaterdag 22 juni

IIayda Ceyda de Hond
Everdina Toebosch – van Berkum

vrijdag 21 juni

Jan de Boer

zaterdag 22 juni

Piet Rieswijk
Wijnanda Maria de Haan
Guus Jamin
Wilhelmina Alida Theresia Maria Verbeek - Sandfort
Pieter Kossen

vrijdag 21 juni

Donny Kraak
Theodora Margaretha van Delft-van Opijnen
Leo Stork
Tiny Bult-Kloosterman
Arjan Moerbeek
Cornelia Petronella de Gooijer

donderdag 20 juni

Tineke Nierop - Albers
Eduard Gerardus Willem Baan
Anna Maria Catharina Sebella van der Glas - Grandia
HANNES WIERSMA
Job Hubertus Duivenvoorden
Elisabeth Johanna Oosterbroek-Vermeren
Rudolf Wiggermans
Antje IJsbrandina Hilbrands-van der Honing
Constance Annie Nicolaï - Hutte
Wilhelmus Kuiper
Adelbertus Maria de Waard
Adrianus Theodorus Tijm
Lieuwe de Boer

woensdag 19 juni

Johanna Gerarda Maria Rodenburg - Martens
Hugoline Erftemeijer Bloemkolk
Aaltje de Wit-de Graaf
Eric Veenema
Henk Koops
Hans Eduard Evertse
Adriana Wilhelmina Maria Marotta-van Horn
Sirp Reinder Smidt
Hennie Schrassen-de Jong
Adrianus Leonardus Maria Schoorl
Bart Doesburg
Cornelis Wijnker
Joannes Marcus (Joop) van der Ros
Pieter Kruijsdijk
Matthijs van Kranen
Jacobus Johannes Stuijvenberg
Jorick Hageman
CORNELIA STATEMA-KONING
Gé van Berkel
Benito Gagliardi
Ans Brakeboer - Groot
Els (Elli) Willems - Karsten
Dirk de Vries

dinsdag 18 juni

Ben Verduin
Corrie Lankreijer-van Reenen
Hillegonda Maria Slegtenhorst-Catin
Clara Johanna Maria van Trigt - Oudejans
Martinus Simon Broersen
Robert Dekker
Jacoba Lindeman - Evertse
Martinus (Tinus) Roosendaal
Ada Bronkhorst-Peperkamp
Hendrik Klomp
Maria Grietje Rohling-Goos

maandag 17 juni

Jeanne Carton - Lardé
Jan Piet
Johanna Maria Havik - Tromp
Kees van El
Jan Pastor
Anna Catharina Dijkers - Ursem
Hannie Ligthart - Doodeman
Frederik Marinus van Poelgeest
Kees Adrianus Koppes
Lyn van der Oord - Cornelissen
Marjanne den Hollander - Ouwerkerk
Antonius Hendricus van Leeuwen
Petrus Johannes Dekker
Paulina Maria Kho - Veekman
Bas Molenschot
Elisabeth Cornelia Kabel - Bogaard
Marinus van Boven
Francois Martinus van Ginkel
Wilhelmus Martinus Schilder
Rogier van den Berg
Maria Theresia Theodora Schröder - Timmermans
Catharina Maria Johanna Zaal

zaterdag 15 juni

Gertruda Gesina Marinus - de Vries
Pastoor Leonardus Johannes Timmermans
Evert Jan van der Waal
Wilhelmina Hendrika Holleman - Toorenent
René van der Molen
Johanna Louise van Dam
Corry van der Zwet-Turk
Hendrikus Joseph van den Anker
Wilhelmina Hendrika Maria Gielen-Heerschop
Mary Groenveld
Hilda van Elk-Roels
Leonardus Jacobus Maria van der Zwan
Wouter Adrianus Verwoerd
Nannie Gillissen
Arie Loocks
Gerry Brouwer-Hamer
Nicolaas van Meurs
Klaas Vriend
Ida Alberdina Boelhouwer - van Rheenen
Elizabeth Anne Koenekoop-Traksel
Johan Christiaan Lassooij
Riet Blanc-Aartsen
Ria van Diepen - Koopman
Leny Fenijn-Doesburg
Richard Vissers
Corrie van Alten - Lanza
Fredericus de Neling

vrijdag 14 juni

Hein Mantel
Henny Mettes-van Zoeren
Theresia Maria Euphrasia Popma-van den Berg
Regina Hinfelaar - Oostenrijk
Jo Vreeker-Ligthart
Edwin Jimmink
Reinier de Gooijer
Aagje Atsma
Margaretha Catharina Heijne
Coenraad Johannes Maria Huijg
Truus Greiner - Elders
Maria Pelt-Stikkelorum
Dirk van der Eng
Tiny Langendijk
Pater Cornelis Antonius Maria van Haasteren C.ss.R.

donderdag 13 juni

Johannes Maria de Bie
Johannes van Putten
Gerda de Munnik-van den Akker
Adriana Cornelia Johanna Snoeks - Dalmeijer
Mr. Pieter Eimbertus Weideman
Marie-José van der Eng
Antonius Johannes Gijsbertus Verhage
Guurtruida Johanna Zonneveld-Brink
Hanna Maria Plooij-Bruijn
Volkert Bakker
Wenceslaus Johannes Aloysius Maria de Jong
Sibbelina Johanna Harkmans - Bonnema
Pieter Dirk Kuiper
Petrus Adrianus de Jong
Evert Jan Bolt
Akkie de Jong
Elisabeth Cornelia Theresia Stavenuiter

woensdag 12 juni

Jan Anton Nieland
Andreas Jacob Klinkert
Bregtje Triest
Antonie Plezier
Dirk Burm - van Wingaarden
Lucy Ann Vredenbregt
Hans Willem Beek
Elisabeth Everdina Romijn - Goddijn
Tiny Schouten-Besteman
Jacobus van Roon
Cornelia Catharina Haselager van ’t Klooster
Jacobus Gerardus Deen
Frans Kooij
Margaretha Jeanette Satoer-Blume
Jacobus van Roon
Pavlos Emmanouilidis
Hessel Visser
Truus de Wit - Bakker
Anita Kaygisiz-Bruinenberg
Albert Barten
Sicco Tigchelaar
Cornelia Maria Zijp-Ooteman
Johanna Gillemina Klap
Miep Stoop-Bart
Pieter Jan Jozsef Gremmen
Margaretha Louise Bruines-Zeeman
Johan Gerrit Waaksma
Adriana Anna Demmers-Hilbers

dinsdag 11 juni

Ans Leijenaar-Boskemper
Geertje Best
Franciscus Kef
Joke Boots-Schuyt
Jan Smit
Mar (Marianne) Heijn – Luyt
Onno Heerlien senior
Anneke Tromp - van den Berg
Jacobus Johannes Heijnen
Cornelis Petrus de Boer
Brigitte Mohl
Cornelis Janssen
Maria Petronella Geertruida van WEes-Ruurda
Hendrika Martha Levendig-Heijblok
Alie Koelemeijer - Commandeur
Ank van de Kuijt-Glas
Rie Kaan - Krouwel
Ineke Reina Kroon-Bak
Catharina Maria Visser
Freddy Leo Calis
Roos Elst - Lafeber
Ina Weel – Visser

zaterdag 8 juni

Johanna Maria Sijm - Dekker
Franciscus Kef
Klara Broertjes - de Jager
Johanna Zuidervaart - Kaay
Maria Cornelia van der Wulp - Jansen
Hilda van Huffelen-Burema
Jenny van der Vuurst
Clasina Cruiming – Kolk
Bram de Jong
Hinderikus Johannes Deurholt
Broeder Edmund J.A. Gijsbers
Nel Buis-van der Eijk
Truus (Geertruida) Kooij-Verstraete
Sophia Aafje Roem - Onrust
Marga Blokker – Uiterwijk
Jan Idema
Sietske van Oeffel - Makkes van der Deijl
Jan van der Klaauw
Sjoukje Rutgers - Oppenhuizen
René van der Molen
Arnoldus Cornelis van Breda
Ria Schipper

vrijdag 7 juni

Anthonie Gerardus Cornelis Orij
Wiebrand Westerbrink
Geertruida Helena Oostwouder-Post
Maria Johanna Christina van den Brink
Antonius Johannes Hermanus Leuver
Pieter Gerard Oldewarris
Marianne Astrid Louise Ensink
Corry van Beekveld – Pennekamp
Riekelt Weerstand
Jan Schoemaker
Inocentia Aleida Dekker-Feldberg

donderdag 6 juni

Gerardus Theodorus van Stenis
Louis van Vuuren
Johan Stroomer
Klaziena Los-Hillebrand
Arie Visser
Klaas Venneker
Ageeth van de Beek - van Dijk
Pieter Cornelis Wiggers
Gerardus Vincentius Duijn
Piet Beerepoot
Greetje van der Bijl-de Vries
Johannes Anthonius van der Poel
Cornelis Hendrik van den Bos

woensdag 5 juni

Alfred Karel Vennik
Nel van der Vliet – Schoustra
Willem Passchier
Anneke Smit-Tuiten
Hendrikus Welboren
Cornelis Floris
Koos Verdel
Hanny Maas - Paques
Sophia Maria Koperdraat - te Marvelde
Georgius Petrus Maria Ruijter
Dirk van Dompselaar
Cornelis Vos
Christiaan Michiel Antonius Clout Chrisjaan
Thea van Schie - van Wieringen

dinsdag 4 juni

Gido de Graaf
Ronald Kout
Herman Zachte
Wijnand van Doornum
Marga Rodenrijs
Mike Hoefsmit
Conny Timmer - Ossebaar
Jan Mul
Wilhelmus Johannes Rusques
Petrus Theodorus Maria Lindeman
Anna Geertruida Aberkrom-Weel
Cornelis Vos
Johannes Hermanus Beck
Petrus Nicolaas van Tilburg
Everardus Johannes Maria Ursem
Susanna Willemina Johanna van Huissteden
Anne Mulder
Helena Maria Koopmanschap - Gaarthuis
Truus Jong - Doodeman
Siska Schilder
Willem Gerrit Bootsma
Arie Oudshoorn
Aleida Maria Leegwater - Brouwer
Jan Mast

maandag 3 juni

Gerardus Jozef Dekkers
Koen Sam Kok
Alie van Zelm - Molenaar
Tine Schuijtemaker - Zijp
Leonardus Jozef Willebrord Maria van Doorn
Reindert van Elst
Riet Zandvliet - Semp
Gerda Vermeeren -Smant
Jasper Mets
Adriana Johanna Kroon - Erasmus

zaterdag 1 juni

Hetty Wierda - Carsouw
Gerardus Johannes Entius
Jan Haan
Nico Jan Kreugel
Aad van Beelen
Bernardus Brontsema
MARIA LAFEBER - VAN DER LAAN
Henk Bijlsma
Sijb Andringa
Tonny Rozemeijer

maandag 1 juni

Johannes Hendrik van der Steen

zaterdag 1 juni

Ton Holsink
Catharina Veronica Venneker-Kaijer
Catharina Mizee-Beij
Cornelis Lienos
Trijntje Schenk-Kreijger
Martha Adriana Bakker-Brieffies
Lucia Hageman-Zeeman
Joop Banis
ir. Jacob van Wijk
Engelbertus Gerardus Boots
Jacobus Theodorus Jozef Meereboer
Theodora Maria Roelofsen
Lia Blommerde-Tielenburg
Henny de Rooy – de Moes
An Holdinga‐Snel
Gerardus Rudolphus Steensma
Tammo Jakob Aeilkema
GERRIT DE BOER
Sari Bekhof-Haster
Jenny Roele - Bekker
Eize van Breugel
Tiny Sijm-Mes
Cathalina Masmeijer-Vliegenthart
Herma Degeling