inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 november

Martien Goossens
Ds. Paul van der Horst
Jan Geuzebroek
Agostino Petozzi
Anna Cornelia Groep-van Wel
Klaas Taams
Theo Janss
Obe Petrus Genee
Allegonda Henrica Hendriks
Willemijn Kuijs
Gerarda Anna Frederiks - Fatels
Cor Groot
Clasina Wilderom - Huizer
Alida Godijn - Engels
Tiny Godschalk - Noordervliet
Martin Wallenburg
Elisabeth Jacoba de Vries
Arie Olof Mienes
Elisabeth Agatha Minkels-Koster
Atanaska Georgieva Kat - Vasileva
An van der Burg-Greeve
Herman van Heulen
Johannes Gerardus Bischot
Willem Hans de Vries
Gerardina Elizabeth Bakker-Plaisier
Maria Missaar-Polane
Aleida Johanna Machtilda Willemink - ter Braake
Nico de Gooijer
Lillian Krol
Joke Schaapherder - Pappot
Petrus Gerardus Brouwer

vrijdag 29 november

Marty Reuvekamp
Marianne van den Wijngaard - Winkel
Cornelis Bruijne
Maria Petronella Buiting
Petrus Johannes van der Wijst
dr. ir. Frederik Cornelis
Bettina Anna Cillekens - Flapper
Jacobus Constant Wiegman
Hendrine Maria van Heerden – Stoute
Cornelis Gijsbertus Broekhuizen
Petrus Simon Kruijer
Simon Petrus Morsch
Dick Helder
Jan de Graaf
Nicolaas Johannes Hyacintus Knijn

donderdag 28 november

Theodorus Jacobus Borst
Wil Schellevis- Kramer
Nicolaas Josephus van Ruiten
Ellen Prins-Zwetsloot
Bep Jonker-Repko

maandag 28 december

Johanna Maria Christina Sprooten - Vasen

donderdag 28 november

Geertje Mantel - van der Kwast
Rieki Elisabeth Theodora van Rooij
Piet van der Vlugt
Anthonie Schuijt
Lucristina Geertruida Stroomer-Minneboo
Christina Emma Groen-de Bruijn
Bert van Baaren
Paula de Moel
Hubertus Johannes Jacobus Griekspoor
Willy van Vuure - Hoogland
Evert Ment Smit
Johannes Petrus Kroezen
Jacobus Theodorus Termeulen
Rudy Struik - Baas

woensdag 27 november

Engelmundus Cornelis Wilhelmus Hoogland
Cornelis Verweij
Henk Scheffer
Lies van der Kerk
Theodorus Petrus Antonius Pouw
Philippus Cornelis Admiraal
Franke Willem Walstra
Tjeerd Veenstra
Simon Tensen
Jaap Broers
Mieke Pijkeren-Smit
Alberdina Oud-Klaassens
Cornelis Pascha
Ank de la Houssaye-Veltkamp
Albertus Henricus Maria Tukker
Geertruid Martje Mooibroek
Helena Maria Beugeling
Tineke de Rouwe
Nicolaas Johan Schoone
Baukje Asma - Elsinga
Gré Schouws - van der Pal
Wim Blankendaal

dinsdag 26 november

Thea van de Meeberg-Wasmus
Jeanne van Dam
Mr. Beatrix Maria Santen-Schemkes
Willem Klaas de Jonge
Hendrika Lugthart-Huijbers
Jan Egbert Hovenkamp
Maria Cornelia Galesloot – van den Bos
Ton Wijers
Han Keyser
Josephine Maria Lankheet - van der Kuil
Christina Margaretha Kemmel-van den Berg
Catharina Maria de Jong - van Tunen
Tigo van Zelst
Johannes de Boer
Cornelis de Dood
Greet Schouten-de Haan
Sjonnie Reus
Truus Karsten-Dam
Leo Kieft
Albert Jan Wals
Anneke Zee
Hendrikus Adrianus van Loon
Jacob Wezel

maandag 25 november

Truus Bakker - Kaijer
Cornelis Jacobus van Lieshout
Jaap Kommer
Catharina Maria de Jong - van Tunen
Freda Stam-van Rossum
Henricus Cornelis Piet
Ing. Christiaan Korf
Arie Slijboom
Carla de Jongh
Johanna Elfrida Palmira Lammers-Lugthart
Reijer Hermann Ameling
Petronella Piepers - Kaandorp
Grietje Irene Smak
Aad Nieuwenhuizen
Elisabeth Adri Verdonk - Vestering
Henk Kort
Tiny op den Kelder-Breed
Franz-Josef Arkenau
Nel Geerligs-Mooij
Carolina Maria van Schagen-Dekker
Jan Dirk Plug

zaterdag 23 november

Bert Hameeteman
Yvonne Wilhelmina Theodora Zuijdwijk-van Diest
Maria Caecilia
Alexander James Pranger
Geertje Plooijer - van der Velde
Coby Prijs
Jannie Kemper – Zuur
Piet van de Ven
Ton Hijnen
Hendricus Bernardus Harren
Willibrorda Martina van Dongen - Borst
Elizabeth Cornelia Anna Warmerdam-Dobbe
Hubertus Leonardus Johannes van der Salm
Jan Baaij
Josephina Martina Maria Wilmont - Veenhof
Isaak Bottema
Tine Kooiman-Mantel
Catharina Anna Berkhout-Koning
Cock van der Aar-van der Water
Aarjen Balder
Engelbertha de Vries-Wit
Lily Schmidt - Heijman
Jan Calis
Hans Wypkema
Johannes Bernardus Elswijk
Adrianus Johannes Boons
Riek Zaal-Vrijburg
Martijn Leurs
Hendrik Jasper van Gelder
Arnolda Martha Maria Galesloot-Veenboer
Siebrigje Willemse - van der Bos
Wilhelmina Theresia van Tol - Hoogervorst
Louis Bil
Jan Visscher
Tiny Dijke – Kleijn
Willem Marten Baas
Hendrika van Doorn - Sloot
Alle IJtsma

vrijdag 22 november

Tiny de Vries - Swart
Arnolda Petronella Schalkwijk - van Dijk
Cornelia Johanna Schoenmaker-Schouten
Willem Antonie de Wit
Wiebo Poot
Joke Schilder
Nel Maas-Groot

donderdag 21 november

Ria Henselmans-Koopman
Nicolaas Maria Loos
Cornelis Bol
Agnes Schotten - Heneweer
Maartje Rep - Bosschieter
Cornelia Aartje van Toledo – van den Berg
Hank Blauw
Gerardus Theodorus Johannes Seignette
Han Nederveen-Noorlander
Amplonia Hupkes-van Bochove
Pietje Kruiswijk-van Eldik
Jan Willem Bouman
Christina Petronella Maria Tromp-Overzier
Ronald Carel van Beaumont
Teun Dorland
Hielke Haye van Drunen
Johanna van Huis-van Wilsum

woensdag 20 november

Gerda van Koppen - Ruiterman
Mariëtte Wijnker-Kraakman
Adrianus Goeman
Geurt van den Broek
Alfonsus Petrus van Beukering
Geertrudis Cornelia Maria van der Kolk - Zonneveld
Simon Schijf
Nico Beemsterboer
Ria Schrandt - Straatman
Klaas Hoekstra
Veronica Anna Maria Kraakman-Koenis
Maria Stierp - van Horik
Hendrik Yme van der Zee
Jeltje Kamies-Katuin
Simon de Hoog
Johanna van Huis-van Wilsum
Paulus Jacob Nicolai
Ada Fielmich - Bout
Maria Catharina van der Steen
Wilhelmina Cornelia Maria Sijm
Gerritje Kruize-Vastenburg

dinsdag 19 november

Wilhelmus Cornelis Hom
Helena Johanna van Leijden - Hoogenboom
Feite Hofman
Kees Glorie
Hendrikus Gerardus Wiffrie
Cornelis Gerardus Wilhelmus Roosen
Pieter Kroon
Cornelia de Vries-Dijkstra
Joannes Albertus Stam
Jacomijntje de Boer - van Dam
Willy Stringer
Annie Hoogvorst-Tiessen
Albertus Homan
Fien Zweipfenning-Scholten
Maria Eva Oudejans-Groen
Albertus de Jong
Truus Slot - van Diepen
Marion Jacqueline van Sloten-Gerritsen
Peter van Oosten
Geer Broekhuizen - van der Oord
Pierre Fleuren
Jan de la Rie
Wilfrida Maria Geziena Vossen-Koekenberg
Catrien van der Ploeg-van der Steen
Ab Dubbeld

maandag 18 november

Reina Wimke Punter - Hazenberg
Ruud Molthoff
Maria Kleimann - Koopman
Simon Peereboom
Catharina Afra Keijlard - Breed
Petrus Hendrikus Marie Westerbeek
Henk Hendriks
Agnes Henrica Beers-Bergmans
Jan Peter Wassenaar
Fiet Beentjes-Vlaar
Annie Pool-Meeldijk
Jan Oostenbrug
Nicolette Stam
Anna Hendrika Gesina Keppel- Hiemstra

zaterdag 16 november

Jan Anthonie Stork
Maria Catharina Johanna van Lent - Koop
Peter van Moorselaar
Jannigje Alida Starreveld-Enk
Elisabeth de Bruin - Meijers
Jan Kuijper
Harry Lamme
Neeltje Jacoba de Boer – Kaaij
JOHANNES HEETHUIS
Wil Rijs - van Duivenvoorde
Miranda de Best - Mulder
Hendrikus Hess
Jacques Pohl
Evalina Hoveling - Kat
Freek Meerhof
Wilhelmus Johannes Andriessen
Jan Kerver
Johan Hendrik Stolk
Anja van Willigenburg-Glaasker
Ali Nijssen-Kramer
Nico van Etten
Jenny Pranger - Bekkema
Gregorio Dofferhoff
Janna Zoutendijk
Theodorus Remigius Smakman
Jacob van der Veer
Theo Cieremans

vrijdag 15 november

Jan Dekker
Ale van Nispen
Daan van Dongen
Pieter Johannes Guleij
Ruth Mary Schindler-de Klerck
Tini Brandsen-Commandeur
Gerardus Johannes Rutgrink
Geertrudis Wilhelmina Ephrema Smit - Stuijt
Elisabeth Maria Josephina Schuffel-Mels
Petrus Matthias Bleeker
Elisabeth Anna Korver - Vriend
Peter Keller

donderdag 14 november

Greetje Wiercx-Mulder

vrijdag 15 november

Gerda Hanna Minna Stolk - Schöne

donderdag 14 november

Rommert Houtman
Maria Johanna Kroes-Piet
Ton Knoops
Anna Maria Feldhaus van Lier
Gerda Hanna Minna Stolk - Schöne
Mien de Ruijter - Kuijper
Christoffel Blom

woensdag 13 november

Antonia Wilhelmina Doppenberg - Molenaar
Popko Berend Datema
Ada Lauteslager-de Kock
Dik Los
Henricus Johannes Nusman
Jan Jacobus Bax
Agatha Vrasdonk – van der Waal
Adriaan Jacobus Nijdam
Maarten Schouw
Piet Honderdos

dinsdag 12 november

Jaap Stoffer

woensdag 13 november

Ov. Pim Daas
Mary Ederveen - Zoon
Harry Gerard Zijp
Hendrica Sophia Maria Wets - Gales
Mr. Hélène Françoise Gérardine Lemaire
Suzanne van den Bos – van Rijn
Anthonius Franciscus Poelgeest
Auke Jan Snijder
Geertruida Helena Meijer
Jansje Adriana Knetsch-van Zoest
Arnoldus Gerhardus van der Linde
Hendrika Leferink - Visser
Pieter Teunis Doets

dinsdag 12 november

Cornelis Lodewijk Jan Slot
Piet Veldhuijs
Theodorus Hermanus den Hollander
Theodatus Dominicus Kraan
Ben Kloosterhuis
Warner Lubberink
Albert Grevink
Jan Deen
Truus Heemskerk - Kaandorp
Fokke Dijkstra
Arie Blokker
Catharina Elizabeth Kay
Henny Ouderling - Duin
Nienke Swets - Bakker
Henk Wigman
Sophia Maria Metzelaar - Spee
Brigitte Langedijk
Hendrica Wilhelmina de Wit - Nieuweboer
Sylvia Wesselo
Petronella Johanna Maria van Kleef - Uitendaal
Theodorus Jacobus Klein
Pieter Teunis Doets
Johanna Catharina Maria Vijn - de Vroome
Trijntje Bos - van Kalsbeek
Philip Karel Schouw
Geertruida Cornelia Maria Duinmeyer - Luken
Geertruida Theresia Pronk - Nouwen

maandag 11 november

Ida Terpstra-Heins
Grietje Aafje Swagerman – Rusting
Piet Stam
Kees Vos
Louisa Frederika Althuizius - Melchior
Helga Zuijdendorp – Dorant
Thomas Konijn
Jurjen de Vries
Elisabeth Sneeboer-Wijte
Edwin Erik Kries
Gerardus Andreas Belleman
JOHANNES PETRUS MARIA DUIN
Rob de Jong
Lena Koene - Schoen
Veronica Maria Hulsebosch-Redeker
Cornelia Josephina Maria Lubbers
Rook van de Water

zaterdag 9 november

Jan Willem Karten
Anna Jacoba Engelien van Dijk-Vrakking
Wilhelmina van Wolferen - Jongman
Jacobus Adrianus Petrus Winnubst
Michaël Johannes Mattheus Kloppers
Agnes Catharina Dijkstra - Bekkers
Cornelia Adriana Maria Zijp-Danenberg
Wim Ciere
Letitia Lettinga
Petrus Jacobus Wilhelmus van der Geest
Georgette Elizabeth Statius Nije-van Eps
Anna Alida Orij-Visscher
Johanna Maria (Jo) Kemper-Kerstens
Sijgje Schinkelshoek - Van der Kuij
Jan Vos
Hans Gouwenberg
Elisabeth Catharina Spoor - Kruijff
Antonia Sibilla van Oosten - van der Kaaij
Martien Rinkel
Miep ter Haar - van Ekeris
Bram Willem Mulder
Jannetje Bertha Planteijdt
Matje Hecker - Schaap
Geerie Nellie Bakker
Theresia Adriana Cornelia Wessels-Oudejans

vrijdag 8 november

Cornelis Beerepoot
Paula van der Pol - Kuijt
Paul Scheelings
Greet Poort-Kuijer
Diederika Johanna Elisabeth Coppens-van Niekerk
Vroni van Hoorn - Visser
Ate Lageveen
Truus de Vreede - Vervoorn
Albertje Rustenburg - Zwaan
Gijsbertha Adriana Alders - van den Hoek
Tineke Rabbers
Botje Louwerman - Boschma
Annelies Bonfrer - Kenselaar
Pieternella Jacomina Meijerhof-Allaart
Simon Leijen
Constance Gertrudis Maria ten Oever

donderdag 7 november

Joop de Wit
Catharina Bloemendaal-Groen
Jan Persoon
Arie Eriks
Teunis Cornelis de Boer
Joukje Klaasje Coops-Zwaagstra
Anna de Ruijter-Zonneveld
Anna Henriëtte de Koning - Buscher
ing. Josephus de Waard
Cornelia Theresia Dam - de Kwant
Jaap Veldhuisen
Arie Slobbe
Janny Wentzel-Dusseljee
Johannes Levinus Visser
Maria Alida Catharina Monas-Höckel
Mintje Harlaar - Wierdsma
Trineke Johanna Jacoba Rijke-Dijkstra
Heleen van Velzen - Kok

woensdag 6 november

Johanna Berendina Maria Roelofs-Witjes
Marianna Metselaar – Slagter
Rein Diepersloot
Dieuwertje Rasch - de Groot
Barry Kolkman
Nicolaas Jacobus Smit
Jacoba Anna van der Wurff - Wiggerts
Hillegonda Margaretha Jansen
Maria Geertruda van t Hoff-Hunsche
Thony van der Wardt
Angeline Wolleswinkel - Bakker
Willibrordus Cornelis Huisman
Emerentia Maria Theresia Hoffer - Haakman
Clara Catharina Kemper - Vermeulen
Conne Flink
Gijsbertus Maria Beumer
Jan de Knegt
Michiel Dehé
Jaap Koomen
Cornelia Maria Maas
Pierre Hof
Tiny Buurman - Brieffies
Adriana Jacoba Wijbenga - Kalma
Annie Reus - Jong
Els van Heerde-Bos
Grietje Tiggelman - Sikkes
Maria Gezina Tekla Margaretha Koomen – Harms
Wijbrigje Oosterveld
Cees Cornelisse
René de Graaf
Anna Henriëtte de Koning - Buscher

dinsdag 5 november

Berend Jocobus Philippo
Wim Kuin
Tijmen Gijzen
Esmée Prins
Francina Johanna Lodewijk
Hans Eijk
Quirina Johanna Dubbelaar - Zandvliet
Johanna Maria Konijn-de Reus
Johanna Adriana Sinnige – Schuijt
Cornelis Johannes Bos
Jacob Schrieken
Jaap Griffioen
Corrie Klaver-Praat
Geertruida Cornelia Buurman
Wilhelm Heinrich Runnenburg

maandag 4 november

Ron Oolders
Alida Maria Roos - Meijjer
Henk van Es
Corrie van der Zel - Soeteman
Cornelis Alexander Greve
Marie Meeldijk
Gerda ten Have-Laninga
Wil Zwagerman - van der Pas
Tiny Danenberg-Pankras
Gerard Dik
Jacobus Maria Roeleveld
Johannes Simon de Kok
Thomas Christian Klaassen
Dien Harder-Arp
Herman Harder
Johannes Maria Jansen
Suse Bosgra

zaterdag 2 november

Gerda van der Wal ‐ Akkies
Agatha Margaretha Smit
Minke Sneep
Albert van Esveld
Hubertus Johannes Josephus Hanique
Johan de Waard
Miep van der Lem - Olsthoorn
Hans Smit
Irma Frederika Maria Lindner - Vogler
Willem Johannes van de Bovenkamp
Peter Bouwer
Nelly Karabinis-Houtman
Roos de Hiep - Bruins
Nicolaas Meeuwis Maria van der Voort
Ferdinand Theodoor Pas
M.C.P.J Uffink
Bart van Diemen
Jacob Krijger
Saartje Lubbes-Bottema
Adriaantje Maria Antonia Holling - Hartwijk
Cornelis Vooijs
Jacobus Cornelis Baltus
Corry Vriend-Tromp
Joseph Hubertus Bollerman
Klaas Gerrit Walthuis
Roelof Cornelis Pos
Vera Boon - Nieuweboer
Heidi Duin
Tiny Blokker - van Straalen
Herman Smit
Alie van Roon - Butter

vrijdag 1 november

Kees Willemsen
Cornelis Johannes Josephus Hopstaken
Rein Diepersloot
Franciscus Petrus Bersee
Pieter Koning
Gosse Elzinga
Johan de Bruijn
Bob van der Weg
Sjaak Seignette
Loes van der Wal-Fransen
Catharina Louise Hermes - Vogel
Nicolaas Kruijer
Hendrikus de Kruijs
Johanna Geertruida Dekker
Nicolaas Johannes Gründmann
Elly Breed
Atie de Koning-Smit
Astrid Zwart
Jürgen Rus