inloggen

familieberichten op internet

Berichten van september 2018

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

zaterdag 29 september

Wouter de Graaf
Tineke Glenn - van Tongeren
Jos van Amsterdam
Jochum de Vries
Gerardus Bernardus van der Heijden
Ans Vink-Oudhuis
Lambertus Hendricus Krommenhoek
Hendricus Antonius Stam
Adrianus van der Knijff
Peter Veen
ir. Robert Adriaan Toornend c.i.
Gisela Barbara Burré
Henk van den Hoek
Annie Paula Dijkhuizen - de Jong
Maria Wagenaar - Beers
Zuster Wilma Straatman Henrica Johanna
Jan Keuken
Anthonie Johannes Jungerius
Gerda Bruin – Vos
Marion Rentenaar
Simonida Petronella de Bruijn

vrijdag 28 september

Ans Westerweel - Kleuver
Willibrordus Franciscus Maria Logger
Willem Eek
Elisabeth Maria Roozemaal - Kat
Johannes Wilhelmus Maria Brugmann
Piet Vis
Jouke Hendrik de Jong
Marianne Wietske Lambinon
Janny Admiraal - den Heijer
Leni Grootes - Bakker
Albert Haasnoot
Arend Nijenhuis
Cornelis Kooy
Jansje Marie Pronk-Molenaar

donderdag 27 september

Nellie Smit-Klaver
Clemens Maria Michael Buur
Barney Jones
Neeltje Schaft
Wim Hageman
Hennie Leenhouts
Piet de Groot
Cor Blouw
Johannes Henricus Adrianus Ammerlaan
Nicolaas Adriaan Frans Reijneveld
Corry Kaagman - Hoffer
Femmigje Muis - Faas
Gerritje Maggeltje Schoon - Adema
Gerrit - Jan van der Drift
Fred van Welij

woensdag 26 september

Alie Alkema - Pieters
Johannes Maria Brandjes
Riekie Andringa - van den Akker
Truus Bekker-Spaans
Cornelia Johanna Kleijn-Geevers
Henny Derlagen ? Klaasse Bos
Hendrikje van der Heide
Casper Wilhelmus Maria Schmidt

dinsdag 25 september

Bertus Westerhof

woensdag 26 september

Joop IJzendoorn
Wilhelmina Aafjes - van der Bent
Jeanette Pauline ter Metz - Hauber
Adriana Alexandrina Maria van der Tuin - van Rossum
Luigi Marchese
Hendrik David Koelewijn
Jan Schabbing
Derk Willem Hendriks
Sandra Bankras
Pieter Cornelis Zwaan
Sonja Margriet Maria Klopper-van Elk
Jan Koger
Kees Ragetli
Nico Janssen
Mark Deen

dinsdag 25 september

John Groot
Maria Valentina Sophia Juffermans-van der Kraan
Cornelia Habiecht-Otter
Wilhelmus Theodorus Vincentius Maria Schalkwijk
Atie Kos-van Kempen
Joost Kortlever
Susanna Catharina Schalks-Haarland
Wilhelm Fieggen
Wim Kaag
Jacoba Maria Groen-Jes
Tecla Johanna Maria Sleking - Druijven
Arend Kamp
Jos (Joop) Giezeman
Cornelia Anna Heijne-Betjes
Gerard Lodewijk Kauwoh
Catharina Willemijntje van Straten - Bosman

woensdag 26 september

Adriaantje Jurrjens-Overbeeke

dinsdag 25 september

Aafje Susanna Duin-Groenewoud
Jennifer Alexandra Rog
Joanna Antonia Bakker - Willard
Margaretha Maria Koopman-Limmen
Tina May - Bakker

maandag 24 september

Hendrik Jan de Boer
Wilhelmus Gerardus Kleijne
Trijntje Lienos - Maas
Rob Floris
Jozeph Adrianus de Lange
Johannes Jacobus de Graaff
Nicolaas Jacob Bleeker
Elizabeth Anna Maria Nonnekes-Stuyt
Leo Arkenbout
Johanna Bakker- Keuning

zaterdag 22 september

Barbara van den Brink-Kwaaitaal
Adriaan van Galen
Antje Dijkstra
Antje Dijkstra
Cisca Mensen-van Dam
Theresia Maria Jeanette Schilder-Arts
Francien Warnar-Duel
Anna Stappershoef - Bouman
Anje Katers-Pie
Elisabeth Guley
GESINA GEIJL
Astrid Marie Paule Coenraad-Pieters
Sjoukje Marijke Hooymaayer
Jacob Leendert Jan van Halewijn
Fredrik Johannes Swart
Trijntje Keesman-Groot
Adrianus Johannes de Waard
Johannes Groen
Co van Zoen-Olijerhoek
Frank Petrus Johannes Speets
Meindert de Vries
Derk Hofman

vrijdag 21 september

Hetty van Bentem
ing. Henri Hubert François Crevels
Cornelia Weerstand - Huijser
Suzanna Elisabeth van Leeuwen
Rita van der Voort-Blansjaar
Wilhelmus Johannes Hendrikus Starink
Cornelis Hendrikus van Winsen
Tini Koning-van Baar
Jakob Honing
Hermanus Sas Holdinga
Frans Hendrik Hodde
Klaas Jelle Rombout Terpstra
David Nieuwenburg

donderdag 20 september

Hendrika van Kampen-Rademaker
Margaretha Maria Klaver - Boots
Johannes Daniel Anthonius Bohle
Henk Zwaneveld

vrijdag 20 september

Marcus Henricus Wilhelmus Bonsel

donderdag 20 september

Ingeborg Elfriede de Jong - van der Liet
Hendrikus Gijsbertus Nielen
Riet Dijks-Snoeren
Gerrit Luijting
Johannes Petrus de Jong
Paul Molenaar
Jacobus Johannes Maria Maalman
Henk de Jong
Wilhelmina Agatha Juliana Maria Assmann-Mooijman
Johanna Jacoba Wolvers-van der Hoorn
Henk Beens
Gerard Pieter Groenestein
Joke Catharina de Jonge - de Vries
Nelly Rustenburg - Vijn

vrijdag 21 september

Jannie van Zoonen - Zielman

donderdag 20 september

Gerrit Redeker
Jos Boendermaker
Maria Nijssen-van Geldorp
René Spruit
Anton Bernard Funke Küpper
Hendrik Gerrit Klercq
Wilhelmus Bartholomeus Cornelus Maria Veens
Marian Beers-Vlaar

woensdag 19 september

Willem Oudejans
Nelis van de Beek
Gerrie Boon - Koelemeij
Gerard Willem van Coevorden
Margaretha de Jong - Scholtens

donderdag 20 september

Petrus Beentjes

woensdag 19 september

Ron Swart
Miklós Rácz
Jan de Dood
Toos Wiercx-Peet
Johan Meijns
Bert Minneboo
Dirk Hendrik van Werven
Carla Schoenmaker
Petrus Jacobus Ten Boer
Cornelia Gerarda Theodora Ruurda - Blom
Cor Pelt
Geertruida Veronica Maria Appel
Joop Kramer
Nicolaas Johannes van Keulen
Loek Koopman
Elsje van den Burg - van der Made
Maria Geertruida Wilhelmina Balster
Joop Tuin
Pieter Doorn
Rian Ligthart

dinsdag 18 september

Riet Diederik ~ Spelman
Gerrit van Dijk
Johan Antonie Krijnen
Gerard Wiardus Kesler
Wim Berkhout
Maria Reiche
Hans Veerman
Letty Zandvliet
Frieda Albertha Wouters-van Loo
Theresia Maria Johanna Kroon
Evert de Vries
Adriaantje Helena Petronella Vedder-Kooger
Antonia Elisabeth Maria van Dijk
Marion Françoise Schilperoort
Roelofke Renske Geertruida Groenink-Koning
Jannie Boeder - Zeeman
ELS NOTA - BINKEN
Tiny Lammertsma - Klop
Pieter Willebrordus Overgaauw
Cornelis Nicolaas Maria Erkamp
Adri Segaar
Richard Eduard Boudewijn van Koetsveld van Ankeren
Annelies van Noordt - van Roon
Roely Ciari - Oostwouder
Wilhelmijntje Johanna Prinsen - van Dijk - de Ronde
Tonnie Botman - Botman
Johanna Dorothea van den Hengel - Passchier
Maria Diewertje Carolina Blik-van der Helm
BEN SCHREUDER
Ton Heijnen
Aik de Boer

vrijdag 6 september

Geertruida Berendina Maria Meijers - Tiehuis

maandag 17 september

Willem Herman Nieuwenhuis
Yme Eelkema
Johannes Antonius Tuin
Elisabeth Maria Wester-van Baar
Günther Anthonius Elisabeth van Veghel
Cor Sleutel
Catharinus Bernardus Verver
Adrianus Martinus Fraase Storm
Thea Metten - Eg
Nel de Lange-Beemster
Helen Clarissa Anna Wintgens - van Geuns

zaterdag 15 september

Petrus Johannes Maria de Joode
Jacob Wiedemeijer
Jan Jacob Wesdorp
Heleen Tissink - van Steijn
Johanna Pestman - Goedhart
Dolf Heijmans
Cornelia Jacoba van der Horst - Loendersloot
Jos Kolenbrander - Ammeraal
Geertruida Elisabeth Hofman - Nierop Groot
Wilhelmus Antonius Gomes
Annie Stoop
Hendrikus Johannes Maria Nouris
Theresia Koehorst
Lotte Wolf
Bertus Pol
Hans Visscher
Helena Cornelia Schaap
Mieke Rollfs of Roelof - Heeremans
Beate Garrone - Perpeet
Cornelia van der Beek - Janssen
Geurtje Seidenstiker- Stammis
Willemina Christina Camper - van Harskamp
Maria Hendrika Johanna Post - de Gooijer
Louis Johan Kruyff
Rudi Pieter Johannes Arink
Martinus Jan Smid

vrijdag 14 september

Bertha Laas-Pronk
Annie Grietje Nobel
Koop Timmerman
Johannes Josephus Maria Kok
Maria van Egmond - Tijsterman
Willem Johannes Warmenhoven
Anthonius Maria Sloos
Martin Meeuwissen
Petrus Nicolaas Stam

donderdag 13 september

Johannes Adrianus Jozef Wilhelmus
Maria Smit - Jansen Hendriks
Lambertus Jozephus Mostert
Willem Kuiper
Johannes Houtenbos
Cornelia Ivonne Margaretha Ruder-Karssen
Willem Jan Zwart
Willem Jan IJzerman
Andries Dekker
Neeltje Baatje - Laseur
René Brouwer
Meindert van Drooge
Wilhelmina Maria Dedion - Knegtel
Jan Lakeman

vrijdag 13 september

Rinze Ruiten

donderdag 13 september

Clasina Aagje Cornelia Postmus-Ursem
Catharina Maria Koopman - Neefjes
Josephina Frederika Daalmijer-Konijn
Petrus Cornelis Winters
Hendrik Christiaan van den Hoek
Willem Westbroek
Rens Bijpost
Gerardus Nicolaas Sombroek
Meta Anthony Frederica Horst - Heerschop
Gerrit van der Wel

woensdag 12 september

Anna Maria Laan-Heddes
Nel Breg - Besseling
Jan Verschoor
Yvonne Starrenburg - Heijne
Aafke van Schoonderwoerd den Bezemer-Holverda
Gertruda Schoens-Corsius
Anna Homan - Zeinstra
Emma Regina Vijlbrief-van Ravesteijn
Pieter Barnhoorn
Jacoba Gerdina Vermeer
Hillechina Antoinette de Haas
Addie Geudeke ? Schippers
Jeltje Willy van Tilburg
Tiny Voogel - Koppen

dinsdag 11 september

Louwe Koorn
Theodora Aleida Maria Hollander
Albert Vos
Corrie uit den Bosch - van Ekris
Elisabeth van Houten
Harm Lanjouw
Jan Schol
Johanna Montanje - de Zwijger
Betty Voortman
Theodul Walker
Femma Bron - Hinke
Anne Spaans-Kruiver
Hillegonda Geertuida Kuijl - Lute
Bertus Logmans
Freek Kok
Franciskus Maria Verresen
Albert (Ab) Vos
Boukje Klaasje de Jong - Groot
Jenny de Haan - Riensema
Toos van Gendt
Maria Cornelia Bien - Mak
Antje Versnel - Stolp
Schelte de Jong

maandag 10 september

Petrus Bernardus Hendrikus Alkema
Simon Cornelis Langeveld
Mascha Admiraal
Marian Spruit-Stoop
Dirk van der Klugt
Cornelis Clemens Jacobus Koreman
Jenneke Reder-de Vries
Koos Giling
Hennie Flippo
Jacobus Paulus Overbeek
Maria Ilona Smit ? Versteegh
Harry Schulte
Schelte de Jong
Simon Cornelis Pepping
Johanna Theresia van Dam-Laan
Geert Brands

zondag 9 september

Sjoukje Douma-Nijholt
Jacob Brobbel
JAN LANGEDIJK
Prof. Dr. Willem van der Slik
Margot Marsman
Ank Sinke-Loots
Ruud Dirkse
Cornelis Wilhelmus van der Steen
Marie Louise Sernee - Montauban
Willem Vliem
Gerard Hendrik Geus
Evertje Lam - Kok
Elly Mooij - Brakel
Abraham Zuyderduin
Catharina Jacoba de Nobel-Knijnenburg
Maria Elisabeth Theodora van de Kamer-Schipper
Afra Maria Smit - Jong
Puck Sabelis-Michon
Marian Pronk
Sjors Ruijter
Gerard van Garsel
Aad Staps
Klaas Akkerman
Jan Schaaper
Jeanne Frédérique van der Schatte Olivier
Hendricus Jacob Nolting
Freddie Dekker - Oversteegen
Theo Ruiter

vrijdag 7 september

Joke Timmers
Jan Arie Bax
Maria Johanna de Graaf - Smolders
Marie Haanebrink - Zwart
Adrianus Hendricus Schoorl
Elisabeth Catharina Cornelia de Ruijter - Kors
Father Jim Borst
Margaretha Agatha van Baar-Niesten
Henk Heinen
Maarten Kalverboer
Piet Buur
Geertruida Margaretha Beers-Gaarthuis
Hendrikus Nicolaas Kappelhof
Geraldine Petronella Fransien Loots

donderdag 6 september

Johanna Petronella Maria Stevers
Dick Kos
Maria Cecilia Theresia van Bruchem - Brüggen
Gerrit Thomas Overdijk
Alida Divera Antonia Molenaar - Holleberg
drs. Jan Kapoen
Jacob Cornelis Wolse
Menno van den Dries
Hillegina van der Horst - Wenselaar
Jacoba Willemine Eveline de Vries - van Blyenburgh
Kees Kruijer
Lamberdina Christina Stokman - van de Haterd
Wim van den Heuvel
Cees Groot
Adriaan Troost
Anita Piers-Beets
Inez Kotterman - van de Vosse
Geert Kuiper
Gerardus Johannes Maria Koek
Gerarda Johanna Margaretha van Alphen-Schuiling
Johannes Aldert Hoek
Irene Beatrix Bosman - Bark
Melba Francesca Marquez

woensdag 5 september

Seph Sebastiaan Lakeman
Jan Mulder
Johanna Geertruida van Berkesteijn-Wolf
Pieter van Zijl
Annie van Nierop - Paardekooper
Froukje Aaltje Hartog ? Schuitmaker
Jan Limmen
Ada Lafèbre - Dinkelman
Antje Rieka Holthuijsen Veereschild
Annie de Boer-Kriek
Jacob Aafjes
Engelina Cornelia Maria Koks-Duineveld
Gré Modder-Trompetter
Hendrika Catalina Baltus ? Eyking
Jaap Wiebes
Jacoba Prins - Hoeve

dinsdag 4 september

Marie Warrink - Molenaar
Sophia Johanna Manuel - Wouters
Trijntje Geesje van Wolferen-Vos
Jannie van den Heuvel van Varik-Bos
Laura Schilder
Maartje Schoneveld - de Jong
Jacob Biemond
Cornelis Engelbertus Snel
Emmy Bijleveld-Huussen
Truus Elsdijk
Martin Peerdeman
Peter Hoogerwerf
Piet Martens
Jan Bruin
Jan Beekman
Freek Kuilman
Jet Kos
Jaap Koopman
Wim Pannekeet

maandag 3 september

Catharina Anna Feldberg
Gré den Bakker ? Vriend
Maria Hofland-Brethouwer
Margaretha Heiltje Hulleman-Blok
Bernardus Johannes Grapendaal
Nelly Anna Kossen-Timmerman
Adriana Hartevelt
Willem van den Hoek
Herman Gerard Stiemer
Aaltje Korff-Blokdijk
Ko Kok
Orselina Iedema
Albertus Schouten
Joop Stam

woensdag 1 augustus

Agatha Catharina van de Geer

zaterdag 1 september

Wilhelmina Geertruida Sikkes - Ricke
Bernardus Johannes Grapendaal
Evelien Cordus - Klink
Paulina Johanna Wilhelmina Kooijman ? Schmal
Jan Jozef Sonsma
Gertruida Maria Wesselink-Duits
Adriaan Stoop
Bart Coenraad de Regt
Richard Brink
Arnold Rietveld
Petronella Anna Feld
Petrus Johannes Kunst
Gertrud Lore Simoons - Eppelin
Jan Hoekstra
Augusta Maria Maartens-Nas
Nicolaas Willem van Duren
Margaretha Johanna Gravekamp - Brasker
Jacoba van den Berg-van Zundert
Barthold Arnold ten Hagen
Ricardo Stanley Vanenburg
Cor Hop
Hendericus Leonardus Antonius Niersman
Marie Kleij
Hans Houthuijzen
René Maijs