inloggen

familieberichten op internet

Berichten van oktober 2019

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

donderdag 31 oktober

Emeritus pastoor Paulus Wilhelmus Maria Kalkhoven
Willem Pronk
Ds. Jo Bouwman
Robert Nieuwenhuijse
Janneke Kreb
Andries Schievink
Geziena Corrie Heidema
Herman Brozius
Catharina Kool - Vonk

woensdag 30 oktober

rein nicolaas kok
Cornelis Johannes Aardenburg
Aly de Wit-Koelemeij
Henk Ros
Paulina Helena Moison-Preenen
Elizabeth Verduin-Jongejan
Petrus Adrianus Paauw
Nellie Jonker-Appel
Stef Drost
Jan Otten
Ilonka Kruts

dinsdag 29 oktober

Ineke Hoogenboom - Loos
Dineke te Welscher - Steenstra
Monique Rademaker-Theuns
Frieda Lenssen - Waardenburg
Johannes Gerardus Maria Volwater
Cornelis Johannes Castricum
Hipolitus Borm
Hannie den Besten - Oltmann
Grietje Kransse-Mierop
Tonia Ooms - Coevert
Cornelia Elisabeth Schut-van Etten
Geertruida Christina Zegger
Ina Hoogland-Dekker
Ans Lips-van Schaick
Nicolaas Gerardus Bot
Klaas Sas
Alida Maria Divera Bruins - Visser
Hendrikus Josephus Bruins
Joke Hooijberg-Leurink
Andries Stada

maandag 28 oktober

Jeanette Wilhelmina Brokken - van den Heetkamp
Johanna Elizabeth Rosalia Bosman - Verwey
Johanna Elizabeth Rosalia Bosman - Verwey
SIJA PIETERNELLA APPEL - VERHOEVEN
Dieuwertje Knetsch
Clasina Trijntje Burger
Wim Nucolet
Cornelia Dahlkamp - Rood
Fie Marcin-Albers
Jacobus Tromp
Tineke Stuurman–van Zijp
Herman Rab
Nelly Vries
Joke Ziegelaar
Dirk Ursem
Hans Ott
Trijntje Boltjes - Boezerooij
Josephus Paulus Maria Jong

zaterdag 26 oktober

Nicolaas Frans Willem Smit
Ozella Sonnemans - Schnitger
Hennie Waumans - de Laat
Petrus Jacobus Roet
Maren Anne (Anneke) ten Wolde
Pieter Smit
Jan Juriaan Petri
Helena Maria Koelman - Cerfontain
Frans Marius Bakelaar
Abraham de Meij
GERARD IBINK
Hendrik Jacob van der Ven
Cornelis van Arkel
Pieter Landman
Jan Paul van der Bel
Gesiena Theodora Maria Geestman Friskus
Gerrit Hendrik Gerding
Cornelis Waardenburg
Johannes Petrus Mooij
Maria Jantina Johanna Bijtjes-de Vries
Margaretha Catharina Stokman - Out
Theodor Johann Bernhard Wand
Adrianus Henricus Kluiters
Joannes Josephus Maria Rijnja
Henk Niesten
Thea Singeling - Schramp
Jacob Jan Zwaan
Ab Metselaar

donderdag 17 oktober

Cornelis Petrus Butter

vrijdag 25 oktober

Corrie Klaver - van Zalen
Piet Langeveld
Truus Langeveld-Verdegaal
Jacoba Jurjaanz
Geertruida Boelsums - Dam
Cornelia Gerarda de Jong – van der Meij
Jan Douma

donderdag 24 oktober

Maria Elisabeth Havik – van de Stadt
Maria Petronella Wittebrood - van Geloven
Hubertien Groenland - Beerepoot
Ellie Jannie Smit-van den Vlekkert
Hendrikus van Brakel
Aldert Anne Wilco Koop
Rolf Martin van der Bent
Elisabeth Berendina van Dort-van Meerten
Henk Bakkenhoven
Berdina Antonia de Wit-Bor
Robert Cornelis Jansen
Gre Struik - Rustenburg
Reinalda Anna Winder-van Baar
Cornelia Maria Louwe-Blankendaal
Mathilde Hubertine Maria Francisca Gardeniers - Berendsen
Geert Sikkema
drs. Wil de Jong - Dyrbye
Reinier Johannes Rutte
Christina Metten
Rosalie Isabella Emma Juliana Hoek

woensdag 23 oktober

Cornelis Jan Visser
Ab de Jong
Liena Kastelein - Komtebedde
Theodora Agatha Beemsterboer
Angelique van Santen-Misset
Robertus Christiaan Mijnhout
Thea Wilhelmina Keehnen
Deci Aäron Mers
Jan Anthonie Marinus François Tilgenkamp
Jaap Roos
Elisabeth Gans - Rus
Cornelia Catharina Pijnakker-Blom
George Petrus Maria van Riet
Hendrika Wilhelmina Elisabeth de Hond-Schaft
Riet Koster - Knol
Corrie van der Voort - Riem
Henk-Jan Aant Glas
Jaap Jan Boon
Hendrik van der Lubbe
Hendricus Maria Jordens
Jakob Jongerden
Gerda de Heer-Duijn
Wim Oostinga
Gerbert Van Amstel

dinsdag 22 oktober

Gijsbert Petrus Beths
Johannes Nicolaas Neefjes
Dora Bot - Groot
Klaas Nan Veuger

dinsdag 15 oktober

Martinus Appelman

dinsdag 22 oktober

Jan van Putten
Maria Alida Stoop - Stam
Tjitske Akke Lena Kleppe
Tini van der Vlist-Kruit
Petrus Theodorus Hessels
Andrea Tjeertes - Kabel
Margo Tine Heida
Mees Dapper
Maria Veronica van Baar-Vlaar
Annie Smit-Botman
Tiny Brink-Houter
Hendrik Smit
Johannes Soff
Gerrit Jan Muis
KEES BONTJE
Hette Adrianus Roodbergen

maandag 21 oktober

Rein Koning
Emerentiana Maria de Graaff-van Duin
Nicolaas Bernardus Kaandorp
Atie Augusteijn - Weeshoff
Carla Linda Plet - Ferrol
Vera Venema - Siebert
Marinus in ’t Veld
Ed van der Pal
Robertus Johannes Georgius Evers
Geertruda Christina Buter - Nannes
Harrie Koomen
Jaap Talsma
Hendrika Everarda Stienstra-Postma
Regina Rosalia De Vries - Heye
Hendrica Cornelia Zwaan-Meinema
Thomas Jacobus Johannes Tervoort

zaterdag 19 oktober

CORNELIS BROEKHOVEN
Jan Willem van der Leij
Grietje van der Kwaak-Maagdelijn
Antonius Gerardus Greuter
Derk Willem van Olphen
Bernhardina Jacoba van Ederen - de Louw
Jacob Jan Aafjes
Marie Broek - Bus
Cornelia Johanna van der Bijl
Astrid Remmelzwaal-Olij
Simonetta van den Akker-Lodder
Johan de Graaff
Johannis Gerardus Langbroek
Cornelis Petrus Maria Duin
Nellie Deken-Koens
Jaap Lub
Nol Kuipers
Gerrit Vos
Hennie Ten Cate - Verduin
Nicolaas Petrus Dekker
Henk Enderink
Anne-Bo Raasveld
Hendrikus Johannes de Hiep
Ella Josephina Baljon - Dusschoten
Theodorus Bartholomeus Paulus Dobbe
Nicolaas Engelbertus Bakker
Annet de Boer - Videler
Henri Velden
Ruud Dhondt
Ria Lanphen - Calis
Hilda Anna Jongert - Langedijk
Erik Maria van Moorten
Simpha Rosa Johanna Pieters - Brinkkemper

vrijdag 18 oktober

Jos Huider
Maria Elisabeth Ludwina Aarsen-Brakenhoff
Rob Terhorst
Willy Blaasse
Atie Doornberg – van der Aart
Piet Baars
Swinda van Houweninge Graftdijk-von Schleussner
Hermanna Eufemia Anna Langendijk
Egbertus Brasser
REMMET OUWEJAN
Dirk Honing
Abeda van der Wende-Beesley
Marijtje van Gent - Wilbrink
Wil Bosma-Ophoff
Cornelia Jannetje Romein - Luts
John Steur
Hendrik Willem Harmsen
Gre Stam - van Berkum
Annie Bisschop-Smits
Maria Cornelia Beers-de Reus
Klaas Kistemaker
Wendelina Kooijman-Wezemer
Cornelis Abel ten Veen
Erna van Mondfrans
Jelle Freerk Anthonius Vleer

zondag 17 november

Wilhelmina Johanna Puijk - Fokker

donderdag 17 oktober

Pieter Lindeman
Piet Zuiker
Piet Verschoor
Peter Groenendijk
Johanna Marie Krom - Oudhuizen
Willem Kuipers
Piet Vlaar
Mariette Jeanne Régine Sijbille Dick - Terra
Annie Tesselaar-Ursem
Margaretha Maria Segers
Hendricus Wilhelmus Veul
Jan Buisman
Cornelia Wilhelmina Maria Sijm
Ilse Nijk - Post
Sjaak Grooteman
Jos Scholten
Gerrit Johannes Marius Wildeman
Theodorus Christianus van Noort

woensdag 16 oktober

Herman Johannes Galama
Adriana Alida Maria Dobbe-Gies Broesterhuizen
Piet Koelemeijer
Nicolaas Majoor
Mattheus Pieter Cornelis Smit
Jacoba van Gelder-Blom
Henny Hamelink
Theodora Maria Heemskerk
Rian Mollers-van der Star
Jacoba van Gelder-Blom
CARLA VOS - DEL CASTILHO
Ank (Anneke) Jansen - Mulder
Petronella Jolanda Olie - Westenberg
Madeleine Heus - Bout
Margaretha Helena Hetem – de Jong
Johannes Willebrordus Versteegen
Maarten Heijblok
Piet Vlaar
Rob Weverling
Leo van Dijk
Vera Dresselhuizen-van Leeuwen
Peter Marinus Veldhoen
Dirk Kuin
Stanley Stewart Fürrer
Geesje Geerling-Heijink
John de Kok
Johanna Catharina Komen-Burger
Arend van der Zande
Grietje (Greet) de Haan - Schrijer
Hendrika Adriana Fuchs-Pon
Bep Fecken

dinsdag 15 oktober

Adrianus Nicolaas de Wit
Anthonia Rustenburg-de Leeuw
Rik Weijsenborn
Piet Nagel
Piet de Wit
Jacob Cornelis Waiboer
Johannes Petrus de Nijs
Lucas Warmerdam
Truus Borst-Ros
Antonius Joseph van Schagen
Ton Breeuwer
Henricus Jacobus Hibbel
Dorothea Anna Maria Rozeman - Diemeer
Bep Verswijveren – Scheerman
Henk van der Wissel
Tiny Karsten-Broers
Karina Zwaan-Broekhuizen
Cornelis Nauta
Jan Jacobus Jansma
Gerardus Simon van der Aar
Joseph Martinus Maria Dunselman
Johanna Petronella Kusters - Ramselaar
Gordon Alexander Graham
Willem Adrianus Hendrik Overdijk
Jan Slort
Maria Hillegonda Josephien Konijn - van der Geest
Joop Obdeijn
Coby Snijders - Buijs
Carla Geuzebroek-Zoomers

maandag 14 oktober

Catharina Johanna van de Poel-Halfschepel
Geertje Kooi - Aalders
Jenny van Doodeweerd-Grimme
Leendert Philippus van der Horst
Johannes Theodorus Petrus Koot
Cornelis Coert Mourik
Wim Gaffel
Do Spaans - Scholtens
Petra Jonkman
Jan Pepping
Dick de Graaf
Betty Bobeldijk-de Vries

zaterdag 12 oktober

Nolly van de Wint -Winnubst
Willem Rous
Nel Vader - Boerman
Pieter van der Luit
Piet Mouissie
Johann Martinus Rudolphy
Toon van Nimwegen
Guda Meijns-Boekelaar
Maria Johanna Josephina Theresia Bloem
Dr. Ir. Jacob IJff
Adse Schouten
Henderika Huisman - Kiestra
Johannes Volkert van Beek
Johannes Wilhelmus Jacobus Pels
Wolfert Henricus Johannes Quaadvliet
Jacobus Johannes Maria Pronk
Catharina Josephina Adriana van den Boogaard - Janssen
Jacobus Jozef Snoek
Jeroen Hin
María Dolores Rusch-García
Arie Horst
Wim Bouwes
Jan Kempel
Niek Mooij
Arend Frankfort
Maria Anna van Schie - Duivenvoorden
Henny Quak - de Jonge
Dini Bronkhorst - Steenvoorden
Trijntje Geerie van Scheijen - Barten

vrijdag 11 oktober

Lodewijk Bobby Vos
Willem Rous
Annie Jonkman - van den Haak
Catharina Maria Kuiper-Buisman
Dymphna Alexander-Nijpels
Cornelia Maria Josephina van Diepen
Henricus Gerardus Maria Harmes
Martha Stadhouder-van Koert
Ton Schwering
Hanny Janssens - Rietveld

donderdag 10 oktober

Jan Hendrik Visser
Isabella Josephina van Duin
Gerry van der Werff-de Wit
Alida Petronella van Nuland-Boon
Johanna Haan - Slooten
Margaretha Maria Kreunen-Koppedraijer
Henriëtte Kruithof - Exalto
Albert Jacobus van Lopik
G.H. Kaars Sijpesteijn
Maaike Jasper - Hollema
Loes van Breda-Kraak
Guus Schooneman - Hofland
J.H.M.C. de Jong - Valens
Rob Schnell
Gary John Draycott
Joke Baas
Trudy van Gelderen - de Zwart
Jaap Moll
Pieter Floris Joor
Wilhelmus Theodorus Bruinenberg

woensdag 9 oktober

Neeltje Siegers - Kluppel
Henk van den Nieuwendijk
Anne Marie Beerepoot-Besseling
Hendrina Clasina Maria Hilhorst
Emma Wilhelmina Maria Kippersluis-de Leeuw
Simon Wilhelmus Meijer
Gerrit Porck
Klaas van Duin
Hendrik Jacobus van Splunteren
Gradie Smit-Beenen
Petronella Liduina Maria van der Poel
Jo Selie - van Seumeren
Romke Hotze Bekema
Bartholomeus Nicolaas Kramer
Nico Verweij
Anita Vermeulen
Riet Sijm - Rollé

dinsdag 8 oktober

Mary Boekhout-Gerrits
Riet Uitermark - Cliteur
Dineke van Steenhoven - ten Herkel
Jantina Ossentjuk - Hindriks
Petrus Johannes Meester
Carla Schippers - Gillissen
Willem Groenink
Klaas de Jong
Albert Vonk
Alie Zunneberg - Fiechter
Rinke Romeijn
Gemma Maria Verver
Fred (Ferdi) Stroo Cloeck
Inez de Weert-Meijer
Petrus Johannes Schilder
Ria van der Ploeg-de Jong
Petrus Gerardus de Goede
Ina Huisman - Piel
Linda Maria van den Burg
Maria Catharina Theresia van der Ploeg - de Jong
Dirk Pieter Bosstad
Nico Boots
Sophia Alida Berkhout - Luijckx
Divera Maria Overbeek
Femmy Ooms-Sant
Prijna de Mooij - Meershoek
Adolf Gerrit de Zwart
Rudy Roy Weteling
Ger Pit
Geertruida Maria Lidwina de Jong-Bakker
Simon Petrus Steltenpool

maandag 7 oktober

Berend IJsbrandt Hilberts
Maria Klasina Stam-Bruin
Femmetje Osinga-Homan
Truus Winder-Vrasdonk
Theodorus Antonius Maria van Amerongen
Maria Boon – Koning
Arie Poot
Tini Roos-Kistemaker
Engelina Theresia van der Veldt - Zuidhoek
Rien Rijkers
Klaaske van der Wal - Hooiveld
Lourentia Cornelia Driesse - Stoop
dr. A. Labrie
Leny de Kriek - Götz van der Vet
Wim Zwemmer
Greet Slagter - Mol
Antonius Matheus Boon
Jaap Schuitemaker
Maria Theresia Tamis – Mul
Helena Maria Deijle - Arens

zaterdag 5 oktober

Corrie van Klink-van Dijk
Roel van Klink
Co van Calcar
WILLEM BAVELAAR
Rina van der Meulen - van Markus
Yvonne Fett-Kalfsbeek
Peter Louter
Ietske van Binsbergen - van den Heuvel
Tunnis Postema

maandag 5 oktober

Stephania Anna Maria Hoekstra - Janssen

zaterdag 5 oktober

Magda Muurlink - Buis
Petrus Hubertus Maria van der Pol
Jacoba Gertudis Molenaar - Dekker
Catharina Lucia Formanoy - Slotemaker
Elisabeth Maria Huiberts-Schilder
Joop de Jong
Nicolaas Johannes Konijn
Janet Voorheijen
Emma Zutt-Bruin
Simon Jacob van Deutekom
Jacobus Seinstra
Christina Maria van der Peet - Dijkzeul

vrijdag 4 oktober

Jesper van der Eng
Joannes Cicilianus Gerardus Ostheimer
Bep van der Molen - Roos
Maartje Anne Zwemmer-Bruin
Arjen Fokkema
Nel van Rijn-van der Keijl
Geertje Hermina Koppenberg-van den Broek
Lena Anna Kistemaker
Bert Fokker
Jacoba Stam-Stam
Joseph Hendrikus Eijpe

donderdag 3 oktober

Sam Schagen
Jo Baltus-Noppen
Henricus Johannes Jacobus Maria Smets
Toos Waanders - Welp
Claudia Higgins-Vreeker
Cor Groot
Piet Schouten
Johannes Vonk
Tiny Roskam-Schipper
Nicolaas Pool

woensdag 2 oktober

Adrianus Alphonsus Maria Kok
Jetty Kuijer
Trijntje ten Cate - Heukers
Antje Geertrui Westerhuis - Walter
Elizabeth Prins - Visser
Trijntje van Campen - Bosman
Tineke Haneveld – Laman
Janny Franken
Fred Huisman
Geertruida Clazina Vunderink-Huiskamp
Toos Anna Hessalina Weldring-Wieringa
Jelly Drijfhout
Theo Lakeman
Jorge Mario Giraldo-López
Pieter Poen
Wilhelmina Elizabeth de Wolf - Wijntjes
Wilhelmus Antonius Maria van Lierop
Maria Theresia Sieben - Hemelrijk
Martinus Josephus Maria van der Hulst
Peter Paul de Jong
Jan Hoeve

dinsdag 1 oktober

Aaltje Bestebroer - Jansen
Jan Johannes Metz
Ellen Koeten - Schreinhout
Cornelia de Winter- Varkevisser
Maria Agatha Bakker - Laan
Johannes Titus Maria Beenen
Pieter Ordeman
Hendrik Fredrik ‘t Hart
Piet Vet
Ger Limmen
David Nicolaas Tromp
Jaap Koedijk
Riet van Veen
Johannes Nicolaas van Baar
Jannie Theodora Steijn-van Zuijlen
Bill van Born
Nellie van Gemst