inloggen

familieberichten op internet

Berichten van deze maand

Alle berichten deze maand op publicatiedatum. Klik op 1 van onderstaande namen.

vrijdag 27 november

Adriana Maria van Rijn - Peekel
Cornelis Bleij
Marijn van der Horst
Peter Kok
Johannes de Vries
Maartje de Vries-de Groot
Jacobus Sybrandus Mensinga
Evelinda Reinalbeda Koenes – Smith
André Johan Hagedoorn
Cees Nielen
drs. Lourens v an den Brom
Tiny ten Hoope - Bak
Coby Brantjes - Demouge
Jett van Oosten - van der Heijden
Jack Maes
Gerhard Anton Pleiter
Arie Bijpost
René Groeneveld
Atie Schraverus-van Maaren

donderdag 26 november

Dirk Vorst
Stevenrine Honders - van Maanen
JantinaWiegman - Jongbloed
Jacob van der Made
Marchiena (Gien) Eekhof - Prins
PETER DINGEMAN VAN WALBEEK
Carla Dieben - Wolvers
Hendrikus Pieter van der Reijden
Bernardus Bonte
Adrianus Klop
Cornelis Hendrikus Martinus van der Hulst

woensdag 25 november

Cornelia Clasina van Schie
Suzanna Agatha Smit
Maria Johanna Haan - Stam
Catharina Cornelia Limmen – Duinmaijer
Janny Smit - Schrantee
agnes Doodeman - Entius
Peter Blokker
Alouisius Petrus Maas
Renato Arduini
Meindert Kok
Epeus Bouman
Arnold Hertsenberg
Wim de Zwart
Anna Maria Theresia Ooms-Willers
Trienus Cornelis Mooij
Marie Louise Sprimont
Johannes Cornelis Peters
Eesge Westerhof
Heleen van den Bergen de Vos
Ed Reijn

dinsdag 24 november

Maria Cornelia van den Berg-Koomen
Ant Spaan - Kostelijk
Stephanie Gijsberta Grim - de Groot
Annie Kats - van ‘t Hoff
Gerard Fontein
Gerard Fontein
Klaas Dekker
Cock van der Hulst
Henk Verhage
Peter Schoenmaker
Gerrit Jan Willem Frederik Lodewijk Schoute
Tiny Stam - Kamps
Gerard Fontein
Reinier van der Kroon
Michiel Antonius Brons
Ingrid Hogeveen
Wilhelmus Windt
Catharina Cornelia Limmen – Duinmaijer
Adelbertus Simon Bijpost
Nico Tamis
Adriana Catharina Mandemaker-van Baar

maandag 23 november

Ida Aleida Odie – Knoppers
Grada Klasina Maria Derksen
Leo Bonnema
Laurentius Paulus Maria Punt
Tine Beekhoven - de Jong
Henk Blouw
Johannes Ligthart
Anje van Dam - de Vries
Wilhelmina Brinkman - Vinke
Pieter Jacob Oly
Veronica Anna Maria Margaretha-Hooiveld
Hans Nieman
Alida Maria de Graaf - Bakker
Hendrik Jan Veldsma
Antonia Maria Boersen
Marcel Meijering
Marlin van Assema - Loog
Nel Splinter - Bant
Grietje Raap - Koonstra
Hans Rudolf Kousbroek
Kees Huiberts
Ger Fijnheer-Oudt
Nico Laan
Berend Jan Schimmel
Marcel Meijering
Trees Fabritius - Swart
Hans Nieman
Adrianus Johannes Maas
Hans de Haas
Jan Duijn
J\Z L
Maria Geertruida Taam-van de Nes
Margje Visse r - Schaafsma
Antonia Maria de Groot-Valk
Petri te Brake
Ruurd de Vries
Sietske Paarlberg-Zijlstra
Leendert Marinus Jonker
Piet Blaauboer
Grietje Mol-Jansma
Cornelis Beets
Arnoldus Andreas Maria Smit
Antje Maria van den Berg - Versteegt
Wouthera Wilhelmina Jacoba te Boekhorst-van Dieren
Hans Kalkman
Elisabeth Johanna Beers-van Schie
Anna Hendrika van Marion - Markerink
Cornelis Lucas Stafleu
Leo van der Kolk
Ria Janson-Schwirtz
Ronald Verhoeven
Johanna Maria Biesma
Albertus Everardus van Winsen

vrijdag 20 november

Antje Olij-Gaaff
Simon Floris van der Stoop
Margreet Laan
Hendrik Schuurman
Lotte Zwaan
Lotte Charlotte Ida Zwaan
Jannie Mol-Kamphorst Jannetje Cornelia
Gerie de Wit-Schilder
Hillie Ruis -Pan
Jannetje Brandenburg
Bastiani Janni de ligt - de Bokx
Jan Cornelis Maars
Alberdina Hermina Boerkamp-Bouwmeester
Klaas Smit

donderdag 19 november

Aad Koppes
Aad Koppes
Cootje Biesheuvel - Leijs
Ben de Haar
Elisabeth Smiers - Bakker
Simon Appelman
Ton de Groot
Roos den Engelsman-Hopman
Johannes Petrus Tesselaar
Jacobus Johannes Visser
Lambertha Hanekamp - Walraven
Ansje Schmöle - de By
Jaap Mulder
Johannes Benning
Truce Leenen-Hogervorst
Hendrikus Soering
Jacoba Hendrika (Cootje) Hagoort-van Oldenbeek

woensdag 18 november

Tiny van Schie - Zomerdijk
Harry Joseph Neuteboom
Dirk Joseph Min
Dirk Schouten
Jacobus Gerardus Co Oud
JAN CORNELIS SCHOTS
Jos Sengers-Linssen
Roos den Engelsman-Hopman
Cornelis Jacobus Brugman
Cornelis Jacobus Brugman
Cornelis Jacobus Brugman
Lies Uitentuis
Piet Nieuweboer
Mijntje Hutter - Zijl
Gertrudis Maria Bakkum-Welboren
Gertrudis Maria Bakkum-Welboren
Helena Johanna Ciere-de Graaf
JAN TOLENAAR
Co Warmerdam
Jantje Hoekstra - Reinds
Hans Meijer
Stephanus Gerardus Pronk
Franciscus Gerardus Hendricus van den Berg
Loes Bakker-De Weers
Dirk van der Poel
Bijtje Gielen-Schaap
Annemarie Turèl-Babeliowsky
Daniël Petrus Wilhelmus Verkruissen

dinsdag 17 november

René Julius Gerardus de Munk
Wout Cevat
Jan Kruijt
Henny Wormsbecher - Meijer
Jan Hoffer
Hilda Beintema
Adrie van den Broek - Buttinger
Lietje Tophoven
Wilhelmina Rigter - van Leeuwen
Dirk Smit
Urbano Fransisco Bonevacia
Hendricus Hermanus Philipsen
Dicky Sanders-Prins
Ger van den Berg - Vermeeren
Marita van der Steen - Hoogeveen
Bob Hilarius
Johanna Leonarda Zwart - van der Gaag
Alwin Oostwoud
Hennie Meijer-Koopman
Jan Hoogeboom
Harold (Boy) Eekhout
Cas de Vries

maandag 16 november

Co Koning
Anna Jacoba Rosa Bartelink-Aalders
Atie Zwakman-Rol
Johanna Wester-Kaandorp
PIET MICHGELSEN
Cornelia Johanna Knijn-Jong
Cees Tensen
Tine Belier
Geertruida Maria van Schagen - Vink
Honoré van Leeuwen
Frans Stappers
Adrianus Jacobus Joseph van Zeeland
Filippus Nicolaas Doodeman
Arie Krüse
Arie Krüse
Antonia Maria Geertruida Nagel-Ruiter
Elisabeth Susanne van der Linden
Gradda Klumpenaar - van der Rijst
Theo Rövekamp

zaterdag 14 november

Jan van der Mark
Margaretha Maria Kroon Karregat
Netty Hooiveld - Tibboel
Petronella van Leijen-Kistemaker
Martina Wilhelmina Timothea Vos - van der Zwaan
Rob 􀃷an Zanten
Jacobus van der Laan
Jan Hoogeboom
Else van Loo
Elly Mulder-Deurwaarder
Willem de Graaf Wzn
Truus Wiering-de Lange
Corrie Bijman-Karsten
Hans van Buuren
Helmuth Schmidt-Reps
Jacoba Johanna Som - Wagemaker
Adriana Maria de Vries-van Veen
PIETER ZWAGER
Martina Hendrica Gerarda van Klink-van der Voorn
Elise de Wit-Salzmann
Paulina Jacoba Helena Houpst-Rompa
Raymond Kleimeer
Rie Bezuijen - Leek
Riek Groot - ten Den
Sebastianus Maria Koperdraat
Teuntje Maria Johanna Jacoba Wilmink - Vinke
Frederica Johanna Maria van Maarschalkerweerdvan Thoor
Gretha Hendrika Glas-Mooij
Petronella Johanna Pancras-Olij
Vrouk Muys - Koordes
Franciscus Doezie
Frans van Daatselaar
Froukje Sloof
Gerardus Johannes Bakker
Ilonja Fabries
Johannes Jacobus Cornelis Eschauzier
Johannes Wilhelmus Poelgeest
Johannes Cornelis Zwetsloot

vrijdag 13 november

Karin Johanna Theresia Delaere - van Schaik
Johannes Wilhelmus Poelgeest
Johannes Theodorus Dekker
Franciscus Winter
Gijsbertus Gerardus Schaap
Johannes Cornelis Zwetsloot
Maria Magdalena Witteveen
Mies Gijzen
Pieter Hendrik van den Bos
Adrianus Johannes Theodorus Liebrand
Jan Veldhuijzen van Zanten
Jan Veldhuijzen van Zanten
Cornelis Colenbrander
Carlijn Eline Anne Siersma
Bionda Kistemaker
Maartje Ofman-Stoel
Lientje Helmich-Zwaan

donderdag 12 november

Maria Velthuysen-Geerlings
Isaäc Jongbloed
Jacobus Verhoogt
Elly Westland-Boer
Elly Westland-Boer
Fransiscus Arnoldus Ossewold
Janny den Uijl-Schouten
Janny den Uijl-Schouten
Fransiscus Arnoldus Ossewold
Harmke Vink-de Jong
PETER SCHUTTEN
Isaäc Jongbloed
Maria Knibbe - Been
Jan Cornelis Bruijn
Petrus Johannes Lems
Dirk Smits
Jaap Croes
Sander Hoogland
Els Duinmaijer - Bruin
Hubertus Joannes Maria Joseph van der Drift
Johannes Hendrikus Dekker
Jaap Kramer
Sjaan van Rixel - van der Kolk
Edmee Horensma Meyjes
Maria Knibbe - Been

woensdag 11 november

Wilma Leermakers
Avra Wilhelmina Laan-Boots
Ria Bosman-Nobels
Anna Cornelia Verburg-van Zoest

dinsdag 10 november

Herman Hoonhoud

woensdag 11 november

Joke van der Loo
Tiny Bot-Jans
Dook Deutekom
Elisabeth Johanna Snieder – Veldhuijzen
Martin Alberts
Petrus Johannes Bosch
Pieter Meindert Burger
Willem Spierenburg
Alida Maria Schaper - Jong

dinsdag 10 november

Jolande Roestenberg-Windmuller

woensdag 11 november

Magdalena Maria Ostmann - Kok
Gerda van Rooijen – van Leyden
Maria Catharina Arnoldus - de Vrind
Theodora Johanna Beeres - ter Metz
Willem de Vries
Charlotte Carolina Bouman~Koning
André Numan
Annie Sijmons - de Wit
Astrid Boelhouwer
Beatrix Wolters-Schoutrop
Immetje Spaans-Spigt
Tiny Bijwaard-Boon
Jack Brouwer
Freek van Dijk
Maartje Prevoo-Brieër
Hermanus Eduard Besselink
Johannes Jacobus Mulder
Jan Feij
Anneke Turnbull - Schlagwein
Josephine Jeanne van Noort-Belle
Annie Jansen-Aggenbach
Jan Dolsma
Ale Buma
Gerardus Hobma
Jaap Leek
Joop Lahnstein
Elia van Doorn
Johan Hooft
Mart Bruin
Nelly Maria Sophia Molenaar-Gruijs
Gré van Beem
Cornelis Gerardus Klaver
Jan Frederik Dirk Roos
Els Bertrand - Fit
Emerentiana Susanna Maria Wiebering - Dekker

maandag 9 november

Jan Ligthart
Vera Voorn - Hauwert
Maria Johanna Hiemstra - van Beest
Jan Apeldoorn
Ab Durge
Leo Goderie
Jan Gras
Gerwin Brozius
Hendrika Brehler - Zijlstra
John Poelgeest
Anna Maria Laan - Schipper
Jan Ligthart
Maria Josephina Snijders
Corrie Nooij - van Galen
Henk van der Heiden
Jacobus Johannes Leek
Gerrit Jan la Mark
Johanna Engelina de Vries-van Strien
Anna Margina Kaandorp-de Haan
ZUSTER EDMUNDA
Magdalena Maria Ostmann - Kok
Dick de Bree
Lenie Kampen - Laan
Johanna Alida Ruigrok - Rijken
Sonja Kee-Pijper
Antonio Sini

zaterdag 7 november

Peter Trompetter
Martinus Everhardus Joannes van de Weijer
Cornelis Dirk van Wijck
Nelleke van Overhagen - Oskam
Ief Kant - Rademaker
Mimi Hoogenkamp - Glazenburg
Johnny Hans Huijmans
Jacob Berkhout
Catharina Aagtje Leeuwangh
Theo Bakker
Wilhelmus Franciscus Apeldoorn
Jan Homan
Joop Jacobs-Oostdam
Frans Hendrik Zwart
Arie Pardon
Maria van Pijlen-Marquenie
Piet Schuit
Bert van der Meulen
Lucia Helena Hollander-van der Weide
Elisabeth Johanna Maria Pirovano-Niesten
Elbert Johannes van den Burg
Elisabeth Johanna Maria Pirovano-Niesten
Ton Huiberts
Wilma Veldhuijzen- Rietveld
Ton Huiberts
Frans van de Voort
Kea Jantina Davids - Pauwels
Kees van den Berg
Willem van der Linde
Carel Lodewijk David de Sterke
Franciscus Wilhelmus August Lamkamp
Wies Kuit
Clara Fredrika Sloos-Soellaart
Piet Snijders
Anneke de Rooij-Heemskerk
Tjerk Schaafstra

vrijdag 6 november

Johanna Adriana Zwaagstra - Ponse
Willem Pieter den Engelsman
Maureen Elise Ossentjuk
Afra Veronica van Langen-Deken
Marieke Bangma
Martin Rabelink
Eva Ehbel- Bos
Adrianus Houtkooper
Wilhelmina Hilligje Elisabeth Haitsma-Speldekamp
ZUSTER ROOS PETRONELLA MARIA TROMP
Margaretha Maria Hoogstede - Vermolen
George Johannes Petrus van Houts

zaterdag 7 november

Ief Kant - Rademaker

vrijdag 6 november

Jannie Ton - Hari de Meur
Annie Naber-Schuffel
Annie Wiggers - Veken
Rob van de Geer
Jan van Slooten
Jan Smit
Robert Willem Schalkwijk
Alida Ravensbergen-Jonker
Johannes Theodorus van Ees
Hilmar Kok

donderdag 5 november

Annet Lange
Fatima Zohra Jebari
Ad de Groot
Pieter Kanaar
Anna Catharina Elisabeth Stel - Boer
Johan Balk
Jacoba Cornelia Bazen
Leonardus Johannes Maria van der Hulst
Wil Van Huissteden-Vermeulen
Zuster Nicoletta Johanna Margaretha Stokman
Joop van der Putten
Maria Petronella van den Bogaert
Hannie Karsten-Komen
Cornelia Antonia Bindels-Oudendijk
Willem Bouman
Anna Catharina Maria Dobbe - Peeperkorn
Agatha Sophia Koopmans - de Vries
Antonius Hendrikus Maas
Rob Fontijn
Jan Hibma
Anneke Montfrooij-van Zoen
TOM BAAS
Henk van de Leur
Henk Ketting

woensdag 4 november

Cees Tak
Johannis Grijns
Truus van der Voort - Beentjes
Jaap van Opstal
Nel Jongejan-Westdijk
Klaske - Sjouk Twijnstra
Catharina Maria van der Boon-Stoorvogel
Hans van t Wout
Joop van der Geest
Nel Jongejan-Westdijk
Piet Dekker
Egbert Helder
Johanna Janna Elisabeth Brandhorst - van Mullem
Joop van Beek

donderdag 5 november

Henk van de Leur

woensdag 4 november

Anneke van Dieren - van Dijkhuizen
Pieter van Noord
Hans van der Ploeg
Janny Straaijer-Tonkes
Carolina Johanna Bennaars-Barends
Jo Kooi - Roosendaal
Jo Kooi - Roosendaal
Pieter Koolhaas
Klaas Tensen
Elba Pilar Nijssen - Montecinos
Nicolaas Jozef Kaandorp
AAFJE KOOPMAN–KABEL

dinsdag 3 november

Truus Mol-Buis
Arie Mos

maandag 2 november

Maria Margaretha Gerarda Meegdes-Kreike

dinsdag 3 november

Anna Wijnker-Smit
Wesley Jansen
Caroline Luyt-Ooms
Pieter Jacob den Das
Catharina de Vries-Jonkman
Hendrika Maria Johanna van Loveren-Siep
Erika Zwarenkant-Bieber
Irene Eleonora Iduna Marja Beitsma
Dorothea Engelina Maria Wijers-Blom
Rodney Croezen
Cornelis de Jong
Andres Jago Rex van Hensbergen
Diny Bijpost Obbes-Bierhof
Frans Westkamp
Arnoldina Roos-Link
Tineke Zanoli-Oonk
Hermanus Slort
Johanna Hendrikse
Adrianus Gerardus Olsthoorn
Frans Mortiers
Gijs den Hartog

maandag 2 november

Cornelis Johannes Kuiper
Loes Westermann-van der Steen
Jans Schifferling-van Gaans
Cornelis Blaak
Dirk ten Hengel
Johanne Maria Lemmers-Goedemans
Gretha Oldenburger-Poelsma
Theodorus Johannes Janson
Maria Anna Pronk-de Vries
Hendrikus Johannes Hof
Ronald Dufek

dinsdag 3 november

Jan Schrama

maandag 2 november

Irene Cornelia Barbara Marie Dekker-Legierse
Henk Cramer