inloggen

familieberichten op internet

Berichten van november 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 30 november

Jan Geuzebroek
Ds. Paul van der Horst
Agostino Petozzi
Anna Cornelia Groep-van Wel
Klaas Taams
Theo Janss
Obe Petrus Genee
Arie Olof Mienes
Allegonda Henrica Hendriks
Willemijn Kuijs
Gerarda Anna Frederiks - Fatels
Cor Groot
Clasina Wilderom - Huizer
Alida Godijn - Engels
Martien Goossens
Tiny Godschalk - Noordervliet
Martin Wallenburg
Elisabeth Agatha Minkels-Koster
Atanaska Georgieva Kat - Vasileva
An van der Burg-Greeve
Herman van Heulen
Johannes Gerardus Bischot
Willem Hans de Vries
Petrus Gerardus Brouwer
Joke Schaapherder - Pappot
Lillian Krol
Nico de Gooijer
Aleida Johanna Machtilda Willemink - ter Braake
Maria Missaar-Polane
Gerardina Elizabeth Bakker-Plaisier
Elisabeth Jacoba de Vries

vrijdag 29 november

Marty Reuvekamp
Marianne van den Wijngaard - Winkel
Cornelis Bruijne
Maria Petronella Buiting
Petrus Johannes van der Wijst
dr. ir. Frederik Cornelis
Bettina Anna Cillekens - Flapper
Jacobus Constant Wiegman
Hendrine Maria van Heerden – Stoute
Nicolaas Johannes Hyacintus Knijn
Jan de Graaf
Dick Helder
Cornelis Gijsbertus Broekhuizen
Petrus Simon Kruijer
Simon Petrus Morsch

donderdag 28 november

Wil Schellevis- Kramer
Theodorus Jacobus Borst
Anthonie Schuijt
Nicolaas Josephus van Ruiten
Ellen Prins-Zwetsloot
Bep Jonker-Repko

maandag 28 december

Johanna Maria Christina Sprooten - Vasen

donderdag 28 november

Geertje Mantel - van der Kwast
Rieki Elisabeth Theodora van Rooij
Lucristina Geertruida Stroomer-Minneboo
Christina Emma Groen-de Bruijn
Piet van der Vlugt
Bert van Baaren
Paula de Moel
Hubertus Johannes Jacobus Griekspoor
Willy van Vuure - Hoogland
Evert Ment Smit
Johannes Petrus Kroezen
Jacobus Theodorus Termeulen
Rudy Struik - Baas

woensdag 27 november

Mieke Pijkeren-Smit
Engelmundus Cornelis Wilhelmus Hoogland
Cornelis Verweij
Henk Scheffer
Lies van der Kerk
Theodorus Petrus Antonius Pouw
Philippus Cornelis Admiraal
Franke Willem Walstra
Tjeerd Veenstra
Jaap Broers
Alberdina Oud-Klaassens
Cornelis Pascha
Albertus Henricus Maria Tukker
Ank de la Houssaye-Veltkamp
Geertruid Martje Mooibroek
Helena Maria Beugeling
Tineke de Rouwe
Nicolaas Johan Schoone
Baukje Asma - Elsinga
Gré Schouws - van der Pal
Wim Blankendaal

dinsdag 26 november

Thea van de Meeberg-Wasmus
Jeanne van Dam
Mr. Beatrix Maria Santen-Schemkes
Willem Klaas de Jonge
Hendrika Lugthart-Huijbers
Jan Egbert Hovenkamp
Maria Cornelia Galesloot – van den Bos
Ton Wijers
Han Keyser
Josephine Maria Lankheet - van der Kuil
Christina Margaretha Kemmel-van den Berg
Catharina Maria de Jong - van Tunen
Tigo van Zelst
Johannes de Boer
Cornelis de Dood
Greet Schouten-de Haan
Sjonnie Reus
Truus Karsten-Dam
Leo Kieft
Albert Jan Wals
Anneke Zee
Hendrikus Adrianus van Loon
Jacob Wezel

maandag 25 november

Truus Bakker - Kaijer
Cornelis Jacobus van Lieshout
Jaap Kommer
Catharina Maria de Jong - van Tunen
Freda Stam-van Rossum
Henricus Cornelis Piet
Ing. Christiaan Korf
Arie Slijboom
Carla de Jongh
Johanna Elfrida Palmira Lammers-Lugthart
Reijer Hermann Ameling
Petronella Piepers - Kaandorp
Grietje Irene Smak
Aad Nieuwenhuizen
Elisabeth Adri Verdonk - Vestering
Henk Kort
Tiny op den Kelder-Breed
Franz-Josef Arkenau
Nel Geerligs-Mooij
Carolina Maria van Schagen-Dekker
Jan Dirk Plug

zaterdag 23 november

Bert Hameeteman
Yvonne Wilhelmina Theodora Zuijdwijk-van Diest
Maria Caecilia
Alexander James Pranger
Geertje Plooijer - van der Velde
Coby Prijs
Jannie Kemper – Zuur
Piet van de Ven
Ton Hijnen
Hendricus Bernardus Harren
Willibrorda Martina van Dongen - Borst
Jan Baaij
Elizabeth Cornelia Anna Warmerdam-Dobbe
Josephina Martina Maria Wilmont - Veenhof
Isaak Bottema
Tine Kooiman-Mantel
Hubertus Leonardus Johannes van der Salm
Catharina Anna Berkhout-Koning
Cock van der Aar-van der Water
Aarjen Balder
Engelbertha de Vries-Wit
Johannes Bernardus Elswijk
Jan Calis
Hans Wypkema
Lily Schmidt - Heijman
Adrianus Johannes Boons
Riek Zaal-Vrijburg
Martijn Leurs
Hendrik Jasper van Gelder
Arnolda Martha Maria Galesloot-Veenboer
Siebrigje Willemse - van der Bos
Wilhelmina Theresia van Tol - Hoogervorst
Louis Bil
Jan Visscher
Tiny Dijke – Kleijn
Willem Marten Baas
Hendrika van Doorn - Sloot
Alle IJtsma

vrijdag 22 november

Tiny de Vries - Swart
Arnolda Petronella Schalkwijk - van Dijk
Cornelia Johanna Schoenmaker-Schouten
Willem Antonie de Wit
Wiebo Poot
Joke Schilder
Nel Maas-Groot

donderdag 21 november

Ria Henselmans-Koopman
Nicolaas Maria Loos
Cornelis Bol
Agnes Schotten - Heneweer
Maartje Rep - Bosschieter
Cornelia Aartje van Toledo – van den Berg
Hank Blauw
Gerardus Theodorus Johannes Seignette
Han Nederveen-Noorlander
Amplonia Hupkes-van Bochove
Pietje Kruiswijk-van Eldik
Jan Willem Bouman
Christina Petronella Maria Tromp-Overzier
Ronald Carel van Beaumont
Teun Dorland
Hielke Haye van Drunen
Johanna van Huis-van Wilsum

woensdag 20 november

Maria Stierp - van Horik
Mariëtte Wijnker-Kraakman
Adrianus Goeman
Geurt van den Broek
Alfonsus Petrus van Beukering
Geertrudis Cornelia Maria van der Kolk - Zonneveld
Simon Schijf
Nico Beemsterboer
Ria Schrandt - Straatman
Klaas Hoekstra
Veronica Anna Maria Kraakman-Koenis
Gerda van Koppen - Ruiterman
Hendrik Yme van der Zee
Jeltje Kamies-Katuin
Simon de Hoog
Johanna van Huis-van Wilsum
Paulus Jacob Nicolai
Ada Fielmich - Bout
Maria Catharina van der Steen
Wilhelmina Cornelia Maria Sijm
Gerritje Kruize-Vastenburg

dinsdag 19 november

Wilhelmus Cornelis Hom
Helena Johanna van Leijden - Hoogenboom
Feite Hofman
Kees Glorie
Hendrikus Gerardus Wiffrie
Cornelis Gerardus Wilhelmus Roosen
Pieter Kroon
Cornelia de Vries-Dijkstra
Joannes Albertus Stam
Jacomijntje de Boer - van Dam
Willy Stringer
Annie Hoogvorst-Tiessen
Albertus Homan
Fien Zweipfenning-Scholten
Maria Eva Oudejans-Groen
Albertus de Jong
Truus Slot - van Diepen
Marion Jacqueline van Sloten-Gerritsen
Peter van Oosten
Geer Broekhuizen - van der Oord
Pierre Fleuren
Jan de la Rie
Wilfrida Maria Geziena Vossen-Koekenberg
Catrien van der Ploeg-van der Steen
Ab Dubbeld

maandag 18 november

Reina Wimke Punter - Hazenberg
Ruud Molthoff
Maria Kleimann - Koopman
Simon Peereboom
Catharina Afra Keijlard - Breed
Petrus Hendrikus Marie Westerbeek
Henk Hendriks
Agnes Henrica Beers-Bergmans
Jan Peter Wassenaar
Fiet Beentjes-Vlaar
Annie Pool-Meeldijk
Jan Oostenbrug
Nicolette Stam
Anna Hendrika Gesina Keppel- Hiemstra

zaterdag 16 november

Jan Anthonie Stork
Maria Catharina Johanna van Lent - Koop
Peter van Moorselaar
Jannigje Alida Starreveld-Enk
Elisabeth de Bruin - Meijers
Jan Kuijper
Harry Lamme
Neeltje Jacoba de Boer – Kaaij
JOHANNES HEETHUIS
Wil Rijs - van Duivenvoorde
Miranda de Best - Mulder
Hendrikus Hess
Jacques Pohl
Evalina Hoveling - Kat
Freek Meerhof
Wilhelmus Johannes Andriessen
Jan Kerver
Johan Hendrik Stolk
Anja van Willigenburg-Glaasker
Theo Cieremans
Ali Nijssen-Kramer
Nico van Etten
Jenny Pranger - Bekkema
Gregorio Dofferhoff
Janna Zoutendijk
Theodorus Remigius Smakman
Jacob van der Veer

vrijdag 15 november

Ruth Mary Schindler-de Klerck
Pieter Johannes Guleij
Daan van Dongen
Ale van Nispen
Jan Dekker
Tini Brandsen-Commandeur
Gerardus Johannes Rutgrink
Geertrudis Wilhelmina Ephrema Smit - Stuijt
Elisabeth Maria Josephina Schuffel-Mels
Petrus Matthias Bleeker
Elisabeth Anna Korver - Vriend
Peter Keller

donderdag 14 november

Greetje Wiercx-Mulder

vrijdag 15 november

Gerda Hanna Minna Stolk - Schöne

donderdag 14 november

Rommert Houtman
Maria Johanna Kroes-Piet
Ton Knoops
Anna Maria Feldhaus van Lier
Gerda Hanna Minna Stolk - Schöne
Mien de Ruijter - Kuijper
Christoffel Blom

woensdag 13 november

Antonia Wilhelmina Doppenberg - Molenaar
Popko Berend Datema
Ada Lauteslager-de Kock
Dik Los
Henricus Johannes Nusman
Jan Jacobus Bax
Agatha Vrasdonk – van der Waal
Adriaan Jacobus Nijdam
Maarten Schouw
Piet Honderdos

dinsdag 12 november

Jaap Stoffer

woensdag 13 november

Ov. Pim Daas
Mary Ederveen - Zoon
Harry Gerard Zijp
Hendrica Sophia Maria Wets - Gales
Mr. Hélène Françoise Gérardine Lemaire
Suzanne van den Bos – van Rijn
Anthonius Franciscus Poelgeest
Auke Jan Snijder
Geertruida Helena Meijer
Jansje Adriana Knetsch-van Zoest
Arnoldus Gerhardus van der Linde
Hendrika Leferink - Visser
Pieter Teunis Doets

dinsdag 12 november

Cornelis Lodewijk Jan Slot
Piet Veldhuijs
Theodorus Hermanus den Hollander
Theodatus Dominicus Kraan
Nienke Swets - Bakker
Warner Lubberink
Albert Grevink
Jan Deen
Truus Heemskerk - Kaandorp
Fokke Dijkstra
Arie Blokker
Catharina Elizabeth Kay
Henny Ouderling - Duin
Ben Kloosterhuis
Henk Wigman
Sophia Maria Metzelaar - Spee
Brigitte Langedijk
Hendrica Wilhelmina de Wit - Nieuweboer
Sylvia Wesselo
Petronella Johanna Maria van Kleef - Uitendaal
Theodorus Jacobus Klein
Pieter Teunis Doets
Johanna Catharina Maria Vijn - de Vroome
Trijntje Bos - van Kalsbeek
Philip Karel Schouw
Geertruida Cornelia Maria Duinmeyer - Luken
Geertruida Theresia Pronk - Nouwen

maandag 11 november

Ida Terpstra-Heins
Grietje Aafje Swagerman – Rusting
Piet Stam
Kees Vos
Louisa Frederika Althuizius - Melchior
Helga Zuijdendorp – Dorant
Thomas Konijn
Jurjen de Vries
Elisabeth Sneeboer-Wijte
Edwin Erik Kries
Gerardus Andreas Belleman
JOHANNES PETRUS MARIA DUIN
Rob de Jong
Lena Koene - Schoen
Veronica Maria Hulsebosch-Redeker
Cornelia Josephina Maria Lubbers
Rook van de Water

zaterdag 9 november

Jan Willem Karten
Anna Jacoba Engelien van Dijk-Vrakking
Wilhelmina van Wolferen - Jongman
Jacobus Adrianus Petrus Winnubst
Michaël Johannes Mattheus Kloppers
Agnes Catharina Dijkstra - Bekkers
Cornelia Adriana Maria Zijp-Danenberg
Wim Ciere
Letitia Lettinga
Petrus Jacobus Wilhelmus van der Geest
Georgette Elizabeth Statius Nije-van Eps
Anna Alida Orij-Visscher
Johanna Maria (Jo) Kemper-Kerstens
Sijgje Schinkelshoek - Van der Kuij
Jan Vos
Hans Gouwenberg
Elisabeth Catharina Spoor - Kruijff
Antonia Sibilla van Oosten - van der Kaaij
Martien Rinkel
Miep ter Haar - van Ekeris
Bram Willem Mulder
Jannetje Bertha Planteijdt
Matje Hecker - Schaap
Geerie Nellie Bakker
Theresia Adriana Cornelia Wessels-Oudejans

vrijdag 8 november

Cornelis Beerepoot
Paula van der Pol - Kuijt
Paul Scheelings
Greet Poort-Kuijer
Diederika Johanna Elisabeth Coppens-van Niekerk
Vroni van Hoorn - Visser
Ate Lageveen
Truus de Vreede - Vervoorn
Albertje Rustenburg - Zwaan
Gijsbertha Adriana Alders - van den Hoek
Tineke Rabbers
Botje Louwerman - Boschma
Annelies Bonfrer - Kenselaar
Pieternella Jacomina Meijerhof-Allaart
Simon Leijen
Constance Gertrudis Maria ten Oever

donderdag 7 november

Joop de Wit
Catharina Bloemendaal-Groen
Jan Persoon
Arie Eriks
Teunis Cornelis de Boer
Joukje Klaasje Coops-Zwaagstra
Anna de Ruijter-Zonneveld
Anna Henriëtte de Koning - Buscher
ing. Josephus de Waard
Cornelia Theresia Dam - de Kwant
Jaap Veldhuisen
Arie Slobbe
Janny Wentzel-Dusseljee
Johannes Levinus Visser
Maria Alida Catharina Monas-Höckel
Mintje Harlaar - Wierdsma
Trineke Johanna Jacoba Rijke-Dijkstra
Heleen van Velzen - Kok

woensdag 6 november

Johanna Berendina Maria Roelofs-Witjes
Marianna Metselaar – Slagter
Rein Diepersloot
Dieuwertje Rasch - de Groot
Barry Kolkman
Nicolaas Jacobus Smit
Jacoba Anna van der Wurff - Wiggerts
Hillegonda Margaretha Jansen
Maria Geertruda van t Hoff-Hunsche
Thony van der Wardt
Angeline Wolleswinkel - Bakker
Willibrordus Cornelis Huisman
Emerentia Maria Theresia Hoffer - Haakman
Clara Catharina Kemper - Vermeulen
Conne Flink
Gijsbertus Maria Beumer
Jan de Knegt
Michiel Dehé
Jaap Koomen
Cornelia Maria Maas
Pierre Hof
Tiny Buurman - Brieffies
Adriana Jacoba Wijbenga - Kalma
Annie Reus - Jong
Els van Heerde-Bos
Grietje Tiggelman - Sikkes
Maria Gezina Tekla Margaretha Koomen – Harms
Wijbrigje Oosterveld
Cees Cornelisse
René de Graaf
Anna Henriëtte de Koning - Buscher

dinsdag 5 november

Berend Jocobus Philippo
Wim Kuin
Tijmen Gijzen
Esmée Prins
Francina Johanna Lodewijk
Hans Eijk
Quirina Johanna Dubbelaar - Zandvliet
Johanna Maria Konijn-de Reus
Johanna Adriana Sinnige – Schuijt
Cornelis Johannes Bos
Jacob Schrieken
Jaap Griffioen
Corrie Klaver-Praat
Geertruida Cornelia Buurman
Wilhelm Heinrich Runnenburg

maandag 4 november

Ron Oolders
Alida Maria Roos - Meijjer
Henk van Es
Corrie van der Zel - Soeteman
Cornelis Alexander Greve
Marie Meeldijk
Gerda ten Have-Laninga
Wil Zwagerman - van der Pas
Tiny Danenberg-Pankras
Gerard Dik
Jacobus Maria Roeleveld
Johannes Simon de Kok
Thomas Christian Klaassen
Dien Harder-Arp
Herman Harder
Johannes Maria Jansen
Suse Bosgra

zaterdag 2 november

Gerda van der Wal ‐ Akkies
Agatha Margaretha Smit
Minke Sneep
Albert van Esveld
Hubertus Johannes Josephus Hanique
Johan de Waard
Miep van der Lem - Olsthoorn
Hans Smit
Irma Frederika Maria Lindner - Vogler
Willem Johannes van de Bovenkamp
Peter Bouwer
Nelly Karabinis-Houtman
Roos de Hiep - Bruins
Nicolaas Meeuwis Maria van der Voort
Ferdinand Theodoor Pas
M.C.P.J Uffink
Bart van Diemen
Jacob Krijger
Saartje Lubbes-Bottema
Adriaantje Maria Antonia Holling - Hartwijk
Cornelis Vooijs
Jacobus Cornelis Baltus
Corry Vriend-Tromp
Joseph Hubertus Bollerman
Klaas Gerrit Walthuis
Roelof Cornelis Pos
Vera Boon - Nieuweboer
Heidi Duin
Tiny Blokker - van Straalen
Herman Smit
Alie van Roon - Butter

vrijdag 1 november

Kees Willemsen
Cornelis Johannes Josephus Hopstaken
Rein Diepersloot
Franciscus Petrus Bersee
Pieter Koning
Gosse Elzinga
Johan de Bruijn
Bob van der Weg
Sjaak Seignette
Loes van der Wal-Fransen
Catharina Louise Hermes - Vogel
Nicolaas Kruijer
Hendrikus de Kruijs
Johanna Geertruida Dekker
Nicolaas Johannes Gründmann
Elly Breed
Atie de Koning-Smit
Astrid Zwart
Jürgen Rus